Skocz do zawartości

- - - - -

Back to the Future :D

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kane_Edain

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaMszczonów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 16 styczeń 2014 - 10:19

Witam!
Jak to mówią: lepiej późno niż wcale - zatem niniejszym dopełniam obowiązków jak i zasad dobrego wychowania :)

Parę danych statystycznych:
*Fan gier kosmicznych od czasów commodore i zx plus;
*Grałem (już nawet nie pamiętam wszystkich) w StarFox, Elite, Frontier, Wing Commander (wszystkie), Pivateer (też wszystkie), no i oczywiście seria X czyli X2 - The threat, X3 - Reunion, no i teraz X3TC. Zdaje się że dziwnym trafem opuściłem X-BtF, ale jeszcze nic straconego :)
*Zamierzam zagrać: X3-Albion Prelude (o ile rozwiążę problem z brakiem kodu do X3TC - wersja pomarańczowa Antologia), no i może, MOŻE X3 - Rebirth, o ile zostanie ona doprowadzona do grywalnego poziomu :/
*Na pewno zagram: Elite:Dangerous.... prawdopodobnie spróbuję również Star Citizena (chociaż jak na razie nie zachęca mnie za bardzo).

W X-ach lubię pełną swobodę wyboru własnej ścieżki, brak liniowości i przywiązania tylko do fabuły, możliwość "grania w nieskończoność" we własnym, samodzielnie stworzonym i zarządzanym imperium.... Niemal jak MMO :D (które ostatnio mi się ciut przejadły). Gry które po zakończeniu fabuły się kończą jakoś mnie nie kuszą (dlatego nie wracam np do Privateera i tym podobnych, i dlatego pewnie nie zagram w Star Citizena).

Wow, się rozpisałem :D
Witam wszystkich i z góry zaznaczam: KaneCorp nie bierze odpowiedzialności za ewentualne zarysowania/osmalenia kadłubów waszych statków!
Do zobaczenia w przestrzeni :D

#2 Xenon.Q

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 196 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 16 styczeń 2014 - 10:39

Witamy na pokładzie ;)

#3 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 225 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 16 styczeń 2014 - 20:26

Witam :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych