Skocz do zawartości

Betatesty X3TC Patch 3.0 oraz przyszłe - Motywacja


Andrew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wszystkich forumowiczów zmotywować do brania udziału w Betatestach patcha 2.7 a także przyszłych patchy.

Czym więcej będzie raportów i opisów błędów tym więcej poprawek będzie w patchu.

Jak na razie w dziale z raportowaniem błędów jest bardzo mały ruch. (A na forum często czytam jaka ta gra jest zabugowana).

Aby móc testować patcha trzeba zostać L3 a aby zostać L3 trzeba w profilu użytkownika podać swoje dane i zatwierdzić X-Devnet na dole strony.(Forum Egosoft)

Tu daje linka do działu testowania skąd też można patcha pobrać. Musisz być L3!!!

http://forum.egosoft.com/viewforum.php?f=99

EDIT:

Nadszedł Beta patcha 3.0 zachęcam do Testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No już nie przesadzajmy wcale taki młody nie jestem.

A o ilość betatesterów można wywnioskować z ich aktywności no żeby dziennie udzielało się tylko 2 osoby i to nie zawsze, zdarza się że między tematami jest kilka dni przerwy.

Wiemy wszakże że Egosoft niema własnych betatesterów wszyscy którzy są to są testerzy charytatywni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Eh, swego czasu kilku z nas chciało wejść na lvl 5... Jednak potraktowano nas, jak potraktowano. Od tamtego czasu pewnie został niesmak i nie ma się co dziwić. Jak Ego wykłada pento na tych, co chcą za darmo pomóc, to tylko życzyć im alleluja i do przodu...

W takim przypadku to się z tobą zgodzę, ale z drugiej strony gdy nie będzie tych gorliwych którzy chcą wszystko poprawiać wszyscy w końcu na tym ucierpią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ale pomimo to wydaje mi się że warto się przysłużyć choćby dla przyszłej własnej wygody grania.

Dziwi mnie to że tak dużo ludzi uważa że gra jest zabugowana a jest tak mało betatesterów.

Jakiś czas temu była niezła zadyma związana z zamknięciem polskiego forum. Były maile, dyskusje... Ja nawet dostałem dwa razy bana na ichnim forum. Masz prawo o tym nie wiedzieć a ja nie będę opisywać sytuacji bo mi się nie chce 😀 Mówiąc krótko nie dziw się tak małym zainteresowaniem z naszej strony 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz że Pandora to jest nazwisko np. Puszka Zbigniewa Pandory. Kiedyś się zapoznawałem z mitologią ale niestety przy mojej pamięci nie jestem wstanie sobie tego przypomnieć. Bo jedyna rzecz która mi do głowy przychodzi to to że pandora była Transeksualistką/tą. HE HE raczej nie trafiłem w sedno sprawy 😀 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...