Skocz do zawartości

Manual XTC


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Witam mam taką prośbę o podanie jakiegoś linku z mapą układów X-Tended Terran Conflikt jak to było w innych wersjach szukałem na forum i nic takiego nie znalazłem coś co można sobie wydrukować 🙁

Nie ma czegoś takiego. Przynajmniej jak do tej pory nie spotkałem się z tym. Użyj mapy Scorpa. Bo raczej przydatność jakiejkolwiek innej mapy będzie bardzo mała. Opcja Ekspansji Wszechświata, będzie dynamicznie zmieniała mapę, a sektory mogą należeć do innych ras w każdej grze. Nie mówiąc już o fabrykach, które powstają w przejętych przez rasy sektorach, za każdym razem będą to inne fabryki. Tylko te kilka sektorów, które są na początku każdej nowej gry, będą cały czas takie same. To znaczy po rozpoczęciu nowej gry, w jej trakcie, wszystko się może zmienić przecież 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Koledzy miałem na myśli coś takiego http://eng.x3tc.ru/x3_tc_map/ 😀

link podany przykładowo ale chodzi mi o coś takiego tylko z geografią X-Tended - Terran Conflict 🙁

Yacek odpowiadałem Lewarowi a zarazem precyzowałem bo nie wszyscy mogli zrozumieć moje intencje zadając takie pytanie

przepraszam za zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

link podany przykładowo ale chodzi mi o coś takiego tylko z geografią X-Tended - Terran Conflict 🙁

Ale jak pisałem, właśnie ze względu na losową geografię świata XTC taka mapa nie ma sensu. Chyba żeby podać na niej tylko nazwy sektorów. Bo to do kogo będzie należał ten sektor to w większości przypadków będzie sprawą lodową, a powstałe w nim fabryki, to już kompletnie 100% przypadek (po za Stacjami Handlowymi, które dana rasa stawia zaraz po przejęciu sektora).

Inna sprawa, jak widać XTC to zbiór najlepszych skryptów dla TC. Gdyby skrypt RSM powstał wcześniej, to pewnie wszechświat XTC generowany byłby podobnie jak w RSM. Może kolejnej wersji XTC doczekamy się losowo generowanych, nowych sektorów, podobnie jak to jest w RSM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Witam, mam dosyć banalne pytanie. Po długiej przerwie od wchrzeświata X wracam do Terran Conflict (AP mnie nie jakoś przyciągnął). Postanowiłem (w końcu!) zagrać w jakąś obszerną modyfikację. Padło na XTC. No ale do rzeczy- czy ten poradnik nada się również pod wersję 2.0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...