Skocz do zawartości

Salvage Command Suite (dawne Salvage Claim Software Mk1)


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz dziękuję za informacje. Trochę już to rozgryzłem. Próbowałem też, czy scs działa na profilach fabularnych. Dalej nic. W interfejsie nie można nawet dodać skrótu. Nic tam. Pewnie spaprałem coś przy instalacji. Najwyżej przeinstaluję grę.

Jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Z forum Egosoftu:

Changes to V4.06:

Removed requirement of SCS Software to ‘Launch Camera Drone’ (if you have a drone on board).

Added ‘Bank Account’ to increase maximum credits from 2,000,000,000 to 2,000,000,000,000,000,000!

Fixed bug where using ‘Claim All...’ would report ships claimed in destination sector rather than target sector.

Modified SCS MENU to hide ‘Return this ship...’ command if ship has ships docked inside it.

Fixed bug where ‘Buddy Jump’ command would not be available when ‘SCS Software Not Required’ cheat was enabled.

Fixed Uninstall command not removing MPW and terminating MPW scripts properly. [schnoz & boxleitnerb]

Updated ‘Uninstall SCS’ to return any funds stored in your ‘Bank Account’.

    Chyba zaktualizuje pliki. Tak na wszelki wypadek, choć błędów jeszcze nigdy nie miałem...

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 4 tygodnie później...
    • 2 miesiące temu...

    1 Nie stację, ale wraki statków i stacji.

    2. I jedno i drugie. Można samemu latać i zbierać opuszczone statki (złomiarstwo to zbieranie takich statków, napraw i sprzedaż z zyskiem), Można to robić jakimś naszym statkiem, dowolnym z oprogramowanie SCS, można tez wynająć statek tworzony przez ten skrypt, który za opłatą pozbiera dla nas opuszczone statki.

    Spolszczenie jest zawarte w skrypcie, pisze o tym kilka razy odnośnie nowych wersji, współpraca z autorem skryptu jak na razie układa się pomyślnie.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ze stacji dostaje się konkretne surowce ?

    Ostatnio z niewiadomych przyczyn jeden z kapitanów teledian zakatował jedną z 3 moich stacji (na ich terytorium) 4 pełne transportery zostały zniszczone w podzięce zniszczyłem pół sektora.

    Nie przepędzę wszystkich sił wroga z sektora więc moje pytanie brzmi trzy rozbierać wraki mogą tylko transportery czy też myśliwce ?

    Bo gdyby tak to mógłbym nimi zbierać i wyrzucać wszystko w kosmos w postaci kontenerów i potem podlecieć paroma transporterami i zabrać wszystko .

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Za utylizację wraków (statków i stacji) dostaje się kontenery zawierające:

    Ogniwa Energetyczne

    Części komputerowe

    Mikrochipy

    Rudę

    Kryształy

    Płytki krzemowe

    Teladianum

    Tuby Kwantowe

    Płótno przemysłowe.

    W sporych ilościach (zależy od wielkości i rodzaju wraku - z wraku stacji jest więcej kontenerów).

    Proces utylizacji jest długotrwały, czasem może trwać więcej niż 24h gry.

    Wraki stacji i statków to nie to samo co statki porzucone (bez pilota). Przeleć się do sektora Avarice, Faded Dreams, Contorted Dominion, znajdziesz tam wiele wraków.

    Porzucone statki natomiast możesz zbierać każdym dowolnym swoim statkiem, nie ma znaczenie jakiej klasy. Musi tylko posiadać urządzenie SCS (lub nie, bo można to ustawić w konfiguracji skryptu).

    Zebrane statki można szabrować, czyli ogałacać z całego wyposażenia.

    W sumie skrypt jest bardzo rozbudowany, posiada mnóstwo opcji i możliwości, trudno wszystko opisać, samemu poznasz jego możliwości w miarę używania.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 3 miesiące temu...

    Skrypt dodaje statek latający po sektorze LooMancksStrats Legacy. Statek jest klasy M2, nazywa się "Pole Widzenia", po skomunikowaniu się z nim można zlecić mu zbieranie opuszczonych statków w wybranym sektorze, oczywiście za skromna opłatą.

    Natomiast na starcie nowej gry ze skryptem lub po zainstalowaniu, skrypt generuje w losowych sektorach kilka opuszczonych statków, w tym statek TL. Zobacz do dziennika wiadomości, będzie tam lista wygenerowanych statków.

    Tobie akurat wygenerował takiego TL, ale jego nazwa nic nie określa, to tylko zwykły opuszczony TL.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 2 miesiące temu...

    Są opcje w sterowaniu o ile dobrze pamiętam. Problem jest jednak taki że nie mam nawet towaru uruchamiającego możliwości SCS. Jednak nie wiem czy wszystkie moje problemy ze skryptami nie powoduje błąd przy instalacji XRM (walnąłem się przy instalacji moda i potem błąd poprawiłem przynajmniej tak mi się wydawało). Bo poprzednio SCS działało bez zarzutów

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 3 tygodnie później...

    'Pole Widzenia' 😀 Kto wymyślił taką nazwę , spotkał ktoś tego M2 ? jak w oryginale się nazywa ?

    [ tak na marginesie, jak się domyślam chodzi o mobilny coś tam ze Stoczni Marauder - oferuje różne rzeczy na sprzedaż - tylko dlaczego mapa Scorpa pokazuje go jako free ship , przecież nie jest opuszczony ?? ]

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    W dniu 21.11.2012 o 00:01, sunairam napisał:

    'Pole Widzenia' 😀 Kto wymyślił taką nazwę , spotkał ktoś tego M2 ? jak w oryginale się nazywa ?

    Nazwa statku pochodzi z pliku 0001-L048, ale statek pochodzi z tego skryptu, więc post przeniesiony do odpowiedniego tematu, z błędami tłumaczenia Vanilli nie ma nic wspólnego.

    Pole Widzenia - ID z tymi słowami może być używany w czystej grze, w innym kontekście, więc nie ma sensu tego zmieniać z powodu tego, że autor skryptu wybrał właśnie ten ID jako nazwę dla statku.

    Jak to wygląda w oryginale, można sprawdzić w pliku 0001-L044: <t id="4258">Field of View</t>

    Czy dobrze przetłumaczone?

    W dniu 21.11.2012 o 00:01, sunairam napisał:

    tylko dlaczego mapa Scorpa pokazuje go jako free ship , przecież nie jest opuszczony ?? ]

    Bo nie ma pilota.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    " Autor skryptu wybrał właśnie ten ID " , a to ci dopiero zbieg okoliczności, śmieszny ten Field of View [jak na nazwę M2]

    Nie ma pilota ??! i można go przejąć ? To kto nim steruje i jak wspomniałem sprzedaje różne rarytasy ? czegoś tu nie rozumiem.

    /drogo! b.drogo/

    edit

    Przypomniało mi się mam screena. Pilot jest i ma się dobrze. Nie można go przejąć.

    Tak naprawdę to.....

    Xenon M2 K n/a 54,40 1,00 600 000 4 2GJ 5 000 6 40 220 800 3 312 5 000 XL X472,XC023,X101

    Tak działa 'Wklej z programu Word' ???

    Wyslij SMS

    Dodaj do Skype'a

    Musisz mieć środki na koncie SkypeBezpłatnie przez Skype'a

    Zadzwoń

    Wyslij SMS

    Dodaj do Skype'a

    Musisz mieć środki na koncie SkypeBezpłatnie przez Skype'a

    81.jpg

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    W dniu 21.11.2012 o 22:11, sunairam napisał:

    " Autor skryptu wybrał właśnie ten ID " , a to ci dopiero zbieg okoliczności, śmieszny ten Field of View [jak na nazwę M2]

    Nie ma pilota ??! i można go przejąć ? To kto nim steruje i jak wspomniałem sprzedaje różne rarytasy ? czegoś tu nie rozumiem.

    /drogo! b.drogo/

    To napisz do autora skryptu, że nazwa ci się nie podoba.

    Można mu zlecić przejmowanie opuszczonych statków, oczywiście za opłatą.

    W dniu 21.11.2012 o 22:11, sunairam napisał:

    Przypomniało mi się mam screena. Pilot jest i ma się dobrze. Nie można go przejąć.

    Tak naprawdę to.....

    Dawno go w grze nie widziałem, ponad rok, może w poprzedniej wersji nie było.

    Tak naprawdę to Xenoński K (albo J).

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij


    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...