Skocz do zawartości

Advanced Thruster Control - Zaawansowana kontrola dopalaczy


Azakal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to skrypt umożliwiający lot tyłem z maksymalną prędkością statku, dzięki czemu możliwe staje się prowadzenie ostrzału z broni głównej. Lecimy sobie aż tu nagle ktoś siada nam na ogonie. Wciskamy przypisanego hotkeya odwracamy się do delikwenta i walimy ile wlezie z głównej artylerii 😀 przydatna rzecz.

Skrypt dostępny w formacie SPK - instalacja przez Plugin Managera.

Spolszczenie wrzucamy do folderu "t" w katalogu gł. gry.

Skrypt

Spolszczenie

Skrypt wymaga zainstalowania Ware Managera (format SPK - instalacja przez Plugin Managera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakiej fizyki ciebie w szkole uczyli? Zapomniałeś dodać że bez wspomaganych silników nie obrócisz się o 180 stopni, tylko kręcił byś się w kółko jak bączek 😀 To nie jest jak jazda samochodem po lodzie. Filmy S/F to jedno a fizyka to zupełnie co innego.

Cytat

A moim zdaniem jest to jak najbardziej realne. W przestrzeni kosmicznej gdzie tarcie jest minimalne wystarczy obrócić statek o 180 stopni, wyłączyć silniki i lecisz tyłem siłą rozpędu.

Cytat

W tym kierunku w którym podążałem do tej pory pod warunkiem, że nic nie odchyli toru lotu. Zasada zachowania pędu.

No to gratuluje stworzyłeś nową teorię . Może nawet nobla ci dadzą 😀

A skrypt ? bardzo odbiega od normy. wsteczny na maksymalnych obrotach. Może źle zrozumiałam ale to już jak Monty Python S/F.

Neeee to nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tylko zapomniałeś że obracasz się 180 stopni.

Nie, nie zapomniałem.

Cytat

Zapomniałeś dodać że bez wspomaganych silników nie obrócisz się o 180 stopni, tylko kręcił byś się w kółko jak bączek

Też nie zapomniałem i radziłbym Tobie jak (i Yackowi) nauczyć się czytać zanim zaczniecie wydawać osądy. Nazwa skryptu przetłumaczona dosłownie to:

"Zaawansowana kontrola sterów strumieniowych"

Specjalinie dla Was, bo chyba nie wiecie o co kaman STERY STRUMIENIOWE

Mówi wam to coś? Nie muszę chyba pisać ,że statki w przestrzeni kosmicznej nie mogą się obyć bez podobnego wynalazku. Z resztą pracę silników pomocniczch (odpowiedzialnych za manewrowość) statków w grze widać podczas lotu.

Cytat

W przestrzeni kosmicznej gdzie tarcie jest minimalne wystarczy obrócić statek o 180 stopni, wyłączyć silniki i lecisz tyłem siłą rozpędu.

Może za bardzo to uprościłem bo widać niektórzy nie zrozumieli. Logiczne jest, że proces ten jest "ciut" bardziej skomplikowany niż opisałem.

Cytat

To nie jest jak jazda samochodem po lodzie.

A właśnie, że można to porównać do jazdy samochodem po lodzie uwzględniając oczywiście konieczność takiego operowania silnikami manewrowymi by utrzymać kierunek lotu.

Zacznijmy od tego, że fizyka w grach serii X nigdy nie była odzwierciedleniem rzeczywistej. Kto grał w X2 wie że tam można było podczas lotu skręcić o 90 stopni lub nawet o 180 prawie w miejscu. W X3 już jest trochę lepiej, ale symulator prawdziwego (przez duże P) lotu w przestrzeni to nadal nie jest.

Cytat

No to jakiej fizyki ciebie w szkole uczyli?

Trochę Newtona, trochę Einsteina. A co u ciebie było tylko dodawanie i odejmowanie w zakresie dziesięciu? Szkoda, dużo straciłaś.

Cytat

Neeee to nie przejdzie.

Rozumiem, że każdy skrypt musi spotkać się z Twoją akceptacją 😀

Tyle ode mnie. Mozecie się obrazić. Szcerze mówiąc niewiele mnie to interesuje. Znalazłem skrypt zamieściłem go na forum, Wy wyśmialiście mnie. Bye!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję skończyć dyskusję. Nie wnikajmy w zagadnienia fizyku wszechświata X.

Skrypt działa i to nam powinno wystarczyć.

Dzięki Azakal za spolszczenia kilku skryptów, postaram się dziś wrzucić je na Mamuta i podlinkować w temacie spolszczeń.

Mam tylko jedno małe ale, opisy. Są skromne, brak informacji o tym w jakim formacie są skrypty, jak je instalować, jak dodać spolszczenie. Starzy wyjadacze to wiedzą, ale nowi gracze, jeśli zaczną przygodę ze skryptami od któregoś z nich nic nie będą wiedzieli. Myślisz że zechcą najpierw przeczytać FAQ?

Zobacz do mojego opisu np. Mapy Scorpa, wydawałoby się że wyczerpałem w nim wszystkie możliwe niuanse instalacji, a wiesz ile razy pomagałem na PM instalować mapę?

Oczywiście nie musisz pisać tak pięknych opisów jak Jagoda, która że wkłada w to wiele serca. Czytając jej opisy to aż się chce natychmiast dodać skrypt, który opisała. Ale ciut więcej informacji o skrypcie by się przydało, nie liczyłbym na to że wszyscy znają angielski (ja nie znam) i doczytają sobie wszystko na podanej stronie na forum Ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geez Azakal nikt ciebie nie wyśmiewa 😀

Ja tylko napisałam że to jest raczej mało realne jak dla tej gry 😀 Tak samo jak skrypt Free Jump moim zdaniem za bardzo ułatwia grę.

Po prostu miałam tylko takie a nie inne zdanie odnośnie tego skryptu, w innych skryptach które wczoraj zamieściłeś i nie tylko wczoraj pozytywnie się wypowiadałam nie bądź taki wrażliwy 😀 Ja osobiście dziękuję za te skrypty i z tych skryptów które zamieściłeś w przeciągu 72h jeden odpada a 4 na pewno się u mnie znajdą 😀

4:1 to raczej dobry wynik jak i szacunek dla twojej Sprawy 😀

A za Battlestar Galactica Ships V0.2 to jestem wręcz niewymownie wdzięczna 😀

Pozdrawiam i przepraszam jak uraziłam, nie miałam takiego zamiaru, aczkolwiek mam też prawo mieć swoje zdanie 😀

PEACE 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...