Skocz do zawartości

Apocalypse 1.2


Azakal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skrypt LV dzięki któremu prawie cały wszechświat opanowują Xenki lub Khaaki. Skrypt jest w formacie rar w związku z czym wystarczy wypakować do katalogu gł. gry. Spolszczenie jeszcze niedostepne, należy zmienić 44 -> 48 we własnym zakresie.

A teraz co ten skrypt robi? Po instalacji w ustawieniach AI pojawi się nowa opcja "Apocalypse On" (domyślnie ustawienie to "Nie") Gdy ją włączymy otrzymamy pytanie o to z kim chcemy walczyć Khaak czy Xenon i na jakim poziomie trudności, po wybraniu odpowiedzi zostajemy przeniesieni do innego sektora (Veil of Delusion) i innego statku (M4 Khaak w przypadku wyboru Kahaak). Otrzymujemy w prezencie elektrownię, HQ i Stację Handlową, w zamian za to cały wszechświat staje się naszym wrogiem. Wszystkie rasy zostają opanowane przez wirusa Khaak (lub Xenon) z wyjątkiem Xenonów (w drugiej wersji Khaak) i piratów. Prawie wszystkie statki i część stacji zostają przejęte przez Khaak. Gratka dla tych , którzy lubią mieć cały wszechświat przeciw sobie.

Nie trzeba zaczynać nowej gry 😁

Gdy gra na obecnym profilu nam się znudzi a nie chcemy zaczynać nowej, wystarczy odpalić Apocalypse. Są dostępne cztery poziomy trudności: easy, medium, hard i imperial. Ja wybrałem hard i gdy opuściłem po raz pierwszy Veil of Delusion przeżyłem, może 3 minuty 😁

Skrypt jest kompatybilny z modem DDTC 😀 (całe szczęście)

Apocalypse 1.2

Skrypt do działania wymaga bibliotek Imperial Library

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 😁 Zdrowych i szczesliwych swiat zasyla Balbinka .

a tak na marginesie to wreszcie jakis skrypt dlamnie z znikoma szansa przezycia , ale zaczne od normal by poznac zasady a potem ???? zobacdzymy ja lubie grysc ale i uwielbiam jak i mnie ogryzaja ,a nie ogryz\ac caly czas takich bezbrobbych bobaskow .

pozdrowienia dla moderatorow , forumowiczuw , i calej gamy gosci z zimnej szwecji .

Z powarzaniem Joanna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...