Skocz do zawartości

Prospector


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Yacku, to s to była zwykła literówka no cóż zdarza się 😁

Promocje angielska wersja

<t id="400">Apprentice</t>

<t id="401">Assistant Miner</t>

<t id="402">Miner</t>

<t id="403">Chief Miner</t>

<t id="404">Prospector</t>

<t id="405">Chief Prospector</t>

<t id="406">Prospector Negotiator</t>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam problem z pilotem, przyzwyczaił się do swojego statku i nie chce się przesiąść 😀. Wyszkoliłem go na Górnika Poszukiwacza latając bodajże Tragarzem, a teraz chcę go zaokrętować na statku górniczym (ten TL Ziemian). Tylko nie bardzo mogę go rozgryźć, uparł się że nie zmieni statku? Może na tym polega ten najwyższy stopień Poszukiwacz Negocjator i bez specjalnych negocjacji chłop się nie ruszy z miejsca 😀

edit: Umm Poszperałem po opisach innych skryptów traktujących profesje dodane przez skrypt "profesje" (faktycznej jego nazwy nie pamiętam Zamiana przydziału odbywa się w ten sam sposób jak np w Handlarzu ekonomicznym http://xudb.pl/topic/975-skrypt-ekonomiczny-handlowiec/. Z tym, że w tłumaczeniu dostępnym na Mamucie wygląda jak nieścisłość, bo zwie się to polecenie "Przydziel Poszukiwacza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś używa tego skryptu?? Nie mogę zmusić poszukiwacza do pracy, mam dwóch wyszkolonych na max, jeden w merkurym, drugi w tym ziemski TL - mobilna stacja górnicza. Obu ma zainstalowane wszystko co tam ma mieć, łącznie z opcjami. Niestety żaden nie chce rozbijać skał asteroid we własnym zakresie. z Forum ego wyczytałem, o ile znam angielski, że -1 w pierwszym parametrze rozbija do skutku, drugi parametr to max zasobność skały.... Jednak ani przy tym, ani żadnym innym ustawieniu nie chća sami rozbijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skryptu używałem ale TL nie wykorzystywałem nigdy bezpośrednio do wydobywania minerałów ale jako 'bazę' dla górniczych TS'ów. Zawsze stał zaparkowany na środku obszaru w którym operowały tamte statki i przekazywały mu one cały urobek.

Posprawdzaj jeszcze raz krok po kroku czy wszystko robisz dobrze. U mnie rozbijanie działało przy mniejszych statkach, nie pamiętam jak dokładnie ustawiałem całość ale kombinacji raczej przy tym nie było.

W najgorszym wypadku na razie rozbij jakieś asteroidy ręcznie i każ swoim statkom zbierać pozostałości. Pisałem o tym w sztuczkach i kruczkach- jeśli nie będziesz wlatywał osobiście do tego sektora to tych okruchów nigdy dla nich nie zabraknie (chyba że to zmienili w 2.6? nie zerkałem jeszcze na listę poprawek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Skrypt transporter military umożliwia zatrudnianie personelu na nasze łajby. Przeglądając dane personalne moich Poszukiwaczy - personelu zajmującego się wydobywaniem minerałów z asteroid zauważyłem że poza informacją o ilość wydobytych surowców, zarobionych kredytach jak i randze pali się suma obok słowa Wydatki Nie wiedziałem o co chodzi, a tu taka miła niespodzianka. Wraz z awansem po osiągnięciu pewnej rangi piloci sami kupują roboty bojowe. Nawet nie wiedziałem 😀 Ktoś używa tego skryptu ? Chciałbym się dowiedzieć co on w sobie jeszcze ukrywa, czym mógłby mnie jeszcze zaskoczyć 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Chciałbym się dowiedzieć co on w sobie jeszcze ukrywa, czym mógłby mnie jeszcze zaskoczyć 😀

Czym skrypt Cię zaskoczy, to nie wiem, nie używam. Ale ja Cię zaskoczę. takie działanie handlowców (zakup droidów) to standard we wszystkich skryptach z handlowcami (CA, CLS EH itp.). Dlaczego? Bo to standardowe działanie. Nawet w czystej grze handlowiec z sektorowy lub wszechświatowy po osiągnięciu odpowiedniego poziomu zakupu sobie broń i droidy do obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Skrypt transporter military umożliwia zatrudnianie personelu na nasze łajby. Przeglądając dane personalne moich Poszukiwaczy - personelu zajmującego się wydobywaniem minerałów z asteroid zauważyłem że poza informacją o ilość wydobytych surowców, zarobionych kredytach jak i randze pali się suma obok słowa Wydatki Nie wiedziałem o co chodzi, a tu taka miła niespodzianka. Wraz z awansem po osiągnięciu pewnej rangi piloci sami kupują roboty bojowe. Nawet nie wiedziałem 😀 Ktoś używa tego skryptu ? Chciałbym się dowiedzieć co on w sobie jeszcze ukrywa, czym mógłby mnie jeszcze zaskoczyć 😀

Ciężko powiedzieć czym jeszcze może zaskoczyć, bo nie wiemy co dokładnie już odkryłeś 😀

Używałem w poprzedniej grze i zapewne w tej też uruchomię kilka statków z tymi poleceniami, bo spisują się naprawdę dobrze.

Ogólne zasady działania skryptu są podobne do tych, które spotkamy w innych tworach tego autora (EST, CLS, CAG). Piloci oczywiście wykonują różne zadania, ale zachowanie poza nimi oraz system zdobywania doświadczenia w każdym przypadku jest praktycznie ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...