Skocz do zawartości

Poradniki


Gie_N_koV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gie_/\/_koV wiemy, że zapewne chcesz pomóc i masz dobre intencje (przynajmniej mam taką nadzieję), ale przestań zarzucać forum spamem. Co chwile zakładasz jakiś nowy temat w którym albo przepisujesz instrukcje, albo opisujesz rzeczy które już gdzieś są opisane. Daj trochę na luz, to nie warez gdzie trzeba nabijać posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek proponowałbym przed napisaniem tematu zapytać się kogoś na PW czy warto wystawiać temat.

Jeśli chodzi o angielski wg mnie jest to zbędne skoro mamy gre przetłumaczoną z instrukcją (jeśli jej nie ma to jego strata). Szybciej by się przydał już link do skryptów po angielsku dla tych, którzy lubią grać w grynie korzystając osobiście. Przyznam jestem takim graczem, a gram w wersje angielską dla nauki samego języka. No oczywiście ja wiem gdzie szukać skrypty oczywiście po angielsku bo już nie raz szukałem, choć nie wiem gdzie jest całą biblioteka dlatego nie podaje żadnego linka, ale możę się znajdą tacy jak ja ale kompletnie nie mają pojęcia gdzie szukać.

No nic wg mnie ktoś tu przsadza z ilością tematów powoli mi się tego nie chce już czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

RA, bardzo słabo szukałeś. w FAQ#9 masz podane linki do tematów z listą skryptów na angielskim forum ego, zarówno tych do X3R jak i TC.

Ja akurat szukałem tylko na forum ego softu a nie na tym jeśli chodzi o FAQ to czytam tam te watki, które aktualnie potrzebuje. Zresztą te linki w FAQ już szybciej znalazłem samemu. 😀 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to ni są kompletne listy.

Po pierwsze jak pojawi się nowy skrypt to na listę trafia dopiero za jakiś czas, kiedy okaże się że jest dobrze działający.

Po drugie, czasem jakiś skrypt z dziwnych powodów nie trafia na listę. Kilka razy już się z tym spotkałem, ale były to bardzo odosobnione przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...