Skocz do zawartości

- - - - -

Seriale i filmy SF

42 odpowiedzi w tym temacie

#11 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 201 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion

Napisano 22 styczeń 2014 - 01:07

Oryginalny Star Trek. Efekty specjalne nawet po odświeżeniu słabiutkie, akcji w zasadzie brak, ale dobra gra aktorska i poruszane tematy bardzo ciekawe.

Dołączona grafika

#12 Xenon.Q

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 194 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 22 styczeń 2014 - 06:59

Dobry GIF :D Aż sobie zapisałem.

#13 Kane_Edain

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaMszczonów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 22 styczeń 2014 - 07:42

Ahaha... GIF często używany na YT :D
"kapitanie... w zasadzie to nie mamy uzbrojenia, coś tam chyba z osłonami... ale silnik działa :D"

#14 chak510

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 22 styczeń 2014 - 08:03

A gdzie są torpedy fotonowe ?

#15 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 22 styczeń 2014 - 18:07

Oryginalna seria Star Trek jest pod pewnymi względami słaba. Kultowa jest USA, ale stała się tam dopiero po jakimś czasie.
Trzeba jednak przyznać, że jak na lata '60 była pod wieloma względami nowatorska. To tam po raz pierwszy na ekranie w znaczącej roli pojawiła się czarnoskóra aktorka Nichelle Nichols w roli Nyoty Uhury.
Tam też po raz pierwszy pokazano na ekranie pocałunek między białym mężczyzną, a czarnoskórą kobietą (Uhurą).

#16 Kane_Edain

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaMszczonów

Napisano 22 styczeń 2014 - 20:56

Lubię Star Trek, wszystkie serie... chociaż najbardziej do gustu przypadła mi ostatnia seria (Enterprise). Jednakże trek jako taki wydaje mi się jednak ciut zbyt cukierkowaty..... dlatego też z seriali SF tak bardzo polubiłem Babilon 5 i później StarGate. Ehm... Szczególnie StarGate :D
Szkoda że wszystkie trzy serie skończyły się tak jak się skończyły :/
Btw: fani SG dość prężnie działali na forach i w grach role play (tekstówkach jak tu http://sgtng.wikia.c...i/Stargate_Wiki) - podobało mi się szczególnie SG: TNG, czyli to co dziać się mogło 20-40 lat PO SG-1 i Atlantis (swoją drogą chciałbym mieć takie okręty jak BC-307, BC-308 czy BC-309 w X-ach :o )
http://static3.wikia...g/300px-309.png

#17 chak510

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 23 styczeń 2014 - 08:46

No ale nie powiesz Dedal od 3 sezonu w SG:A robi sieczkę :D

#18 Kane_Edain

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaMszczonów

Napisano 23 styczeń 2014 - 10:13

Ano robi, robi.... ale w sumie każdy by robił z asgardzkim beamem.... i przesyłaniem głowic :o

#19 chak510

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisano 23 styczeń 2014 - 11:01

Ano macie racje panocku . Też przeglądając YT znalazłem to : kto zna angielski to sobie oglądnie :D

#20 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 24 styczeń 2014 - 00:37

Niezłe niezłe....

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych