Skocz do zawartości

LazCorp Claim Uncnown Sector


Konrad162
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

LazCorp Claim Unknown Sector

Instalacja:

- skrypt jest w formacie spk do zainstalowania tegoż formatu wymagany jest "Cycrows Plugin Manager"

- skrypt znajduje się pod tym adresem link

- spolszczenie link

- oryginalna strona projektu link

Obsługa i opis

Skrypt pozwala na przejmowanie sektorów, do jego prawidłowego działania niezbędne jest posiadanie Poleceń nawigacyjnych MK 1. Aby przejąć sektor od innej rasy musimy zniszczyć każdy port handlowy, dok z zaopatrzeniem, stocznie oraz ewentualnie posterunek wojskowy. Następnie założyć w tym sektorze własną stację (HQ, dok z zaopatrzeniem lub stację handlową) następnym krokiem jest włączenie menu statku i kolejno custom oraz ""LazCorp Claim Sector"

Wersja skryptu 1.01 pozwalała na zajmowanie tylko "nieznanych" sektorów, natomiast 1.02 pozwala na zajmowanie każdego sektora.

Pamiętajcie:

Po przejęciu sektora danej rasy reputacja u niej spada na łeb na szyje i automatycznie jesteśmy w stanie wojny z tą rasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Shit, szedłem prosto. Dzięki.

To gdzie Ty te okulary nosisz?

Jagoda możesz przetłumaczyć pozostałe skrypty do przejmowania sektorów, będzie wybór dla każdego. Ja ponieważ gram z IR używam tamtejszego skryptu, niezłe podatki płaca w nim po przejęciu sektora i wybudowaniu w nim stacji, zarówno własnych jak i NPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Cytat

Wlasnie sie zastanawiam, ktory z tych skryptow sobie wrzucic. Czym one sie w zasadzie roznia ? ktory oferuje najwiecej mozliwoscsci i ktory z nich uzywacie i dlaczego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używam żadnego, ale poleciłbym Ci -[SCR][june 08][v. 1.01-] STO 1.0 - overtake sectors. Dlaczego? Bo po pierwsze autor to stary wyjadacz, więc wie co dobre, po drugie jego autorstwa był taki skrypt dla X3R i byłem z niego zadowolony. Spolszczenie masz zrobione do każdego. Ale ja jakbym instalował to właśnie ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...