Skocz do zawartości

Złodziejstwo w TC


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpleniło się złodziejstwo w TC.

Wybudowałem dla własnych celów wielki kompleks rakietowy, produkuję w nim jak na razie 7 rodzajów rakiet. Ustawiłem wszystkim produktom końcowym maksymalną cenę sprzedaży, ustawiłem przełącznik "Inne rasy mogą handlować z tą stacją" na NIE. I co? I wszyscy walą drzwiami i oknami po moje rakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro za max kasy to będziesz bogaty 😉. Ja na razie utworzyłem kompleks z morgensternami 2 fabryki i nikt mi ich nie kradnie 😉, więc zdaje się że to polecenie działa. tylko szkoda ze nie można im powiększyć magazynu, bo 32 sztuki to troche mało... Swoją drogą to mój pierwszy kompleks i ustawianie go zajęło mi ponad godzinę i ze 30x wczytywań 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przypadek złodziejstwa podczas wykonywania misji handlowej.Wziąłem misję dostarczenia dużej ilości ogniw do stacji,statek niewielki to i trzy razy ganiać trzeba by było między elektrownia a stacją.Z ogniw zleceniodawca za każdym razem czyści ładownię do zera ,więc w stronę elektrowni na piechotę.Do głowy myśl przednia mi przyszła,przed stacją wystrzeliłem ogniwa w ilości starczającej na drogę do elektrowni za pomocą skoku,proste i genialne.Zadokowałem do stacji,zleceniodawcy zabrali ogniwa i w drogę po kolejną partię.Po od dokowaniu namierzyłem wystrzelone ogniwa i podleciał jakiś skubaniec,zawinął moje paliwo do skokowego i tyle go widziałem,dosłownie parę metrów ode mnie.Na koniec małe sprostowanie,nie jestem teraz pewien która to była część X i z jakim modem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w X3:XTM kiedys mialem tak, ze po opuszczeniu statku przez NPC, wyskoczylem, by go przejac (nie mialem jeszcze SCS), podlecialem do niego i przejalem.

Chce wracac, a tu zonk - ten NPC wchodzi na poklad mojego mysliwca, z ktorego wyskoczylem i odlatuje nim w siną (wlasciwie czarna) dal, a mi pozostal gorszy oslabiony ostrzalem przejety statek.

Dla mnie to bylo niesamowitym zdziwieniem, gdyz nigdy wczesniej mi sie to nie zdarzylo, a takze i pozniej (ale wtedy juz mialem SCS i nie wyskakiwalem ze statku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny przypadek miałem w TC w misji Ziemian, w której trzeba zabić Teladianina. Ostrzelałem jego statek, pilot wyskoczył. Zanim zdążyłem go trafić nadleciała eskorta. Latałem wtedy Szablą więc nie mogłem tej eskorty zignorować, rozwaliłem ich, wracam do astronauty a on właśnie wchodzi na pokład opuszczonego przed chwilą własnego statku. Krótka seria i ponownie wyskoczył ale tym razem nie dałem mu szansy na powrót 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...