Jump to content

Gwiazdowka destylarnia.


Recommended Posts

Hyperion TP jest, ale nie u Splitów tylko jak przystało u Paranidian.

Co do Smoka (Drake), bo to właśnie ten statek, to w jego nazwa jest pobierana z określonego ID z pliku 0001-L048 lub u Ciebie L044, to że po polsku jest Smok, to już inna bajka.

W sumie to może lepiej że jest Smok, a nie Kaczor 🙁

Ale jeśli już to poprawię w polskim tłumaczeniu TC tego Smoka na Drake i będzie OK.

Link to comment
Share on other sites

Ale ja pisałem o nazwie statku Hyperion, a ty piszesz o modelu, który kiedyś zostanie zmieniony:

Cytat

Te Hyperiony to klasa TP+ Assault Transport" za 40 mln. Kazda rasa bedzie miec takiego Hyperiona teraz 🙁 Na dzien dzisiejszy te statki maja gotowe i odpowiednie dla ras statystyki , ale uzywaja zastepczego modelu bo osobne nie sa jeszcze gotowe. Tym modelem jest Hyp.

Link to comment
Share on other sites

Starczy tego offtopa w moim temacie. Zakonczmy te rozwazania o statkach. Wracajac do tematu. U mnie wyglada to tak,

http://img684.imageshack.us/i/x3mapg.jpg/

2 dwoch sektorach sa 2xWytwornia Plazmy i FBL. W trzecim sektorze sa koszary, zas w czwartym wytwornia FBL. Wyglada to calkiem fajnie. Mysle, ze trzeba juz cos zaczac 🙁 Tylko nie wiem gdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...