Skocz do zawartości

- - - - -

Etzio - Skrytobójca - komentarze

37 odpowiedzi w tym temacie

#31 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 02 styczeń 2012 - 21:17

Wyświetl postUżytkownik Szynszyl dnia 02 styczeń 2012 - 16:19 napisał

Wątpię by jakikolwiek z graczy (tak tutaj sugeruje się w pełni gra w końcu na jej podstawie jest pisane opowiadanie) był wstanie wyminąć nawet setkę pocisków. Jednak przyznam racje któremuś z przedmówców (nie pamiętam kto to był) z każdym postem coraz lepiej tak więc jak pisałem wcześniej czekam na jeszcze ;)

Były nas miliony! A nawet tysiące :)

#32 Szynszyl

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisano 24 luty 2012 - 18:36

Etzio będziesz kontynuował to opowiadanie?? Nie ukrywam że czekam na dalszy ciąg...

#33 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 07 kwiecień 2012 - 18:39

Z wyglądem statku przesadziłeś :)

#34 arw1

Tel. T-34

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 14 kwiecień 2012 - 15:23

I to mocno..... "Narada" ze Star Treka u Argonów! To ci dobiero prezent na gwiazdke :)

BTW. Wie ktoś co sie dzieje z Lizardem??

#35 Szynszyl

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisano 24 kwiecień 2012 - 05:12

Co do wygladu statku, to jest to chyba statek romulanski z najnowszego star treka. Ciekawy pomysl na Argonski M0 mi sie tam podoba. Co zas do samego obowiadania to cholernie fajne tylko mam jedna dygresje, ja chce wiecej. A to ozywianie glownego bohatera to rozumiem nic innego jak klonowanie??

#36 Peroox

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisano 24 kwiecień 2012 - 16:15

Mi to bardziej przypomina statek Cylonów z Battlestar Galatcica:)

#37 arw1

Tel. T-34

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 24 kwiecień 2012 - 17:37

Który??

#38 PeXS

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 33 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 24 maj 2012 - 07:05

ożywienie bohatera jak i wstawki graficzne przeniesione z Mass Effect, o ile grafika mi nie przeszkadza to ożywianie bohaterów dla mnie zabiaj troche sens opowiadania, które staje się w tym momencie bajką.. (dlatego w tym miejscu opowiadania ja zakładam, że koleś wyleciał w kapsule i go pozbierali w całości oszołomionego poporstu, a nie tylko kawałki mózgu :-))

ale trzeba przyznać, że jak przeczytałem całość to widac że kolega sie rozkręcił bardzo pozytywnie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych