Skocz do zawartości

- - - - -

Dodatkowe statki/okręty/latadła do X3/XTM

74 odpowiedzi w tym temacie

#71 arw1

Tel. T-34

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 20 czerwiec 2013 - 15:18

Panowie pytanko: Co się dzieje ze stroną Blackpanthergroup? Bowiem nie jestem na niej w stanie wyszukać niczego- ciągle tylko loading.... i loading

#72 HanSolo

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 58 postów

Napisano 21 czerwiec 2013 - 17:58

Jakieś 3 m-ce temu też czegoś szukałem i miałem dokładnie to samo, ale miałem nadzieję, że to chwilowe. Najwyraźniej straciliśmy dobrą stronę ze statkami. Uczcijmy to linijką ciszy...

Ok, teraz na poważnie: napisz czego szukasz, może ktoś to ma, albo wie gdzie jest.

#73 arw1

Tel. T-34

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 22 czerwiec 2013 - 08:44

Znasz to "maleństwo" z SGU? "Destiny"?- tego szukam, plaga jest nie do dostania ostatnimi czasy i miałem nadzieję, ze znajdę ją na BPG, ale.....

P.S. Jorkin Shipyard też utracone...

#74 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 22 czerwiec 2013 - 12:45

Wszystkie statki stworzone dla serii X w formatach .xsp znajdziecie w tym linku: http://forum.egosoft...ic.php?t=274276
Statki zostały pogrupowane wg. wzorców (filmów, seriali, gier itp), linki prowadza bezpośrednio do pliku danego statku, więc nie ma problemu z ponownym wyszukiwaniem na obcych stronach.

#75 arw1

Tel. T-34

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 czerwiec 2013 - 16:20

znam tą stronę Yacek, i tu nie ma tego maleństwa... A pamiętam, że było w internecie!

P.S. Wie ktoś jak mogę wydostać Hiroshime oraz Oriona z Multi Galaxy moda?

P.S.2.

http://letreferit.narod2.ru - tu kiedyś były świetne maszyny- nawet ten "siewnik" z SGU! Teraz to też poszło w diabli...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych