Jump to content

Fabuły TOTT - problemy


sztamka
 Share

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spoiler

Ja żadnych piratów nie wykańczałem. Transportowiec miał obstawę 2-3 (nie pamiętam dokładnie) statków, również jak on bez przynależności do rasy w nazwie. Wykończenie tych i tylko tych statków spowodowało, że pilot transportowca stał się rozmowny.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

POMOCY 😛

Spoiler

Mam pytanie, Starozytni wysłali mnie w swoim statku abym odnalazl i zniszczył statek z generatorem antymaterii , jedyna wskazówka to "Skocz do sektora Njy's Deception. Statek z generatorem antymaterii zazwyczaj znajduje się w sporej odległości od pola walki" problem jest taki że w tym sektorze nie ma żadnej walki a ja juz krążę tam ponad 1 h na turbo X 14 i w zasadzie nic nie znalazlem 😀 wie ktoś gdzie jest ow tajemniczy statek ??

Link to comment
Share on other sites

Witam

Spoiler

z tego co pamiętam to ów okręt był w zachodniej części sektora i cza go zniszczyć aby ukończyć misję widocznym znakiem uruchomienia się misji jest odliczanie w trakcie pobytu w sektorze i może spróbuj wlecieć do niego przez bramę nie wskakuj bezpośrednio napędem skokowym może ruszy

😛
Link to comment
Share on other sites

Dla Deestruktor

Spoiler

o ile dobrze pamiętam wleciałem do tego sektora przez brame E a statek był przy bramie W. Musisz dobrze poszukać

Bug? SCS a statki Starożytnech. JEŚLI NIECHCESZ PSUĆ SOBIE ZABAWY NIE CZYTAJ!!

Spoiler

Ciekawe ile osób nie przeczytało... W którejś misji TOTT'a miałem zaznaczony czy namierzony jakiś statek Upadłych i naciśnąłem klawisz odpowiadajacy za SCS w celu sprawdzenia czy w sektorze nie ma żadnych opuszczonych statków/kontenetrów. I statek Upadłych został przeze mnie przejęty :| działa tak na wszystkich statkach Upadłych i Starożytnych ( mam dwa statki transportowe Starożytnych 😛)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, mam problem, Skończyłem główną fabułę TOTT i postanowiłem ukończyć wszystkie misje z gry głownej TC latając Sworogiem zadania są proste, ale robie je dlatego ze wreszcie opanowałem problemy z wydajnością kompa , moze poza Elysium Of Light gdzie po powstaniu stoczni AMT gra w tym sektorze przycina... ale daje rade... ale odbiegam od tematu, robie misje z głownej gry TC i mam problem, jak pisałem skonczyłem misje głowną Wróg publiczny , potem zabrałem sie za fabułe Borońska HUB, po niej Fabułe Gonerską budowa Swiatyni i wszystko było OK, po jakims czasie w trakcie konczenia fabuły budowy światyni , dostałem wiadomośc żebym przyleciał do Ocean Of Fantasy jest to wstep do misji własnego HQ i tu powstaje problem , Jak wlatuje do sektora Ocean of... to Lata sobie

Płaszczka , na pokładzie jest ow gostek co mnie wezwał , ale nie ma ikonki misji, a jak do niego zagaduje to on mi tylko o stoczniach i dokach chce gadac 😛, wie ktoś czemu i co można zrobić bo szczerze to robiłem tę misje chcac dostac HQ 😀 a teraz lipa 😀, może ktoś miał podobne doświadczenie i zna rozwiązanie...

Sory że to w TOTT pisze ale to sie wiąże chyba jakoś z tym modem jak nie to prosze mederatorów o przeniesienie tematu do odpowiedniego ,

Pozdrawiam Dee

Link to comment
Share on other sites

Stary problem, zdaje się że ostatnie patche do TC namieszały w tej fabule, poczytaj o tym na ostatnich stronach tematu http://xudb.pl/index.php?/topic/414-faq-misji-fabuly-x3tc-komentarze-i-pytania/page__pid__28896__st__360#entry28896

Link to comment
Share on other sites

W dniu 30.05.2011 o 21:14, Yacek napisał:

Stary problem, zdaje się że ostatnie patche do TC namieszały w tej fabule, poczytaj o tym na ostatnich stronach tematu http://xudb.pl/index.php?/topic/414-faq-misji-fabuly-x3tc-komentarze-i-pytania/page__pid__28896__st__360#entry28896

Wielkie dzieki,chyba mam save z przed zaproszenia do wizyty w Ocean ....wiec jutro pokombinuje według Twojego zalecenia rozpakować ten plik i wrzucić go do Director , mam nadzieje ze pomoże... raz jeszcze wielkie dzieki

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Spoiler

W fabule TOTT z wraku splickiego Pytona mam odzyskać paczkę. Wszedłem do środka wraku przez otwór w poszyciu, ale nie mogę znaleźć zejścia na niższy pokład do paczki - gdzie jest to zejście? Nie mogę tego znaleźć.

Dobra znalazłem. Wejście jest w części dziobowej pomieszczenia.

Edited by Manigx
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich. Mam trochę inny problem z fabułą TOTT. Mianowicie zrobiłem sam początek (eskorta do momentu w którym mamy osłaniać tyły ), odpuściłem sobie fabułę na jakiś czas i zniszczony sektor się odbudował.Teraz chciałem do niego wrócić i gdy leciałem do bazy Yaki nikt nie był wrogi i mój statek leciał sam( bez towarzyszki) i po doleceniu do odpowiedniego sektora nic się nie działo.

Link to comment
Share on other sites

Może poczekaj. Twoja towarzyszka powinna latać za tobą po całym uniwersum. Pewnie skakałeś, a ona biedula nie ma Napędu Skokowego, więc dyla na piechotę.

Inna sprawa, że to iż ona nie ma Napędu Skokowego, wymusza na nas pewne zachowanie, przeczytasz o tym w tym poście: http://xudb.pl/index.php/topic/1787-fabuly-tott-problemy/page__view__findpost__p__27515

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
W dniu 8.07.2011 o 16:38, Manigx napisał:
Spoiler

W fabule TOTT z wraku splickiego Pytona mam odzyskać paczkę. Wszedłem do środka wraku przez otwór w poszyciu, ale nie mogę znaleźć zejścia na niższy pokład do paczki - gdzie jest to zejście? Nie mogę tego znaleźć.

Dobra znalazłem. Wejście jest w części dziobowej pomieszczenia.

Kolego, w którym dokładnie miejscu?

Edit: Znalazłem.

Edited by arw1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Mam mały kłopot z fabułą CPU: Far Reconesance, Mianowicie, gdy jestem w Xenońskim sektorze i przejmę objekt zwiadowca, mam rozpoznać sektor. Latam już jakieś dobre 9 godzin i nic. Wie ktoś czego dokładnie mam wypatrywać??

Edit: Jak ja lubię te "piękne" resztki bram.... Znalazłem. Prawy, górny róg sektora.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Ja z kolei mam problem z rozpoczęciem fabuły Xenonów. Jestem już sobie Xenon Invanderem ładnych parę godzin, reputacja u xeno +4, Ogólna bojowa to już zawodowca mam. A fabuły ani widu ani słychu. Próbowałem "pogadać" ze stacjami w przyjaznych sektorach, 2 razy odpierałem inwazje. Kto wie co mam zrobić żeby rozpocząć fabułę ?

Link to comment
Share on other sites

W dniu 16.09.2011 o 09:17, nekkoru napisał:

Witam. Ja z kolei mam problem z rozpoczęciem fabuły Xenonów. Jestem już sobie Xenon Invanderem ładnych parę godzin, reputacja u xeno +4, Ogólna bojowa to już zawodowca mam. A fabuły ani widu ani słychu. Próbowałem "pogadać" ze stacjami w przyjaznych sektorach, 2 razy odpierałem inwazje. Kto wie co mam zrobić żeby rozpocząć fabułę ?

Xenon Core 023. Mówi Ci to coś? Nie? Poleć tam 😀

Link to comment
Share on other sites

Przelatywałem tamtędy kilkukrotnie, nawet lądowałem w tamtejszej stoczni. Coś konkretnego trzeba zrobić, czy wystarczy tam chwile polatać?

EDYTA:

No udało się, po wskoczeniu na 5 poziom odezwano się do mnie. Trzeba zmienić to w drugim poście tematu "Profile startowe"

Link to comment
Share on other sites

W pierwszej kampanii Xenonów drugie zadanie polega na znalezieniu sektora "Zalanego krwią gonerskich kapłanów". Szczerze mówiąc nie bardzo chce mi się kombinować i oglądać mapę świata X, do tego nie znam go zbyt dobrze. Odwiedziłem dwa gonerskie sektory, ale to nie one. Pewnie chodzi o sektor z nazwą związaną z gonerami, albo o taki, gdzie tło jest czerwone. Wie ktoś o którym sektorze mowa?

PS. Nie śmiejcie się że przez tydzień od rozpoczęcia fabuły Xenów zrobiłem jedno zadanie, byłem zajęty niszczeniem wszystkiego co organiczne (włącznie z mieszkańcami układu słonecznego) 😀

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Mam mały problem z misją TOTT. Utknąłem w miejscu gdzie zebrałem wszystkie cześci kroniki, następnie każą mi się przesiąść na statek shuttle który powinien przenieść nas na planetę Gro-Tghan, niestety siedze w statku jestem we właściwym sektorze Tkr's deprivation i nie wiem jak dalej popchnąć tą misję... Ktoś wie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...