Skocz do zawartości

- - - - -

Jest lepiej już?

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Moskit

Mistrz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 198 postów
  • LokalizacjaSzczecin City
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 27 grudzień 2013 - 02:10

Nie ruszyłem X Rebirth od 19 listopada i ciekawi mnie czy od tego czasu cokolwiek zostało poprawione na tyle, aby móc to odpalić. Czy może poczekać jeszcze z miesiąc, dwa, pół roku?

#2 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 27 grudzień 2013 - 10:51

Odpaliłem na krótko po patchu 1.21 i przynajmniej u mnie, na sprzęcie ledwo mieszczącym się minimalnych wymaganiach jest lepiej niż było. Niewiele, ale jest. Tyle jeśli chodzi o wydajność. Co do poprawy innych aspektów, to nie wiem, bo nie gram.
Jednak wydajność to sprawa indywidualna każdego gracza (i jego sprzętu) więc nie ma co pytać innych tylko samemu się przekonać.

#3 marsb

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 grudzień 2013 - 17:57

Wyświetl postUżytkownik Moskit dnia 27 grudzień 2013 - 02:10 napisał

Nie ruszyłem X Rebirth od 19 listopada i ciekawi mnie czy od tego czasu cokolwiek zostało poprawione na tyle, aby móc to odpalić. Czy może poczekać jeszcze z miesiąc, dwa, pół roku?

Ja ostatnio grałem 26 listopada i do tego czasu wyszły 4 poprawki i z tego co słychać dalej jest nędza z tą grą.
Wiec lepiej poczekać na jakiś cięższy update.
No chyba iż ktoś woli się trochę pokatować to można teraz.

#4 Omicron

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 173 postów
  • LokalizacjaOmicron Lyrae
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 27 grudzień 2013 - 23:56

Ja wolę się katować X3TC :D

#5 Balbinka

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPip
  • 142 postów

Napisano 28 grudzień 2013 - 10:34

co do wydajnosci to nie mam pojecie mam mocny sprzet wiec nic nieodczuwam ale gra ?,

w drugi dzien swiat gralam troche i moim zdaniem nic sie niezmienilo poczekam na dalsze update i spolszczenie:) .

#6 henryk5pio

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • LokalizacjaMłoszowa
  • Rasa: Split

Napisano 23 marzec 2014 - 18:12

Koledzy, krótkie pytanie, czy po tych wszystkich patchach: Jest już lepiej? Czy nadal lepiej omijać ten tytuł szerokim łukiem? Bo na metacriticu user score wynosi obecnie 3.1, natomiast na grach on-line 4.7...

#7 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 23 marzec 2014 - 19:06

Wyświetl postUżytkownik henryk5pio dnia 23 marzec 2014 - 18:12 napisał

Koledzy, krótkie pytanie, czy po tych wszystkich patchach: Jest już lepiej? Czy nadal lepiej omijać ten tytuł szerokim łukiem? Bo na metacriticu user score wynosi obecnie 3.1, natomiast na grach on-line 4.7...
http://xudb.pl/topic...dpost__p__41844
Ilość graczy w X-Rebirth mówi chyba sama za siebie.

#8 henryk5pio

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • LokalizacjaMłoszowa

Napisano 25 marzec 2014 - 12:56

Moment, oni naprawdę w szczycie mieli 2,634 graczy??? Toż to TV Trwam miało więcej widzów dziennie przed wejściem na multipleks :D Bo spadku z 14.664 osób, które to kupiły, do 713, które nadal w to grają, jest... porażający. Ciekawe jak ostatecznie wyjdzie to za marzec...

No cóż, szkoda, myślałem, że jeśliby połatali konkretnie X Rebirth, to bym zaryzykował zakup, ale tak to odpada, nie jestem masochistą...

#9 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1438 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 25 marzec 2014 - 17:09

Jeśli Rebirth nie odbiło się zbyt poważnie na finansach Ego to pewnie w końcu połatają na tyle by dało się normalnie i bezstresowo grać. Gry na miarę poprzednich części już raczej z tego nie będzie, ale mimo wszystko może dać sporo frajdy gdy wreszcie ją ukończą...

#10 henryk5pio

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • LokalizacjaMłoszowa

Napisano 25 marzec 2014 - 20:34

Wyświetl postUżytkownik Prowler dnia 25 marzec 2014 - 17:09 napisał

Jeśli Rebirth nie odbiło się zbyt poważnie na finansach Ego to pewnie w końcu połatają na tyle by dało się normalnie i bezstresowo grać. Gry na miarę poprzednich części już raczej z tego nie będzie, ale mimo wszystko może dać sporo frajdy gdy wreszcie ją ukończą...

Prowler, wszystko fajnie, ale nie chce mi się czekać do emerytury na połatanego, grywalnego Rebirth'a :D Coś czuję, że jak wyjdzie Elite:Dangerous i Star Citizen to wątki o nich znacząco się rozrosną...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych