Skocz do zawartości

Betatesty X3TC Patch 3.0 oraz przyszłe - Motywacja


Andrew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://forum.egosoft.com/viewforum.php?f=99

Tu jest link do forum Jeśli jesteś L3 to powinieneś dać radę wejść,

Patch dodaje między innymi misję która miała być dodana do patcha 2.5 ale z powodu bugów nie została dodana.

Na razie jest tylko kilka usprawnień ale zapewne w wersji końcowej będzie ich więcej zależy ile testerzy wynajdą usterek lub dweloperzy coś zechcą poprawić. Więcej nie powiem bo nie mogę a jak ktoś jest zainteresowany to wie co ma robić. Czym więcej ludzi testuje i raportuje błędy tym więcej zostanie poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

http://forum.egosoft.com/viewforum.php?f=99

Tu jest link do forum Jeśli jesteś L3 to powinieneś dać radę wejść,

Patch dodaje między innymi misję która miała być dodana do patcha 2.5 ale z powodu bugów nie została dodana.

Na razie jest tylko kilka usprawnień ale zapewne w wersji końcowej będzie ich więcej zależy ile testerzy wynajdą usterek lub dweloperzy coś zechcą poprawić. Więcej nie powiem bo nie mogę a jak ktoś jest zainteresowany to wie co ma robić. Czym więcej ludzi testuje i raportuje błędy tym więcej zostanie poprawione.

Tak ten link działa. Dzięki 😀

EDIT: Rozumiem że moje zapisy z wersji 2.5 nie będą kompatybilne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed rozpoczęciem gry na Beta patchu musisz skopiować savy gdzieś bo te z bety nie będą działały na wersji końcowej patcha. To tak przypominam na wszelki wypadek(pamiętam jak Yacek mi to przypominał).

EDIT:

Yacek w końcu urazy nie można chować do końca życia wiadomo EGO nie za dobrze nas potraktowało (a zwłaszcza pewne osoby) ale patrząc z innej strony czym więcej pomożemy tym nasza gra będzie lepsza.

Już dawno nie byłem na tym forum (widzę prężnie się rozwija) i w X3 też nie grałem już od dawna ale jakoś newsletter dostałem o tym patchu to pomyślałem że wątek odnowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wydaje mi się że też nie dobrze jest do wszystkiego sceptycznie podchodzić.

No co jak co ale jakby wszyscy mieli takie nastawienie to ta gra by nie powstała a przynajmniej patche do niej.

Beta testerów Ego ma, aż nadto a i tak ciągle coś pierdzieli w grze. Elementy które wydają się być oczywiste, zostają dodane przez fanów a nie przez producenta. Śmiechu warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Szykuje się ostra zmiana systemu walki chodzi głównie o działanie wieżyczek (zmiana wygląda na bardzo ale to bardzo zaawansowaną) info o zmianach dostępne tylko dla L3+ w tym linku http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=265878

Nie jestem pewien ale możliwe że niestety chodzi tylko o walki poza sektorem niestety mój angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Wydaje mi się że też nie dobrze jest do wszystkiego sceptycznie podchodzić.

No co jak co ale jakby wszyscy mieli takie nastawienie to ta gra by nie powstała a przynajmniej patche do niej.

Beta testerów Ego ma, aż nadto a i tak ciągle coś pierdzieli w grze. Elementy które wydają się być oczywiste, zostają dodane przez fanów a nie przez producenta. Śmiechu warte.

Fakt, taki np. jak Gamerek. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Szykuje się ostra zmiana systemu walki chodzi głównie o działanie wieżyczek (zmiana wygląda na bardzo ale to bardzo zaawansowaną) info o zmianach dostępne tylko dla L3+ w tym linku http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=265878

Nie jestem pewien ale możliwe że niestety chodzi tylko o walki poza sektorem niestety mój angielski.

Dokładnie, w linku którym podałeś można znaleźć informacje jedynie (albo aż) o zmianach w systemie walki OOS. Oby wypaliło, bo to jedna z największych bolączek w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Ale pod szyldem Ego, więc już "im" 😎

No dobrze, masz rację, "IM".

Tak czy siak, trzymam kciuki, wszystkie pięć 😛

Przejrzałem jeszcze raz ten temat i Gazz chyba tylko pomaga w testach. Podał "tylko" link do skryptu, który tworzy loga z wszystkich walk OOS.

Ale to już szczegół, ważne że jest szansa na poprawne działanie całości 😎

Cytat

Tak czy siak, trzymam kciuki, wszystkie pięć 😀

Podpisuję się pod tym 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...