Skocz do zawartości

- - - - -

Gwiazdowka destylarnia.

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 27 grudzień 2010 - 22:15

Sorkvild napisał:

To ze w Tships jest jakis wpis to nie znaczy, ze jest dostepny w grze, tym bardziej do kupienia w splickiej stoczni. Probowalem znalesc to cos cheat paczka i niestety nie znajduje.

Jest dostępny, mapa Scorpa go wskazuje, cena 2 576 341 kr. Smok M6 to cena 7 533 955, a Ciężki Smok M6 15 610 796kr.

#22 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1393 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 27 grudzień 2010 - 22:25

Yacek napisał:

Sorkvild napisał:

To ze w Tships jest jakis wpis to nie znaczy, ze jest dostepny w grze, tym bardziej do kupienia w splickiej stoczni. Probowalem znalesc to cos cheat paczka i niestety nie znajduje.

Jest dostępny, mapa Scorpa go wskazuje, cena 2 576 341 kr. Smok M6 to cena 7 533 955, a Ciężki Smok M6 15 610 796kr.

Za 2.5 mln...

U mnie sa dostepne te dwa ostatnie tylko.

Moglbys podac lokacje gdzie to jest i pelna najlepiej ang. nazwe statku.

#23 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 28 grudzień 2010 - 04:13

Splicki DOK sektor Rhonkas Diplomacy.
Gram po polsku, po angielsku pewnie będzie Dragon. Bo nazwa jest brana z pliku 0001-L048, (44) u ciebie.

#24 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 28 grudzień 2010 - 08:42

U Splitów można też dostać Hyperiona w wersji TP. Kosztuje to cudo ponad 40 baniek. U Paranidian również latają hipcie w wersji handlowej (jako handlarze bronią). Dwukrotnie próbowałem je przejąć ale jakoś pilot nie miał ochoty wyskoczyć…

#25 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1393 postów

Napisano 28 grudzień 2010 - 10:06

Yacek napisał:

Splicki DOK sektor Rhonkas Diplomacy.
Gram po polsku, po angielsku pewnie będzie Dragon. Bo nazwa jest brana z pliku 0001-L048, (44) u ciebie.

Sorry, ale u mnie jest tylko Dragon M6 - za 7 mln oraz Heavy Dragon MM6 za 15 mln.

Jest tez ciezki transport Drake - za 2.5 mln, ktory nie ma nic wspolnego ze statkiem o nawie Dragon (Smok). Wystarczylo powiedziec, Splicki TS+ i wiadomo o co chodzi, a nie smok w wersji cargo . Jesli mowimy o XTC to poslugujamy sie wlasciwa nomenklatura typow statkow, jakie zostaly okreslone w manualu celem unikniecia nieporozumien, bo jak zwykle jezykowe niejasnosci i jest klopot. Dla kogos Drake to damo co Dragon, OK...

WoyTass napisał:

U Splitów można też dostać Hyperiona w wersji TP. Kosztuje to cudo ponad 40 baniek. U Paranidian również latają hipcie w wersji handlowej (jako handlarze bronią). Dwukrotnie próbowałem je przejąć ale jakoś pilot nie miał ochoty wyskoczyć…

Te Hyperiony to klasa TP+ Assault Transport" za 40 mln. Kazda rasa bedzie miec takiego Hyperiona teraz :( Na dzien dzisiejszy te statki maja gotowe i odpowiednie dla ras statystyki , ale uzywaja zastepczego modelu bo osobne nie sa jeszcze gotowe. Tym modelem jest Hyp.

Poki, co to chyba tylko Paranidianie oraz Terranie maja gotowe modele. Reszta ras nie. Trzeba poczekac na nowa odslone, bo jak mowili to tam beda juz wykonczone brakujace modele statkow.

Calkiem niezle bedzie. Pamietasz Yacek, Basiliska i Flame Sworda, ktore byly rasowymi wariacjami na temat Hyperiona ?

#26 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 28 grudzień 2010 - 20:39

Hyperion TP jest, ale nie u Splitów tylko jak przystało u Paranidian.

Co do Smoka (Drake), bo to właśnie ten statek, to w jego nazwa jest pobierana z określonego ID z pliku 0001-L048 lub u Ciebie L044, to że po polsku jest Smok, to już inna bajka.
W sumie to może lepiej że jest Smok, a nie Kaczor :(
Ale jeśli już to poprawię w polskim tłumaczeniu TC tego Smoka na Drake i będzie OK.

#27 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 29 grudzień 2010 - 09:35

Yacek napisał:

Hyperion TP jest, ale nie u Splitów tylko jak przystało u Paranidian.

No to kup sobie Splickiego TP+ i zobacz co do Ciebie przyleci...
A potem zrób to samo np. z ziemskim...

#28 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 29 grudzień 2010 - 19:30

Ale ja pisałem o nazwie statku Hyperion, a ty piszesz o modelu, który kiedyś zostanie zmieniony:

Sorkvild napisał:

Te Hyperiony to klasa TP+ Assault Transport" za 40 mln. Kazda rasa bedzie miec takiego Hyperiona teraz :( Na dzien dzisiejszy te statki maja gotowe i odpowiednie dla ras statystyki , ale uzywaja zastepczego modelu bo osobne nie sa jeszcze gotowe. Tym modelem jest Hyp.

#29 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1393 postów

Napisano 29 grudzień 2010 - 21:11

Starczy tego offtopa w moim temacie. Zakonczmy te rozwazania o statkach. Wracajac do tematu. U mnie wyglada to tak,

http://img684.images...s/i/x3mapg.jpg/

2 dwoch sektorach sa 2xWytwornia Plazmy i FBL. W trzecim sektorze sa koszary, zas w czwartym wytwornia FBL. Wyglada to calkiem fajnie. Mysle, ze trzeba juz cos zaczac :( Tylko nie wiem gdzie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych