Skocz do zawartości

- - - - -

New Horizons do pobrania

88 odpowiedzi w tym temacie

#11 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 16 czerwiec 2008 - 14:24

Instaluj, nie wybrzydzaj :P
Ten M3 fabryczny jest niezły. 4x25MW i 8 dział z przodu, jedna podwójna wieżyczka z tyłu, 200m/s to już coś.... No i pozmieniali kolorki ADP.. jakieś takie pomarańczowe kropeczki latają....

#12 SoBeK

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 101 postów

Napisano 16 czerwiec 2008 - 14:25

Dobra, to wieczorem wywalam XTM i instaluje NH. Zobaczymy czy bede w szoku, czy sie zalamie. na wrazie czego zachowam savy, zeby nie plakac przy powrocie :P

#13 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 16 czerwiec 2008 - 14:28

Ja nie wywalałem XTM.
Zmieniłem nazwę katalogu EGOSOFT na EGOSOFT2 i od nowa zainstalowałem X3 i dodałem do niego New Horizons

#14 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 16 czerwiec 2008 - 14:30

Ja niestety jeszcze czasowo nie dam rady, ale jak tylko będę mógł to zainstaluję. Ale zrobię drugą instalkę X3+NH, jak by się nudziło to w XTM-a sobie pogram też.

#15 hanss

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 16 czerwiec 2008 - 14:33

WoyTass napisał:

A próbowałeś już kariery hakera? To jest dopiero życie. Za jednym podejściem można wyhaczyć cały statek z jego zawartością.

Oprogramowanie mam zainstalowane ale nie mogłem zhackować statku ze względu na dużą odległość od stacji...chyba? :P
PS:Przydałoby się przetłumaczyć instrukcję.

#16 tankie

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 czerwiec 2008 - 17:32

Witam
Mam NH_Mod_v.2.0.zip ale jak go odpali.
Skopiowałem do katalogu x3 ....
W zakładce własna gra pojawił się wybór NH ,Janus i coś tam jeszcze :P Czy wybierając Janusa itd. wybieram mod?

#17 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów

Napisano 16 czerwiec 2008 - 17:48

zipa rozpakowujesz i wrzucasz do katalogu z X3, ale czystą instalacją X3, bez dodatków.
Przy uruchomieniu wybierasz na ekranie startowym "wybierz mod" i tam powinieneś mieć tylko NH.

A dalej to już w grze wybierasz własną grę: np Janus lub cokolwiek innego i grasz w NH. W janusie powinieneś siedzieś w fajnym statku Sparhawk.

#18 MacDyller

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 79 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Rasa: Argon

Napisano 17 czerwiec 2008 - 08:23

Mapa Scorpa działa z tym bez zarzutu, tak?
Jeszcze co do objętości sektorów - zmodyfikowali wszystkie? Bo czasem trochę przestrzeni między stacjami się przydaje żeby stoczyć małą potyczkę - najlepiej, żeby nie było niczego neutralnego w zasięgu...

#19 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów

Napisano 17 czerwiec 2008 - 08:34

Mapę najlepiej zainstalować ponownie do tego czystego X3 aby skrypty się wgrały jak trzeba.
A sektory są piękne: Realspace dołożył swoje backgroundy i jest bajka :P

#20 hanss

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 17 czerwiec 2008 - 08:44

Te backgroundy są chyba okrojone z gwiazd..

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych