Skocz do zawartości

- - - - -

Maximum Life Mod Mix

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1374 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 08 luty 2016 - 12:27

Ukazał się "mix: modów dodających więcej akcji i wydarzań do świata gry. Jest to kombinacja rożnych skryptów. Ciężkie dla procesora i w fazie testowej, ale być może komuś przypasuje.

http://forum.egosoft...3380330a1dc184a

Cytat

Maximum Life Mod Mix is compilation of lots of scripts and mods that light up the X-universe for sure. It's based on XRM with a host of other scripts added. In addition to Artificial Life plugins like LIFE and Pirate Guild, all the scripts of the bonus pack (the newest unsigned versions of them) are included as well.

List of mods and scripts included:

XRM by Paul Wheeler
The updated Albion Prelude Bonuspack (credits in the link)
Military Base Response Revamp by ThisIsHarsh
LIFE by Shush
XRM version of Phanon Corporation by Litcube and Teleth
Improved Kha'ak 2 by 7ate9tin11s
Pirate Guild by Serial Kicked
Yaki Armada 2 By Serial Kicked
Anarkis Defense System by Serial Kicked
CODEA by Lucike
Immersive Environments by connary
IEX by Moonrat
Lost Colony Expansion by vukica
Marine Repairs and Training by DrBullwinkle
MARS by Gazz
Extended Communication System by Serial Kicked
JSON Parser by ThisIsHarsh
Community Plugin Configuration by Cycrow
The Galactic News System by The X-Tended Team

#2 Adrian327d

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 68 postów

Napisano 09 luty 2016 - 19:18

Mod dla TC czy AP? Jakie pliki językowe?

Wystukane z
OnePlus One

#3 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 09 luty 2016 - 23:11

Wyświetl postUżytkownik Adrian327d dnia 09 luty 2016 - 19:18 napisał

Mod dla TC czy AP? Jakie pliki językowe?

Wystukane z
OnePlus One

Dla AP, o czym świadczy nazwa w drugim linku (czytanie że zrozumieniem się kłania).
Ponieważ wszystko to zestaw skryptów, to pliki językowe takie same jak dla tych skryptów. A wszystkie te skrypty maja swoje tłumaczenia, nie koniecznie aktualne. Pozostaje tylko skrypt LIFE i ta aktualizacją BP dla AP. Trudno powiedzieć jak wvich przypadku z tłumaczeniem.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

#4 Adrian327d

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 68 postów

Napisano 10 luty 2016 - 22:34

Co do LIFE to ogólnie zainstalowałem w formie pojedynczego skryptu i niby dało by się to przetłumaczyć ale 2000 wiadomości około to trochę roboty ;) a tak czy siak jak lecimy w kosmosie to w zasięgu bodajże 10km słyszymy inne statki co jest bardzo no moim zdaniem PIĘKNE!
Dlaczego? Lecimy w kosmosie i nagle słyszymy smutnego Splita który mówi że ktoś go namierzył (nie dziwne skoro leci borońskim sektorem i akurat miał pecha, że uzywam skryptu wojny Arg-Bor vs Par-Split)
Oczywiście audio po angielsku, a kwestie mówione w formie wiadomości na dolnym pasku są po polsku :)

Co do tego żebym czytał ze zrozumieniem to po prostu wolę się upewnić by nie reinstalować gry (brak większości skryptów na dysku poza folderem gry), mało tego mam pozostałości po MSP (statki w formie niewidzialnych elementów że statystykami z MSP) ale nie wiem jak ich się pozbyć :)

Wystukane z
OnePlus One

#5 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 10 luty 2016 - 23:48

Wyświetl postUżytkownik Adrian327d dnia 10 luty 2016 - 22:34 napisał

...mało tego mam pozostałości po MSP (statki w formie niewidzialnych elementów że statystykami z MSP) ale nie wiem jak ich się pozbyć :)

Zacząć nową grę. Po każdej zmianie moda lub od instalowania używanego moda należy rozpocząć nową grę. Granie na starych sav prowadzi do komplikacji, gdzie latające niewidzialne statki to najmniejszy problem.

#6 Adrian327d

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 68 postów

Napisano 11 luty 2016 - 14:08

Yacek gram od nowa trzeci raz i lipa, nie wiem czy jakiś fakepatch mi nie został tylko nie wiem który to a nie ma za bardzo kto mi pomoc z tym

Wystukane z
OnePlus One

#7 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 11 luty 2016 - 20:21

To nie wina plików moda, tylko pliku Jobs dla XRM+MSP który generuje nie istniejące w grze statki. Usuń plik Jobs.txt .

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych