Skocz do zawartości

- - - - -

Nowy wywiad z Berndem. Czyżby X4?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1387 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 08 kwiecień 2015 - 21:05

Polecam poczytać. Bernd coś przebąkuje o pracach nad X4 i uzasadnia dlaczego Rebirth nie był X4.

http://www.blastr.co...ts-bernd-lehahn

Jakaś nadzieja jednak jest Dołączona grafika

#2 Piteropeter

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 09 kwiecień 2015 - 15:27

Ciekawe jak rozwiążą kwestię fabularną. Kontynuacja z X:R? Uznają, że rzeczy z X:R nigdy nie miały miejsca i pociągną wszystko dalej z AP? A może stworzą nowe uniwersum? (oby nie)
W każdym razie czekam na kolejne wiadomości, ale data dodatnia martwi. To napewno nie primaaprilisowy żart? :unsure:

#3 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1387 postów
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 29 kwiecień 2015 - 11:19

Ciężko powiedzieć na tym etapie co mogą zrobić. Jest wiele scenariuszy, mogą np. umiejscowić akcję X4 wiele lat po wydarzeniach XR, gdzie istnieje rozbudowany system połączonych sektorów znany chociażby z wcześniejszych części gry. Statki mogłyby poruszać się poprzez system austostrad, naprawionych bram. Pod tym względem może nastąpić swoisty re-boot serii w nowej odsłonie.

#4 housik

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 82 postów
  • LokalizacjaJaworzno
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 04 lipiec 2015 - 10:48

Oby to była zapowiedź jakiś działań. po X3 jestem stałem się bardziej wymagający. Elite zakupiłem jeszcze jako bete i jakoś końcowy efekt mnie nie podniecił, a StarCitizen nawet w założeniach mnie nie rusza.
Czekam na coś nowego w formie X3 ;).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych