Skocz do zawarto艣ci

Lotniskowiec

-Hydra-
 Udost臋pnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siem wszystkim X-Maniakom 馃槢

Ostatnio eksperymentuje z wykorzystaniem lotniskowca w czasie walki, posiadam Kolosa + w pe艂ni wyposa偶one 2 eskadry Za膰mie艅 po 8 sztuk w ka偶dej, ale troch臋 trudno nimi zarz膮dza膰. Mo偶e jest jaki艣 skrypt u艂atwiaj膮cy to oraz skrypt za pomoc膮 kt贸rego m贸g艂bym w bardzo prosty spos贸b uzupe艂nia膰 zapasy rakiet w my艣liwcach (skrzyd艂ach) oraz w bombowcach (kt贸re planuje zakupi膰). Posiadam kompleks w kt贸rym mam po 2 fabryki rakiet -po偶oga -jedwabnik -szersze艅 -osa, wiec jest gdzie si臋 zaopatrywa膰. Chcia艂bym nauczy膰 si臋 perfekcyjnie wykorzystywa膰 zalety lotniskowca.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Witam.

A wi臋c witamy kolejnego pilota na Xudb i mam nadziej臋 偶e d艂ugo zostaniesz na tym forum 馃槢)), i b臋dziesz si臋 wymienia艂 z nami swoimi do艣wiadczeniami i spostrze偶eniami. 呕ycz臋 sukcesywnych misji i dochodowych lot贸w w imieniu wszystkich forumowicz贸w Xudb.

Cytat

|Hydra| napisa艂:

Ostatnio eksperymentuje z wykorzystaniem lotniskowca w czasie walki, posiadam Kolosa + w pe艂ni wyposa偶one 2 eskadry Za膰mie艅 po 8 sztuk w ka偶dej, ale troch臋 trudno nimi zarz膮dza膰. Mo偶e jest jaki艣 skrypt u艂atwiaj膮cy to

Tak owszem s膮 skrypty kt贸re u艂atwi膮 ci zabaw臋 z twoimi lotniskowcami jak i innymi jednostkami wi臋kszej klasy, lub mog膮ce transportowa膰 my艣liwce. S膮 to nast臋puj膮ce skrypty i do tego w pe艂ni spolszczone:

Anarkis Defense System

System uzbrojenia CODEA

Cytat

|Hydra| napisa艂:

oraz skrypt za pomoc膮 kt贸rego m贸g艂bym w bardzo prosty spos贸b uzupe艂nia膰 zapasy rakiet w my艣liwcach (skrzyd艂ach)

Tak owszem takie skrypty te偶 s膮, na dodatek w wersji polskiej.

Military Transport

Personnel Transporter

A je偶eli chodzi o bombowce.... no c贸偶 moim zdaniem jest to najwi臋ksze niedopracowanie ze strony producent贸w, poniewa偶 o ile si臋 nie myl臋, to chyba bombowce nie mog膮 dokowa膰 do statk贸w klasy M1 czyli lotniskowc贸w. 馃槑 呕enada.....

Cytat

|Hydra| napisa艂:

Chcia艂bym nauczy膰 si臋 perfekcyjnie wykorzystywa膰 zalety lotniskowca.

Zapomnij to nie jest symulator, mo偶esz polata膰 statkami takowej klasy, ale nigdy przynajmniej w X3 TC nie wykorzystasz w stu procentach potencja艂u jakim dysponuj膮 statki klasy M1.

Mam nadziej臋 偶e o niczym nie zapomnia艂am 馃槑

Wi臋c zach臋cam do lektury i do wymiany swoich spostrze偶e艅 odno艣nie tych jak i innych skrypt贸w.

Chcia艂abym te偶 przypomnie膰 偶e je偶eli chcesz pobra膰 spolszczenie do skrypt贸w kt贸re ci przedstawia艂am lub innych, musisz si臋 zarejestrowa膰 na Mamucie. Link do tej strony znajdziesz w tematach kt贸re tobie przedstawia艂.

Pozdrawiam.

Odno艣nik do komentarza

Fakt brak mo偶liwo艣ci dokowania M8 do M1 jest to spora niedogodno艣膰 ale nie a偶 taka by rezygnowa膰 z korzystania z Bombowc贸w. 馃槢 Wielkie dzi臋ki za pomoc, r贸wnie偶 pozdrawiam.

Bardzo ciekawy jest skrypt Anarkis Defense System, ale czy on nie b臋dzie czasami "k艂贸ci艂 si臋" z innymi skryptami kt贸re posiadam i czy przy wi臋kszej liczbie skrypt贸w nie zacznie si臋 co艣 "kaszani膰" z gr膮 ?

Odno艣nik do komentarza

Cytat

Azakal napisa艂:

Widz臋, 偶e kole偶anka wykorzysta艂a screen ze "Space Above and Beyond" bardziej znanego w Polsce jako "Gwiezdna Eskadra".

Ogl膮da艂am par臋 odcink贸w i nawet by艂 w miar臋 ciekawy, tylko to zako艅czenie by艂o takie jakie艣 dziwne, takie na si艂臋. S膮dzi艂am 偶e inaczej sko艅czy si臋 ten serial.

Cytat

|Hydra| napisa艂:

Bardzo ciekawy jest skrypt Anarkis Defense System, ale czy on nie b臋dzie czasami "k艂贸ci艂 si臋" z innymi skryptami kt贸re posiadam i czy przy wi臋kszej liczbie skrypt贸w nie zacznie si臋 co艣 "kaszani膰" z gr膮 ?

Tutaj masz temat Nasze skrypty i mody, w kt贸rym zamieszczamy spis naszych skrypt贸w i mod贸w. Do艂膮cz si臋 do nas, podziel si臋 z nami swoja list膮 u偶ywanych przez ciebie skrypt贸w i mod贸w. Mo偶esz te偶 por贸wna膰 kto jakich skrypt贸w u偶ywa i w tedy zobaczysz czy b臋dzie si臋 gryz艂o czy te偶 nie.

Skoro podoba ci si臋 Anarkis Defense System to i tak chyba musisz zainstalowa膰 skrypty dodaj膮ce personel do twoich statk贸w, w ko艅cu chcia艂e艣 by mechanicy reperowali tobie my艣liwce i je uzbrajali.

Je偶eli chodzi o statki klasy M8 Bombowce to o ile jeszcze nie czyta艂e艣 tego tematu, to zapraszam Bombowce Jak偶e niedoceniane ale w po艂膮czeniu z....

Pozdrawiam.

Odno艣nik do komentarza

• 2 miesi膮ce temu...
Cytat

Widz臋, 偶e kole偶anka wykorzysta艂a screen ze "Space Above and Beyond" bardziej znanego w Polsce jako "Gwiezdna Eskadra".

Zacny serial. A Hammerheady (tak si臋 chyba te my艣liwce nazywa艂y) wyglada艂y jak na tamte lata wspaniale. Z tego co kiedy艣 czyta艂em serial mia艂 mie膰 dwie albo trzy seri臋, ale zosta艂 zako艅czony po pierwszej i st膮d taka, a nie inna ko艅c贸wka. Szkoda.

Wracaj膮c do tematu, te偶 chce przeznaczy膰 cz臋艣膰 moich skromnych 艣rodk贸w na wyposa偶enie lotniskowca. Ze wzgl臋du na dost臋pne 艣rodki b臋dzie to raczej CVL, a nie CV (u偶yj臋 statku klasy TM jako bazy). Statek ten ma s艂u偶y膰 jako mobilne wsparcie w przypadku spotka艅 ze statkami klasy M1/M2 przeciwnika. Obecnie latam Springblossomem i nie radz臋 sobi臋 w walce z takimi olbrzymami. By膰 mo偶e to kwestia umiej臋tno艣ci pilota 馃お i konfiguracji sprz臋towej (troch臋 tnie jak M2 rozpoczyna kanonad臋). Jak膮 eskadr臋 najlepiej zaokr臋towa膰 na TM, by efektywnie mi pomaga艂a?

Odno艣nik do komentarza

Cytat

Jak膮 eskadr臋 najlepiej zaokr臋towa膰 na TM, by efektywnie mi pomaga艂a?

Mialem z tym duzy dylemat, a juz od jakiegos czasu sprawe rozwiazalem. Na TM daje Sokoly Tragarz. Dobra predkosc jak na M3 + mega oslony. Jako uzbrojenie daje im EBC (dzieki duzej ladowni zabieraja tez duzo amunicji oraz rakiet czy droidow!) oraz (to juz wymaga zmiany recznej) miotacze PBG. Spisuja sie swietnie.

Odno艣nik do komentarza

Cytat

Fakt brak mo偶liwo艣ci dokowania M8 do M1 jest to spora niedogodno艣膰 ale nie a偶 taka by rezygnowa膰 z korzystania z Bombowc贸w. 馃お Wielkie dzi臋ki za pomoc, r贸wnie偶 pozdrawiam.

CODEA umo偶liwia dokowanie bombowc贸w na lotniskowcach. Wystarczy , 偶e dzi臋ki skryptowi Military Transport i

Personnel Transporter wrzucisz na bombowca 1 - mechanika i 1 - technika. Wtedy bombowce bez problemu zadokuj膮 do lotniskowca.

Polecam te偶 wybra膰 w opcjach CODEA formacj臋 "M艂ot" a nie "Kleszcze" .. dla tych bombowc贸w 馃槈 Kleszcze s膮 fajne, bo utrudniaj膮 zastrzelenie Twoich rakiet, ale bombowce d艂ugo lec膮 na pozycje 馃榾 M艂ot, jest jednak sporo efektywniejszy.

Fajne w bombowcach jest to , 偶e 4 ( tyle CODEA wysy艂a na jeden raz w eskadrze ) takie cacuszka posy艂aj膮 jedn膮 brygantyn臋 na tamten 艣wiat .. w pierwszej salwie 馃榾)

Moim zdaniem CODEA jest sporo lepszym skryptem od Anarkis, ale najlepiej sprawd藕 oba. Mo偶esz je bez problemu razem zainstalowa膰, oby tylko nie u偶ywa膰 w tym samym czasie na danym lotniskowcu. 馃榾

Odno艣nik do komentarza

No prosz臋 nawet nie wiedzia艂am 偶e dzi臋ki CODEA bombowce mog膮 dokowa膰 na lotniskowcach ..... Dzi臋ki K3NZO 馃槈. Mo偶e lotniskowce w takim razie wr贸c膮 w moje 艂aski 馃お W sumie jak tak u偶ywasz CODEA to mo偶e zamie艣cisz jaki艣 opis w temacie skryptu CODEA? By艂abym niewymownie wdzi臋czna, poniewa偶 ja tego skryptu nie u偶ywam. Ale z tego co widz臋 w twoich opisach chyba odinstaluje Anarkis i zainstaluje CODEA.

Pozdrawiam.

Odno艣nik do komentarza

Odno艣nie lotniskowc贸w to ja mam jeszcze takie jedno pytanie.

Czy jak wysy艂amy bombowce w eskorcie my艣liwc贸w lub bez do ataku na przyk艂adowo Brygantine lub Galeon a nawet J lub K jakie s膮 straty? Pytam poniewa偶 M3+ lub M8 kosztuje sporo kredyt贸w wliczaj膮c w to uzbrojenie i dodatki takie jak Oprogramowanie Patrol lub Polecenia Bojowe MK 1 lub Mk 2. Czy przek艂ada si臋 to na zysk ?

Odno艣nik do komentarza

Ja bym nie ryzykowa艂, taniej wyjdzie wys艂a膰 M2. Ja korzystam jedynie z my艣liwc贸w gdy czyszcz臋 sektor z mniejszych statk贸w < M6 i stacji (+ 2x 4x Vali - uzbrojone w M M/A - w grupie skutecznie czyszcz膮 wszystko do M6 (i szybko kasuj膮 stacje) a nawet s膮 w stanie bez strat zniszczy膰 Q (zwykle)). W momencie pojawienia si臋 jakiego艣 M1/2/7 zbieram zabawki i wysy艂am je do swoich baz . Nast臋pnie zajmuje si臋 takim delikwentem posy艂aj膮c M2, lub sam w Vidarze. My艣liwce ponosz膮 za du偶e straty w walce z czym艣 wi臋kszym (3 - 4 my艣liwce i 20mln w plecy).

M8 by艂y by w stanie zniszczy膰 dowolny wi臋kszy statek (ok 10 rakiet za艂atwia spraw臋), ale musia艂y by je wypuszcza膰 ok 10 - 15 km od celu by odby艂o si臋 bez strat (nie wiem czy AI to potrafi). Mo偶e spr贸buj kupi膰 2-3 i pos艂a膰 je na jaki艣 M2 bez obstawy.

Odno艣nik do komentarza

Cytat

Odno艣nie lotniskowc贸w to ja mam jeszcze takie jedno pytanie.

Czy jak wysy艂amy bombowce w eskorcie my艣liwc贸w lub bez do ataku na przyk艂adowo Brygantine lub Galeon a nawet J lub K jakie s膮 straty? Pytam poniewa偶 M3+ lub M8 kosztuje sporo kredyt贸w wliczaj膮c w to uzbrojenie i dodatki takie jak Oprogramowanie Patrol lub Polecenia Bojowe MK 1 lub Mk 2. Czy przek艂ada si臋 to na zysk ?

Ja wysy艂am bez eskorty i strat jeszcze nie mia艂em... ale sam w spitfire "przygryzam" taka brygantyn臋, daj膮c jej zaj臋cie. Oczywi艣cie je艣li jest drobnica w postaci my艣liwc贸w wroga, to puszczam moje my艣liwce na nie, niech si臋 piloci pobawi膮 馃お W takim t艂oku, bombowce robi膮 co do nich nale偶y 馃槈

Postaram si臋 napisa膰 o swoich do艣wiadczeniach z CODEA w temcie, kt贸ry zaproponowa艂a艣.

Pozdrawiam

K.

Odno艣nik do komentarza

Jaklo 偶e K3NZO przekona艂 mnie co do statk贸w klasy M1 wykorzystuj膮cych System Uzbrojenia CODEA postanowi艂am wyda膰 wszystkie swoje oszcz臋dno艣ci na zakup statku klasy M1 Woden. Jest to ziemski lotniskowiec, co prawda "wchodzi" do niego tylko 30 my艣liwc贸w, to mo偶e pe艂ni膰 rol臋 jako ma艂y M2 silne starcze 2 GJ x 6 i 34 wie偶yczki.

W chwili obecnej m贸j M1 znajduje si臋 w sektorze Omicron Lyrae, w kt贸rym w艂a艣nie zakupi艂am moje pierwsze 10 my艣liwc贸w klasy M3+ Za膰mienie i 1 M8 Claymore.

W ustawieniach CODEA ( jest tego troszku 馃お ) I co dalej ? ile przypisa膰 my艣liwc贸w do skrzyd艂a, jakie ustawienia, generalnie przyda艂y by mi si臋 wszelkie cenne informacje, kt贸re pozwoli艂y by mi niepodzielnie rz膮dzi膰 w galaktyce. 馃槈

Mam zamiar wyposa偶y膰 m贸j M1 w 20 my艣liwc贸w i 10 bombowc贸w. Szkoda tylko 偶e jest tak ma艂o szyk贸w bojowych 馃榾 A jak dorobi臋 si臋 wi臋cej kasiurki to dokupi臋 3x ATF Aegir do os艂ony mojego Gwiezdnego lotniskowca.

Zapomnia艂am jak przypisuje si臋 piechot臋 morsk膮 do naszych my艣liwc贸w kiedy艣 to robi艂am ale zapomnia艂am. Na swoim M1 mam 10 piechoty morskiej ale ni w z膮b nie wiem jak z nich zrobi膰 pilot贸w. Czy musz膮 si臋 oni znajdowa膰 na moim TP lub TM i dopiero potem przekwaterowa膰 ich na lotniskowiec ?

Odno艣nik do komentarza

Jest w ogole opcja by lotniskowiec sam nie uzbrajal statkow? Chce by np mysliwce lataly uzbrojone tylko np. w Miotacze Materii, a lotniskowiec by im uzupelnial amunicje ktorej jest pelno w jego ladowni. Da sie tak ? Czy mozna tez wylaczyc te automatyczne ataki z jego strony, moze to fajne, ale ja nie mam sakwy bez dna by kupowac za kazdym razem po 20 M3 by zastapic te zniszczone :/

I co jest w tym przypadku lotniskowiec. Tylko M1? Czy da sie uzyc do tego celu rozniez panterki czy slonia, mimo ze nie sa to lotniskowce ale maja spore hangary ?

Odno艣nik do komentarza

Cytat

Jest w ogole opcja by lotniskowiec sam nie uzbrajal statkow? Chce by np mysliwce lataly uzbrojone tylko np. w Miotacze Materii, a lotniskowiec by im uzupelnial amunicje ktorej jest pelno w jego ladowni. Da sie tak ?

Oczywi艣cie, 偶e si臋 da. Poczytaj dok艂adnie m贸j pierwszy opis .. sam do tego dojdziesz. 馃お

Cytat

Czy mozna tez wylaczyc te automatyczne ataki z jego strony, moze to fajne, ale ja nie mam sakwy bez dna by kupowac za kazdym razem po 20 M3 by zastapic te zniszczone :/

Nie doceniasz troch臋 tych M3 馃槈 Oczywi艣cie jak je wy艣lesz na M2 ... to straty b臋d膮 馃榾 Ale dobre M3+ ... rozmontuj膮 my艣liwce i korwety wroga w mgnieniu oka 馃榾 Ale tak, te偶 da si臋 ustawi膰 aby艣 sam wysy艂a艂. S艂u偶y do tego opcja G艂贸wna Ofensywa .. i przypisanie odpowiedniego zachowania my艣liwc贸w w Kodzie post臋powania.

Cytat

I co jest w tym przypadku lotniskowiec. Tylko M1? Czy da sie uzyc do tego celu rozniez panterki czy slonia, mimo ze nie sa to lotniskowce ale maja spore hangary ?

Ka偶dy statek z hangarami traktowany jest przez CODEA jako lotniskowiec. Opis skryptu robi艂em na przyk艂adzie TM .. jest tani, ma hangar na 3-4 statki .. pobaw si臋 .. wiele kasy nie stracisz w razie czego.

Odno艣nik do komentarza

Cytat

To mo偶e by膰 nawet Hyperion kt贸ry ma hangar na jeden my艣liwiec 馃お

Dodatkowo za pomoc膮 Jump Becon twoje lotniskowce b臋d膮 skaka艂y do odpowiednich boi, nie musisz u偶ywa膰 bram. Poczytaj o tym w Prospector - Poszukiwacz.

MEFOS dzi臋ki temu skryptowi maj膮c Kanonier贸w na pok艂adzie swojego lotniskowca za艂oga sama b臋dzie zmienia艂a bro艅. Je偶eli zobacz膮 my艣liwiec to zaczn膮 go niszczy膰 broni膮 dla my艣liwc贸w jak w pobli偶u pojawi si臋 M7 lub M2 za艂oga u偶yje broni przeciw tej klasie 馃槈 Pi臋kna sprawa. Generalnie dzi臋ki skryptom Luckie tw贸j lotniskowiec mo偶e zamieni膰 si臋 w Mobilna baz臋, tak jak to ma w rzeczywisto艣ci. Na dzie艅 dzisiejszy lotniskowce to pot臋ga, si艂a i niepodzielnie panowanie. Dzi臋ki CODEA, MEFOS, Military i Personel Transport walory bojowe lotniskowca zdecydowanie ulegn膮 poprawie. Nale偶y te偶 pami臋ta膰 o innych skryptach kt贸re wspomagaj膮 nasze lotniskowce ze strony ekonomicznej, jak i te偶 mobilnej pomagaj膮c w przemieszczaniu si臋. Dzi臋ki Maszynistom z Military i Personel transport statki b臋d膮 lata艂y szybciej o 10 % dzi臋ki Nawigatorowi zwrotno艣膰 statku r贸wnie偶 wzro艣nie o 10 %.

Jest jeszcze jedno ale z tego co zauwa偶y艂am to M1, TP, TM w Dodatkowe Polecenia ma opcj臋 Zarz膮dzanie Personelem 4 opcja nazywa si臋 TOOL: co艣 tam, nie pami臋tam pisze z g艂owy 馃榾 Za pomoc膮 jedn膮 z paru opcji za jednym zamachem mo偶emy dokupi膰 towary jak bro艅, tarcze jak i ulepszenia (Automat dokuj膮cy, nap臋d skokowy, Skanery, Polecenia Bojowe MK 1, MK2) dla my艣liwc贸w czy bombowc贸w jest to bardzo przydatna opcja, kt贸ra pozwoli nam zaoszcz臋dzi膰 sporo czasu przy kupowaniu i wyposa偶aniu statk贸w.

Pozdrawiam.

Odno艣nik do komentarza

Zapomnia艂am te偶 doda膰 偶e Luckie wyda艂 ostatnio nowy kolejny skrypt kt贸ry r贸wnie偶 jest 艣ci艣le powi膮zany ze wszystkimi skryptami jakie dotychczas stworzy艂 a mianowicie Security and Rescue Service. Za pomoc膮 tego skryptu po rozmieszczeniu satelit lub wyznaczonych patrolach ( my艣liwce lub inne awionetki przypisane do patrolowania nawet kilku sektor贸w ) w strategicznych dla nas sektorach ka偶da wykryta aktywno艣膰 wroga mo偶e spowodowa膰 i偶 stacjonuj膮ce my艣liwce na naszym lotniskowcu mog膮 zosta膰 wys艂ane jako si艂y przechwytuj膮ce. Zlokalizuj膮 i zniszcz膮 cel (Seek and Destroy). Dodatkowo ten skrypt posiada s艂u偶by ratownicze za pomoc膮 kt贸rych nasz M6 mo偶e uda膰 si臋 w wir walki i ocali膰 naszych cennych pilot贸w kt贸rzy w por臋 zd膮偶yli si臋 katapultowa膰 z naszych Bombowc贸w, My艣liwc贸w nawet Eskortowc贸w jak i jednostek handlowych czyli TS, TP,TL.

Jak sami widzicie po zainstalowaniu skrypt贸w tego autora M2 zdecydowanie przegrywa z M1. Lotniskowiec nawet ma艂y M7 posiadaj膮cy 25-35 my艣liwc贸w mo偶e stanowi膰 naprawd臋 wielkie zagro偶enie. Nie wspomn臋 o M1 kt贸ry mo偶e pomie艣ci膰 nawet do 60 my艣liwc贸w, to ju偶 b臋dzie mobilna basa kosmiczna z kt贸rej b臋dziemy mogli zarz膮dza膰 ca艂膮 nasza flot膮 poprzez szereg polece艅 r贸偶nych skrypt贸w. Najwi臋ksz膮 zalet膮 jest to 偶e autor robi tak swoje krypty 偶e wszystkie dzia艂aj膮 razem jako jeden ogromny skrypt, ale to ju偶 nie raz pisa艂am 馃お

Odno艣nik do komentarza

Cytat
Cytat

K3NZO zapomnia艂 wspomnie膰 o bardzo istotnej sprawie dotycz膮cej Bombowc贸w jak i My艣liwc贸w. K3NZO napisa艂 偶e bombowiec wymaga 1x Technika i Mechanika, nasz lotniskowiec te偶 wymaga takiego personelu do... a no tak do naprawy naszych my艣liwc贸w im wi臋cej mamy technik贸w i Mechanik贸w na pok艂adzie naszego Gwiezdnego Lotniskowca tym szybciej uzbroj膮 i naprawi膮 nasz uszkodzony my艣liwiec lub bombowiec. Jest to bardzo przydatne poniewa偶 nie musimy po ka偶dej bitwie odsy艂a膰 naszych awionetek do stoczni by zosta艂y tam naprawione. Technicy jak i Mechanicy zrobi膮 to na pok艂adzie naszego lotniskowca, ale jak ju偶 wspomnia艂am proces naprawy naszych maszynek stacjonuj膮cych na naszym lotniskowcu b臋dzie zale偶a艂 od ilo艣ci personelu.

Personel lotniskowca to jest MEFOS 馃お .. nie CODEA 馃槈 Oczywi艣cie MEFOS te偶 jest genialnym skryptem .. i wie偶yczki obs艂uguje r贸wnie dobrze jak M.A.R.S .. ale to oddzielny skrypt. Co do personelu naprawiaj膮cego my艣liwce .. tego akurat nie polecam. Uwa偶am, 偶e to jest niedopracowane w CODEA. Mechanicy aby naprawi膰 1% uszkodzonego kad艂uba my艣liwca .. potrzebuj膮 2x Rudy 1xMikroczipy ... wychodzi cholernie drogo i zajmuje mas臋 miejsca w 艂adowni. Wol臋 u偶ywa膰 do tego Marine Repairs.

Do tego w艂a艣nie s膮 tak zwane Tendery floty ( w opcjach lotniskowca ) czyli zaopatrzeniowce TL lub TS, ale ja polecam Tl ze wzgl臋du na to 偶e ma hangary dla my艣liwc贸w. Je偶eli my艣liwce przypiszemy do grupy Przechwytuj膮cej to my艣liwce z TL b臋d膮 startowa艂y gdy wr贸g zbli偶y si臋 na odleg艂o艣膰 8km.

To mnie w艂a艣nie troszku 艣mieszy w grze nasz my艣liwiec ma 10% kad艂uba a mimo to mo偶emy go w kosmosie odrestaurowa膰 tylko za pomoc膮 lasera do 100% 偶enada. Naprawa my艣liwc贸w przez nasze s艂u偶by pok艂adowe bardzo urealnia system naprawy my艣liwc贸w. Moim zdaniem powinien by膰 jeszcze produkt kt贸ry wyst臋puje w bazach wojskowych a mianowicie Opancerzenie kad艂uba

No ale ka偶dy gra jak lubi 馃榾

Odno艣nik do komentarza

Mnie sie podoba idea naprawiania statkow na pokladzie, ale tylko przy pomocy zasobow. Ruda ? Bez sensu. Predzej bym teldianium tu dal z ktorego sa budowane poszycia statkow. Mikroczipy ? Jakies zarty chyba. czyli 10% kadluba kosztuje mnie 130 tys ? I ten paten z czipem tyczy sie kazdego naprawiane statku zatem np. Mp5 ? Przeciez to przerosnie koszty statku i lepiej wyslac takiego do stoczni na remont niz robic u siebie.

Jeszcze jedno. Czy jest opcja 'rozbiorki' statku na surowce ? W reunionie uzywlem taki skrypt ktorym mozna bylo wraki i inny zlom niszczyc w hangarze w zamian za surowce. Znacie odpowednik tego w tC ??

Odno艣nik do komentarza

Jakie my艣liwce i Bombowce sprawdzaj膮 si臋 na lotniskowcach ?

mam dwa typy my艣liwc贸w :

M3+ Fenrir

Zaleta:

- spora ilo艣c dzia艂ek bo a偶 12 Elektromagnetyczne dzia艂ko

- szybki 202 przy awansie pilota na wy偶sze rangi mo偶e osi膮gn膮膰 212

- spora 艂adownia 500

Wada

- os艂ony 6x 25MJ

- s艂aby wyb贸r rakiet

M3+ Argo艅skie Za膰mienie

Zaleta:

- spora ilo艣c dzia艂ek bo a偶 10 r贸偶ny rodzaj uzbrojenia

- spory wyb贸r rakiet

- os艂ony 1x 200 MJ

Wada

- powolny 130km pr臋dko艣膰 mo偶e wzrosn膮膰 do 140km gdy pilot awansuje.

- lepsze uzbrojenie wymaga amunicji co przek艂ada si臋 na zawalanie cennego miejsca w 艂adowniach naszego lotniskowca lub konwojowanych Tender贸w w flocie.

Bombowce kt贸re idealnie si臋 spisuj膮 zw艂aszcza w zako艅czonej wczoraj Kampanii Final Fury 馃お Spektakularne ataki bombowc贸w i bardzoooooo skuteczne 馃槈 K3NZO si臋 nie myli艂 Bombowce na lotniskowcu to 艢MIERTELNA bro艅.

Bombowce

M8 Claymore

Zaleta:

- os艂ony 7x 25MJ

- Dzieki CODEA mo偶e dokowa膰 na lotniskowcu

Wada

- nie stwierdzono

Odno艣nik do komentarza

Cytat

Mnie sie podoba idea naprawiania statkow na pokladzie, ale tylko przy pomocy zasobow. Ruda ? Bez sensu. Predzej bym teldianium tu dal z ktorego sa budowane poszycia statkow. Mikroczipy ? Jakies zarty chyba. czyli 10% kadluba kosztuje mnie 130 tys ? I ten paten z czipem tyczy sie kazdego naprawiane statku zatem np. Mp5 ? Przeciez to przerosnie koszty statku i lepiej wyslac takiego do stoczni na remont niz robic u siebie.

Jeszcze jedno. Czy jest opcja 'rozbiorki' statku na surowce ? W reunionie uzywlem taki skrypt ktorym mozna bylo wraki i inny zlom niszczyc w hangarze w zamian za surowce. Znacie odpowednik tego w tC ??

Mo偶na by pogrzeba膰 w skrypcie i zmieni膰 surowce 馃お

Odno艣nik do komentarza

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.

Udost臋pnij

• Dodaj now膮 pozycj臋...