Skocz do zawartości

X3 AP - Czy warto kupować


Seracrus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim mnie zbesztają ludzie to powiem,że pytanie dotyczy nie fanów którzy uważają,że należy mieć każdą grę serii. Tylko raczej osób,które tak jak ja grają i lubią pograć w kosmiczne simy,ale nie są zapaleńcami.Posiadam X3 Reunion i X3 TC i zastanawiam się czy nowinki są na tyle duże,aby kupować kolejną grę,czy lepiej poczekać do premiery X4. Gram w grę bez skryptów i chodzi mi głównie o z balansowanie rozgrywki.Aby wszystkie frakcje były porównywalne,a nie jak w X3 gdzie ziemianie > inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak specjalnie to nie warto, to bardziej DLC, są mody które oferują o wiele więcej, więc jesli ktoś nie cierpi na nadmiar kasy to może sobie odpuścić. Ale źle też nie jest. (Ja przedewszystkim marudzę bo jestem zmuszony grać na laptopie, steam odmawia mi posłuszeństwa na stacjonarce, uroki tej platformy 😉)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudne pytanie. Ale zweryfikuje je rynek. Dla jednego 40 zł to dużo, bo to tylko coś w rodzaju dodatku. Wrażenie, że to drogo pogłębia się jeszcze, gdy wciąż dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie (około 15 zł) X3 TC. Z drugiej strony zestawcie to z ceną pierwszejlepszejbylejakiej strzelanki na PS3, albo z ceną nowej gry na PC, która często kończy się po kilkudziesięciu godzinach. Gry ze świata X są unikalne, obszerne, dostarczają rozrywki na wiele godzin. Zakończę wyrażając przekonanie, że zapewne wkrótce na steamie będzie obniżka i wówczas tytułowy dylemat będzie prostszy do rozwiązania 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto, pomijając aspekt cenowy:

- W AP jest sporo nowych rozwiązań (dostępnych co prawda dla TC jako skrypty, ale w AP są w pełni zintegrowane z grą, więc można grać "ze skryptami" na niezmodyfikowanej grze).

- Dla tych co grają ze skryptami i modami - do czasu wydania X-Rebirt AP będzie podstawą do tworzenia nowych modów i skryptów.

- Jeśli ktoś czeka na X-Rebirt pozna historię wydarzeń w świecie X po TC, a przed X-R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jest promocja na steam i można ją kupić za 20 zł i się zastanawiam czy warto chciałbym wiedzieć bo gram w TC i o to moje pytania do gry :

Czy są jakieś nowe statki ?

Czy sterowanie się zmieniło ?

Czy na procesorze 3ghz jest szansa że nie będzie pokazu slajdów ?

Czy zmieniło się dużo ?

Czy statków jest więcej niż w TC ?

O to moje małe pytania 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnij dział "Albion Prelude: na forum i odpowiednie tematy, zaczynając od tych przyklejonych, to znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Po to zostały utworzone i przyklejone pewne tematy, aby nie było takich właśnie pytań.

PS. temat połączony, bo już wcześniej taki istniał. Rada: najpierw czytać, później pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocje, promocje, promocje!

Na Steam obniżka 75% (z okazji premiery nowego patcha do X3:AP) na wszystkie gry z serii X:

Pakiet Superbox (wszystkie części serii X) - 9,99 €

Pakiet Goldbox (X3:R + X3:TC + X3:AP) - 6,24 €

Pakiet Terran War Pack (X3:TC + X3:AP) - 4,99 €

X:BtF - 1,12 €

X:T - 1,12 €

X2:TT - 1,24 €

X3:R - 2,49 €

X3:TC - 3,99 €

X3:AP - 2,49 €

Kto nie ma jeszcze kompletu ma teraz niepowtarzalną (tak, wiem i tak to powtórzą za parę miesięcy) okazję na kupno tych klasyków.

Wszechświat X czeka 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...