Skocz do zawartości

- - - - -

Skrypt Salvage Claim Software

67 odpowiedzi w tym temacie

#11 e0s888

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 05 listopad 2008 - 13:21

Czy udało się komuś zainstalować Slavage Claim Software? Ja zrobiłem wszystko tak jak pisało w instrukcji, jednak i tak nie mam go dostępnego... :/
Ściągnąłem patha do Plugin Managera, zainstalowałem przez niego skrypt, żaden błąd nie wyskoczył, ale Salvage C. nie pojawił się u Teladian...

#12 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 05 listopad 2008 - 19:05

Ja go zainstalowałem, instrukcja pisana z autopsji. Musiałeś co skaszanić.

#13 e0s888

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 07 listopad 2008 - 12:02

Cholera.. :/ Instalowałem kilka razy według tej instrukcji, no i... Skrypt znajduje się w edytorze skryptów w TC, w pluginie w custom wafares jest enabled, w samej grze działa, bo odpalając komende salvage.(...).cmd (nie pamiętam dokładnie całej nazwy) uruchamia się normalnie okno z wborem pustych statków w sektorze do przejęcia i samo przejmowanie też działa, ale Salvage Claim Software w ogóle nie figuruje w dokach zaopatrzeniowych Teladian.. :/

#14 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 07 listopad 2008 - 12:14

Wrzuć pliki z poprawką (to są skrypty) do Plugin Menagera do katalogu script w katalogu gry. Może to pomoże?
Zobacz też czy ma w katalogu głównym gry pliki 05.dat i 05.cat. Jeśli instalowałeś patcha 1.2 to miałeś numery 04 plików dat/cat. Ten skrypt powinien ci dodać kolejne pliki dat/cat. Napisz też jakie skrypty oprócz tego masz zainstalowane. Te które ja opisałem nie gryzą się, mam je wszystkie i wszystko działa.

#15 OSSI

Admirał

• Admiralicja
  • 55 postów

Napisano 07 listopad 2008 - 13:15

Jak skrypt to przerzucam do właściwego działu

#16 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 07 listopad 2008 - 17:31

Nie wiem czy Twój problem nie wynikał z winy Plugin Managera. Jest nowa wersja Beta 6, spróbuj przeinstalować skrypt przy pomocy tej wersji Plugin Managera.

#17 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 11 listopad 2008 - 13:32

Zauważyłem dziwną przypadłość związaną z tym skryptem i Plugin Managerem. Skrypt po instalacji tworzy w katalogu głównym gry dodatkowe pliki .dat .cat o kolejnym numerze. Jednak gdy instaluję kolejny skrypt, nie ważne w jaki sposób,czy poprzez dwuklik na pliku skryptu, czy poprzez otwarcie Plugin Managera i instalację z jego poziomu skryptu. Przy wychodzeniu z Plugin Managera następuje zapisywanie zmian konfiguracji i dodatkowe pliki .cat .dat z SCS znikają z katalogu głównego gry. Gdy uruchomię grę nie mam SCS w DOK-ach Teledian, ani w ładowni statku. Muszę po instalacji kolejnego skryptu zamknąć Plugin Managera, poczekać aż zapisana zostanie zmiana konfiguracji, ponownie otworzyć Plugin Managera i od razu go zamknąć. Po tym ponownym otwarciu i zamknięciu Plugin Managera dodatkowe pliki .dat .cat z SCS ponownie pojawiają się w katalogu głównym gry i wszystko działa OK.

#18 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 11 listopad 2008 - 13:33

Zobacz tu: http://xudb.pl/topic...t__10#entry4915 może to jest rozwiązanie?

#19 deedol

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 88 postów
  • Lokalizacjagdzieś na pólnocy...
  • Rasa: Paranid
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 08 maj 2009 - 23:23

zacząlem sie bawic skryptaki i dupa :blink: nie dziala a czeka na mnie Hyperion .. ;) co robic pomocy :)

#20 starjacker0

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 152 postów
  • Lokalizacjainna galaktyka, inna planeta

Napisano 09 maj 2009 - 06:52

Ja mam zainstalowany takze ten plugin
Salvage Claim Software Mk. 1
http://forum.egosoft...ic.php?t=223882

Przejmuje on z odleglosci < 3km. Mozna go kupic w kazdym doku zaopatrzeniowym za ponad 95000cr.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych