Skocz do zawartości

- - - - -

Fabuły TOTT - problemy

69 odpowiedzi w tym temacie

#61 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 29 czerwiec 2012 - 17:36

A naprowadzanie nie działa? Nie wiem (nie pamiętam) czy w TOTT w misjach fabuł działało naprowadzanie.

PS. Chodzi o skanowanie par bram? Które musimy przeprowadzić w kilku sektorach?

#62 Cyberbudyniu

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 29 czerwiec 2012 - 18:40

Naprowadzanie nie działa i chodzi o pary bram. Jestem pewien że przeskanowałem te w kingdom end , seizewell, oraz ceo coś tam ( dokładniej wszystkie pary bram z 3 sektorów zaczynające się na "ceo" bo pamiętam że taki sektor tez był, ale nie wiem który dokładnie.

#63 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 29 czerwiec 2012 - 18:43

Z pliku tekstowego:

Cytat

<t id="76">Skanowania par bram</t>
<t id="77">{7,1020402} - {7,1020806}(Argon Prime)</t>
<t id="78">{7,1020702} - {7,1021312}(Paranid Prime)</t>
<t id="79">{7,1020101} - {7,1020220}(Kingdom End)</t>
<t id="80">{7,1020206} - {7,1021415}(Seizewell)</t>
<t id="81">{7,1020308} - {7,1020720}(Family Pride)</t>

#64 Cyberbudyniu

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 29 czerwiec 2012 - 20:52

Wielkie Wielkie dzięki Yacek :D

#65 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 29 czerwiec 2012 - 21:04

Mam nadzieję, że to wystarczy do pomocy. Jeśli nie, poszukam dalej.

#66 Cyberbudyniu

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 29 czerwiec 2012 - 23:53

Fabuła zakończona, jeszcze raz wielkie dzięki.

#67 Eruanno

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 luty 2013 - 23:19

Mógłby mi ktoś powiedzieć (a najlepiej zamieścić screena) gdzie znajduje się przejście na niższy poziom w zniszczonej Panterze by zdobyć paczke? Bo od godziny slęcze z oczami przyklejonymi do monitora i za cholere nie moge znaleźc tam żadnego wejścia

#68 BetonowaAnakonda

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 09 maj 2013 - 18:27

Mam problem. Otóż robiąc fabułę CPU:Evolution odnalazłem seKtor Gaian Star który był zagadką nawigacyjną daną mi przez jednego z bohaterów. Gdy tam wleciałem dostałem zadanie przeszukania sektora. Na radarze widziałem Elitę, przejąłem ją i wysłałem do stoczni. Ale mniejsza z tym. Odkryłem wszystkie 3 bramy skokowe. Przebadałem Habitat piracki, zniszczyłem asteroidy Hornetami w poszukiwaniu jakichś wskazówek, przeskanowałem podejrzane jak dla mnie statki i nic. Szukałem rozwiązań na forum egosoft. Ale tam jak widać ludzie nie mieli z tym problemów bo nie widziałem wołań o radę. Co jeszcze mogę zrobić? Bo już nie mam pomysłów.

Edit:Znalazłem ale męczyłem sie 3 dni. Już myślałem o reinstalu moda ale okazało się że wystarczy się zaprzeć :P

#69 hammer70

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 wrzesień 2014 - 17:02

Wyświetl postUżytkownik BetonowaAnakonda dnia 09 maj 2013 - 18:27 napisał

Mam problem. Otóż robiąc fabułę CPU:Evolution odnalazłem seKtor Gaian Star który był zagadką nawigacyjną daną mi przez jednego z bohaterów. Gdy tam wleciałem dostałem zadanie przeszukania sektora. Na radarze widziałem Elitę, przejąłem ją i wysłałem do stoczni. Ale mniejsza z tym. Odkryłem wszystkie 3 bramy skokowe. Przebadałem Habitat piracki, zniszczyłem asteroidy Hornetami w poszukiwaniu jakichś wskazówek, przeskanowałem podejrzane jak dla mnie statki i nic. Szukałem rozwiązań na forum egosoft. Ale tam jak widać ludzie nie mieli z tym problemów bo nie widziałem wołań o radę. Co jeszcze mogę zrobić? Bo już nie mam pomysłów.

Edit:Znalazłem ale męczyłem sie 3 dni. Już myślałem o reinstalu moda ale okazało się że wystarczy się zaprzeć :P
kolego a możesz bliżej podać szczegóły ja dostałem dwa komunikaty przeszukaniu sektora ale nie wiem jak to zrobiłem.

#70 Frwast

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 wrzesień 2015 - 06:57

Na samym dole po lewej (Gaian Star) jest wrak M0 (powinien być) trzeba go z bliska przeskanować, jakby ktoś miał problem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych