Skocz do zawartości

Military Transport 3.1.09


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.12.2011 o 18:38, Yacek napisał:

CODEA też w najnowszej wersji?

Juz Yacku nie wiem 🙁 wqrzyłem sie i wywalilem gre 😀 ale tylko po to by raz jeszcze ja zainstalowac... nic nie pomagalo a od 3 dni sie nad tym trudze .... zainstaluje raz jeszcze wszystko na spokojnie ... pozniej przed codea military i personal zrobie kopie gry i bede probowal instalowac i sprawdzac czy dziala ... dzieki mimo wszystko za pomoc ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2011 o 19:18, Yacek napisał:

Jeszcze jedna sprawa: grasz w wersji PL? Masz spolszczenie do tych skryptów? Spolszczenie masz aktualne? Pewnie nie. Może w plikach tekstowych jest zapisany numer wersji i nawet jeśli wgrywasz aktualne wersje skryptów, to w spolszczeniu masz stary numer i dlatego te komunikaty.

a widzisz.... tego nie wiedzialem ... wlasnie skonczylem instalowac podstawowa wersje XRM i zaraz pojedynczo wrzuce te "problemowe" skrypty a w razie co zmodyfikuje troszke pliki tekstowe... dzieki wielkie za wskazówki

🙁 ze tak powiem ... dupa... military transport wersja 3.2.06 pobrana ze strony Lucka... pakiet jezykowy pl był w paczce ... a on mi nadal tę formułke na początku wgrywania gry 😀 .... ma ktoś jeszcze jakies pomysły?? Dodam ze Codea zainstalowała sie pomyslnie wersja 3.3.04 i biblioteki tez najnowsze ..... gdzie tkwi problem ??

Dobra mam rozwiązanie problemu co prawda rozwiązanie to stwarza mi następny problem ale ...juz ten następny problem dam rade rozwiązać a jak nie ja to na bank WY 😉

Nie kręcąc mowie "piszę" co i jak ... Do właściwego działanie skryptów Militart Transport i Personell Transporter w wersjach najnowszych potrzebujemu skryptu "Basic Salary" niestety nie ma nigdzie takowego skryptu ... pod tą nazwą 😮 jest pod nazwą "Grundgehalt" 😉 dlatego nie mogłem go znaleźdź ... i teraz nie mam juz problemu z nie zainstalowanymi skryptami MT i PT ale jest inny ... ow skrypt Basic Salary nie jest przetlumaczony , 😀 czy ktoś jest w stanie ta przetlumaczyc ?? a jak nie to niech mi da wskazowki sam to zrobie... link do skryptu http://www.xuniversum.info/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=140&Itemid=220

Edytowane przez dee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

X3 Konflikt Terrański v3.2,2012

skrypt: military transport.

tłumaczenie zassałem.

i nie działa. Czemu?

komunikat pojawia się tej treści:

FOR THIS VERSION OF THE MILITARY TRANSPORT BASIC SALARY VERSION 3.1.03 OR HIGHER HAS TO BE INSTALLED!

Nie mam pojęcia jak to ruszyć.....

i jeszcze jedno, skrypt z systemem uzbrojenia CODEA jest super, ale jak zatrudnić pilota dla niszczyciela?

CODEA jeśli dobrze rozumiem wymaga pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NicoleJS

1. Nie zakładaj nowych tematów o opisanych już skryptach, masz problem, dopisz się w odpowiednim temacie. Twój post został przeniesiony, nie dziękuję, bo to ostatni raz, następne tematy zdublowane będą ładowane.

2. Rozwiązanie problemu masz opisane w komunikacie, przeczytaj lub przetłumaczyć sobie.

3. Tłumaczenie tych skryptów może być już nie aktualne, spóźniłeś się o dobre kilka lat i autorka tłumaczenie nie gra i nie aktualizuje swoich tłumaczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...