Skocz do zawartości

[x3r, xtm, skrypty]błąd, skrypt, info


psorek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. grając w x3R oraz x3r+xtm zauważyłem, że gdy jestem na wieżyczce ona zawsze (jeśli nie ruszam myszką) wraca do położenia początkowego. Praktycznie uniemożliwia to strzelanie. Reinstalka nie pomogła.

2. Jest jakiś skrypt pozwalający na transportowanie na statku więcej niż jednego napędu skokowego? Przy przejmowaniu statków...

3. Co, gdzie, jak z marinesami?

4. jaki profil startowy (z xtm)? Mam wymagania: m3 z co najmniej 4 wmp alfa, 2x25mj, NIE CHCĘ całej floty. stocznia w pobliżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

1. grając w x3R oraz x3r+xtm zauważyłem, że gdy jestem na wieżyczce ona zawsze (jeśli nie ruszam myszką) wraca do położenia początkowego. Praktycznie uniemożliwia to strzelanie. Reinstalka nie pomogła.

2. Jest jakiś skrypt pozwalający na transportowanie na statku więcej niż jednego napędu skokowego? Przy przejmowaniu statków...

3. Co, gdzie, jak z marinesami?

4. jaki profil startowy (z xtm)? Mam wymagania: m3 z co najmniej 4 wmp alfa, 2x25mj, NIE CHCĘ całej floty. stocznia w pobliżu.

2) Skrypt Jumpdrive Kits. Kupujesz zestawik i komenda go aktywujesz na danym statku. Zestawy kupuje sie w dwoch fabrykach, oprocz tego skupuja one duze ilosci Nividium i innych surowcow, mozna zarobic.

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=127375

3). Statek otas HCF. Czytac http://xudb.pl/topic/452-hcf-a-niewolnicy/

4). Najlepiej wlasnie jest wyedytowac sobie profil startowy i tam wpisac statek, wyposazenie i gotowe. Z surowej gry mozesz wybrac bankruta zabojce, w profilach xtm zas fajnym profilem jest pirate profiteer. Flota to kea, blastclaw i mamba mk1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...