Skocz do zawartości

X3 Terran Conflict Filefront


Azakal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Gie_/\/_koV spójrz na tę stronę jeszcze raz i obejrzyj sobie inne kategorie poza TC. Napisałem:

Cytat

Ciekawa stronka ze skryptami, modami itp do X-ów.

Strona zawiera również dodatki do innych gier z serii X 😀 Link zamieściłem na forum TC bo nazwa strony nawiązuje od tej gry.

Widzisz chłopie kolejny raz trafiłeś kulą w płot 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Gie_/\/_koV spójrz na tę stronę jeszcze raz i obejrzyj sobie inne kategorie poza TC. Napisałem:

Cytat

Ciekawa stronka ze skryptami, modami itp do X-ów.

Strona zawiera również dodatki do innych gier z serii X 😀 Link zamieściłem na forum TC bo nazwa strony nawiązuje od tej gry.

Widzisz chłopie kolejny raz trafiłeś kulą w płot 😀

Jak wyraźnie widać na obrazku "X2" "X3:R" "X3:TC"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, mój błąd. nie tylko nazwa strony ale i obrazek nawiązują do TC. Dlatego ów link znajduje się na forum właśnie tej gry 😀

Mam nadzieję, że zaspokoiłem Twą potrzebę uściślenia Tematu i wielce dziękuję za zwrócenie mi uwagi na te drobne nieścisłości 😀 😀 😀

Temat został już chyba wyczerpany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że strona ta jest oficjalną stroną Egosoftu, gdzie ludzie tworzący skrypty mogą umieszczać pliki ze swoimi kryptami zamiast na różnych, czasem przypadkowych stronach. Bardzo dobra idea, i myślę że niedługo ilość dostępnych tam skryptów wzrośnie. Muszą jednak dodać tam swoje prace osobiście autorzy, jak wiadomo nikt nie może dowolnie dysponować cudza pracą, w tym wypadku skryptami i modami, chyba że autor wyrazi na to zgodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zgadza się trzeba czasu nim ta strona wypełni się dobrymi skryptami. A tak na marginesie czasem na takich stronkach można spotkać naprawdę unikalne skrypty, mody.

Zresztą tak naprawdę ilość nie ma znaczenia, ja preferuję jakość.

No jakby nie było to na forum "ciężko" się szuka modów i skryptów. Stronki typu filefront mają wszystko ładnie pogrupowane. A tak na marginesie to na tej stronie znajdziecie dodatki do wielu innych gier. Wszystkie są po prawej stronie na dole spisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...