Skocz do zawartości

Logain Industries Freight Distribution Network (FDN) v6.01


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Mam nadzieję że się nie obrazisz za wytknięcie błędu, wszak świadczy to że czytam Twoje posty dokładnie

Ale ścieme walisz Yaca 😀

Cytat

Kalam się i padam do nóg z pokorą prosząc o łagodną karę.

W sumie to chciałabym iść do kina na film Twilight: New Moon możesz odkupić swoje bezczelne zachowanie 😀

Cytat

A gdzie jest spolszczenie FDN?

Yacek musi je zapodać na Mamuta dopiero co mu wysłałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos mi wytlumaczyc, jak to sie je, a wlasciwie: "co jest do zjedzenia" 😀?

Tzn. po co ten magazyn, czy to cos w rodzaju skladu towarowego, gdzie umieszczane sa nasze towary (wlasnie - czy tylko towary, czy tez surowce moga byc skupywane). Czy towary w magazynie sa automatycznie umieszczane, czy nasze TS-y musza je tam zwozic. A moze magazyn ma znaczenie symboliczne?

Prosilbym o jakies zareklamowanie tego i porownanie ze zwyklym kompleksem lub HUB lub HQ, bo jestem niezdecydowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam.

Od dłuższego czasu na stronie EGO można pobrać wersję 5.0. dzisiaj postaram się wam ją przetłumaczyć.

Nowa wersja umożliwia kilka nowych rozwiązań.

Skrypt może być wielce przydatny jak posiadamy kompleksy w porozrzucanych nieznanych sektorach wystarczy rozmieścić satelity i zakupić dok a do tego doku będą dostarczane produkty i surowce "drogą świetlną" W jednym sektorze możemy zrobić sektor w którym będziemy wszystko sprzedawali, transportowanie surowców jak i produktów nie wymaga działania naszych TS-ów

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest maly problem, jak wrzuce tego moda do katalogu z gra i nadam mu kolejny numer cat/dat, to przy probie uruchomienia go w grze wyskakuje komunikat ze nie zostaly zainstalowane pliki moda, natomiast jak wrzuce go do katalogu mods to wszystko jest ok, tylko ze tam jest mod ddtc. Gdy natomiast jego wrzuce do katalogu z gra i nadam mu kolejne numerki to w grze zamiast dokow zaopatrzeniowych obok stoczni ktore mod dodaje mam stacje handlowe, bazy wojskowe + readtexty ;/.

Co moze byc nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh.. dzieki za odpowiedz, nie powiem ze nie jestem slepy, wiele razy patrzylem na ta stronke z czym sie zre ddtc ale akurat tego niezuwazylem... a szkoda bardzo by mi sie przydalo. Bo mam wielki problem z zaopatrzeniem w bron i tak dalej, a tutaj byl swietny magazyn 🤪. Bo tankowanie/skupowanie broni/amunicji dla m2/m1 to koszmar, a nieznalazlem sposobu na jakas automatyzacje tego procesu. Dzieki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie narobię ci smaku na ten mod... Ten mod całkiem o tym zapomniałam daje możliwość rozstawienia specjalnych satelit za pomocą których otrzymujesz od nich zaopatrzenie 🤪 Wystarczy że jesteś w obrębie przykładowo 5km od satelity a twój M2/M1 otrzyma wszelką broń, amunicję, paliwo, itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle,a nie da sie tego jakos skojazyc z ddtc 🤪,bo wiele bvm dal za to? chociaz sam nie wiem, gralem w czystego xtc, i gra chodzila fajnie, nawet plynnie, po dodaniu ddct + cmod3 podczas bitwy mam moze 5-10fps tak ze jeszcze troche zlapie agresora i sobie zarzuce chyba tego moda 😉. Oczywiscie nie ma zadnej alternatywy dla tego genialnego rozwiazania(tego z tematu)? Chociaz zeby handlowiec latal i skupowal uzbrojenie i wypakowywal np na Tl-a albo do stacji typu HQ?

PS jesli to skodzi poza temat to moze zaloze nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wystarczy że jesteś w obrębie przykładowo 5km od satelity a twój M2/M1 otrzyma wszelką broń

Wszelką? Nawet taka jakiej statek nie może używać? Skąd skrypt wie czy statek potrzebuje broni? Można to jakoś ustawiać konfigurować, wszak nie zawsze używamy wszystkich rodzajów broni jakie może mieć instalowane dany statek.

Cytat

... po dodaniu ddct + cmod3 podczas bitwy mam moze 5-10fps tak ze jeszcze troche zlapie agresora i sobie zarzuce chyba tego moda

Na Mamuta wrzuciłem dwa mody dla DDTC, Nofog i NoCiv, dodaj do tego moda

Shader enhancement mod a.k.a SS_T's X3TC Performance upgrade (link znajdziesz w przyklejonym temacie o ulepszaniu wydajności gry). U mnie po dodaniu tych modów DDTC nabrał takiego wigoru że chodzi lepiej niż czysta gra.

Cytat

Chociaz zeby handlowiec latal i skupowal uzbrojenie i wypakowywal np na Tl-a albo do stacji typu HQ?

A dlaczego by nie? Ja tak robię. Stawiam Placówkę Wojskową (dostępna do kupienia w Stoczniach piratów z Pirate Guild 3, ale to nie ma znaczenia, można kupić zwykły DOK), dodaję TS, lub kilka i uruchamiam na nich Rozszerzony Handel (skrypt) wydając im polecenie kupowania broni jakiej za jakiś czas będę potrzebował na statkach M7/M2. Kiedy uzbieram w końcu kasę na zakup dużych statków, mam już wystarczający zapas broni. Jeśli broń nie mieści się w stacji (można mieć tylko kilka sztuk) to do stacji dokuję dużym TS-em lu TL-em i w jego ładowni przechowuję zapasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm probowalem wrzucac jakies dodatki ktore to wylaczaja, ale albo cos mam zwalone w instalce albo cos zle robie, bo pojazdy cywilne jak lataly tak lataja. Pozatym ddct tez w jakis sposob niedziala bo w fakbrykach droidow mam jedynie glowice bojowe. Nie wiem czemu, akurat ddct recznie instalowalem, ale jak mi sie znudzi to przeinstaluje i bede sie bawil 🤪.. Narazie jeszcze chyba nie jestem az tak zdesperowany mimo tych 5-10fps w walce z obrona cywilna czy lowcami nagrod.

A co do handlarzy to sproboje, chociaz jak probowalem robic mniejwiecej jak piszesz to musialem wyslac transporter w konkrentne miejsce zeby kupil np dziala gaussa. a chcialem zeby sam latal po systemach i szukal, np kilku rodzai uzbrojenia. Wiem ze w x3 kiedys chyba bylo cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...