Skocz do zawartości

Reputacja u Piratow. Pomocy


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczynajac gre mialem jej okolo 6000. Troszke pohandlowalem z teladianami i przesnioslem sie do Hatikvah's Faith, gdzie atakowalem swym superszybkim sokolem powolne boronskie frachtowce, po czym zbieralem lup swoim transportowcem. Oczywiscie musialem zlikwidowac kilku natretnych kupcow, ktorzy nie chcieli sie poddac i wciaz mnie atakowali. Potm udalem sie do sektorow argonskich by sprzedac lup i zdezelowane statki, ktore udalo mnie sie przejac.

Nastepnie ssprawdzam swoja reputacje, a tu bum! Z 6000 zrobilo sie 250! Nie rozumiem czym sobie zasluzylem na taka kare, robilem przeciez to co kazdy pirat powinien. Rowniez nie zniszczylem zadnego pirackiego statku.

Sprawa druga. Po zmuszeniu boronskiego frachtowca do porzucenia towaru, postanowilem troche przetrzepac mu skore posylajac kilka salw w jego kierunku. Po jakims czasie ten statek z Boroni handlarz bronia zmienil tag na Piraci handlarz bronia. Z0nk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może zainstalowany skrypt Gildii Pirackiej? Takie zmiany tagów obserwowałem chyba jak miałem ten skrypt. Choć bez tego skryptu chyba też, ale nie jestem pewny. Też byłem zdziwiony jak nagle Arg. Nova zmieniała się w Pir. Nova, a po skończeniu ataku na statek/stację znów była Arg. Nova. Niezły kamuflarz 🙁

A co do reputacji u piratów, nigdy się tym nie przejmowałem, ważne aby można było zadokować do Habitatu i sprzedać GW i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advanced Mineral Scanner :: A dJ :: No :: 1.31 :: 09/12/2006
Anarkis Carrier Commands :: Anarkis Federation :: Yes :: 1.41 :: 04/11/2006
Autotrader Sector Lock :: halo :: Yes :: 1.0 :: 30/05/2007
BBS Extras :: Cycrow :: Yes :: 1.61 :: 04/12/2006
BBS Offers :: LV :: Yes :: 1.3 :: 29/04/2006
Bail Signal Extension :: voxol/xfir01 :: Yes :: 2.1 :: 18/08/2007
Cargo Delivery Service :: Klaatu :: Yes :: 1.04 :: 30/06/2006
Group Targeting System :: Anarkis Federation :: Yes :: 1.01 :: 12/10/2006
Local Trader plugin :: Dr Xavia :: Yes :: X3.1.2 :: 17/11/2007
Merchants Guild :: Cycrow :: Yes :: 1.50 :: 11/03/2007
Nividium Mines :: Cycrow :: Yes :: 1.00 :: 28/11/2006
OOS Reward :: Nemeo :: Yes :: 0.9 :: 26/11/2007
Salvage Claim Software :: Cycrow :: Yes :: 1.05 :: 29/06/2006
Salvage Extension Commands :: Voxol :: Yes :: 1.2 :: 02/07/2007
Satalite Early Warning Network :: Cycrow :: Yes :: 1.10 :: 26/11/2006
SatelliteDeploy :: Bhruic :: Yes :: 1.12 :: 18/01/2006
Sector Takeover :: Acrh2, DesertEagle and nirwin :: Yes :: 2.4.3 :: 20/04/2007
Spacefly Hunting Software :: Cycrow :: Yes :: 1.01 :: 15/05/2006
Station Trader Camper :: Cycrow :: Yes :: 1.00 :: 11/09/2006
Trading Distribution Network :: Cycrow :: Yes :: 1.01 :: 04/10/2006
Turret OnOff Hotkey :: Klyith :: Yes :: 1.0 :: 17/03/2007
Universe Explorers :: Fallen :: Yes :: 1.0.1 :: 16/04/2008
Weapons Dealer :: xxBlueDragonxx :: Yes :: 2.01 :: 20/10/2007
Xai Corporation Group Combat Commands (GCC) :: Dr Xavia :: Yes :: X3.1.1 :: 02/04/2007
Xai Corporation Group Combat Hotkeys (GHK) :: Dr Xavia :: Yes :: X3.2.3 :: 02/04/2007
Xai Corporation Group Management System (GMS) :: Dr Xavia :: Yes :: X3.1.8 :: 02/04/2007
Xai Corporation Jump to Target (JTT) :: Dr Xavia :: Yes :: X3.1.0 :: 02/04/2007
Xai Corporation Navigation Override System (NOS) :: Dr Xavia :: Yes :: X3.1.3 :: 02/04/2007
XaiCorp. Launch Drone Hotkey :: Dr Xavia :: Yes :: X3.1.01 :: 02/04/2007
XaiCorp. Scout for Enemies :: Dr Xavia :: Yes :: X3.1.0 :: 02/04/2007
XaiCorp. Turret Commands Plugin :: Dr Xavia :: Yes :: X3.0.2 :: 02/04/2007
XaiCorp. WayPoint Command :: Dr Xavia :: Yes :: X3.1.1 :: 02/04/2007
Yaki Armada :: Anarkis Federation :: Yes :: 1.09 :: 05/09/2007

Prosze bardzo, oto wszytko co mam. Zadnych dodatkowych statkow.

edit: gra jak w podpisie + obowiazkowy BP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gildia yaki nie jest przypadkiem + do gildii piratow? nawet w opisie gildii piratow jest ze habitaty wysylaja swoich handlarzy w celach zarobkowych podszywajacych sie pod kupcow innych ras, mozliwe ze gildia yaki takze posiada ten skrypt

ja posiadajac gildie najemnikow i majac bronic jakies rasy przed yaki zniszczylem sobie reputacje u piratow i yaki, czego nie zauwazylem przy niszczeniu yaki tego skryptu, mozliwe ze to takze ten skrypt o0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie sie wydaje ze to ten skrypt gildii yaki spowodowal taki spadek, no ale coz trzeba bylo wyprobowac. W kazdym badz razie nie polecam skryptu Yaki, bo nie jest on kompatybilny z XTM. Pisalem tez rowniez o tym w dziale skrypty i mody.

OK. To moze ktos mi poleci jakis skrypt-cheat, ktory pozwala podniesc reputacje ?

Pytanie drugie, jak udobruchac poobrazane fabryki w glebi sektorow pirackich ?

PS. LeWaR. po co ci byla ta lista ? Pewnie chciales sobie "odgapic" skrypty 🙁 😉 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Listę też mam podobnej długości. Yaki latają wężykiem, o czym pisałem gdzie indziej, ale Yaki Armada sie sprawdza. Być może Piraci nie lubią się z jakąś rasą u której masz wysoką reputację.

To moze byc wytlumaczenie, choc nie jestem pewien czy to aby tak dzialalo. Zrobilem darowizne na argonow 400 tys Cr bo by u nich swobodnie latac w sektorze.

A podzielisz sie swoja lista rowniez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Skrypt Pireta Guild mam i potrtzebuje podnieśc repkę do minimum + 1000 żeby do niej wstąpić. Ale różnicy w podbijaniu raczej nie ma. Próbowałem handlować z nimi, ale w ten sposób do euro 2012 się nie wyrobie 😉 . Niszczenie statków niestety nic nie daje. Skrypt nawet pyta się czy zmienić repke u piratów przy odpalaniu. Wolałem podnieść ją osobiście no ale trudno 🤪 . I tak będę musiał podnośić rangę, jak już będę w gildii, żeby otrzymać wymarzoną nagrodę, więc wiele nie tracę 😀 . Dzięki za pomoc Sork 😀 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...