Skocz do zawartości

X3 - spolszczenia do skryptów


LeWaR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i jeszcze jedna sprawa.

ściągałem stąd skrypt RRF w wersji 1.5 bodaj. I dziwiłem się zdeczka, że działało to tak dziwnie. Natomiast tu: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=105272 mamy wersję 1.7, całkiem sympatycznie wyglądającą, którą właśnie zainstalowałem wreszcie poprawnie. Niestety polskie tłumaczenie z wersji 1.5 nie bardzo pasuje, to znaczy p[asuje w 1/10 części, gdyż 1.7 jest dużo bardziej rozbudowana. Ale nie wykluczam, że z czasem, jak mi się będzie nudzić albo się zirytuję, to sam takowe wykonam. Aczkolwiek uprzedzam, że jeśli tak się stanie, to będzie ono bardzo, hmmm, "swobodne" w stosunku do oryginału i innych tego typu tłumaczeń 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Część linków (do spolszczeń, bo skrypty można poszukać na forum Ego w odpowiednim forum i odpowiednim temacie) poprawiona, co miałem wrzuciłem na Mamuta.

Gdyby ktoś miał spolszczenia do następujących skryptów:

Pirate Base Locator v1.0 PL

Mass-Driver Ammo Generator v1.1 PL

Advanced Mineral Scanner v1.31 PL

SatelliteDeploy v1.12 PL

Product Finder 1.5 PL

Local Trader Mk3 update PL

Camouflage Device ST1

Stealth Device MKII Version

Group Management System PL

Group Combat Hotkeys PL

Group Combat Commands PL-

Factory Complex Constructor PL

Autotrader Sector Lock 1.0 PL

Sector Skirmishes by LV.

Cargo Delivery Service v1.04

to proszę o kontakt, aby wystawić na Mamuta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłałem Anarkis Commands. Ale jeszcze przejrzę te skrypty, gdyż ponieważ niektóre z nich były już z wmontowanym polskim pliczkiem. Z tego co pamiętam wszystkie trzy skrypty:

Group Management System PL

Group Combat Hotkeys PL

Group Combat Commands PL-

Instalowałem przed bonus packiem i spolszczeniem do niego i miałem je od początku po polsku. A ściągałem właśnie z linków z tego forum.

Odpalę potem Reuniona i sprawdzę, albo ściągnę starszego plugin managera bo nowy mi nie chce już tych starszych spk otwierać więc nie mogę sprawdzić, jakie pliki językowe tam siedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Cytat

Błąd parsowania XML: nieprawidłowo sformowany

Obszar: http://www.mamuthq.net.pl/uploads/file/487065.xml

Numer linii: 13, kolumna 19: <t id="100">Wyst�pi� b��d skryptu. Wejd� na forum.xudb.pl to spr�bujemy pom�c.</t>

--------------------------------^

Autotrader Sector Lock - proszę o reupload spolszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Błąd parsowania XML: nieprawidłowo sformowany

Obszar: http://www.mamuthq.net.pl/uploads/file/487065.xml

Numer linii: 13, kolumna 19: <t id="100">Wyst�pi� b��d skryptu. Wejd� na forum.xudb.pl to spr�bujemy pom�c.</t>

--------------------------------^

Autotrader Sector Lock - proszę o reupload spolszczenia.

A gdzie Ci to wyskoczyło?? pod IExplorerem?

Ten nigdy nie działa prawidłowo...

A poza tym plik xml jest poprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

HELP! Zainstalowalem Race Response Fleet X3v1.7 . Skrypt mi sie nie spodobal wiec chcialem przerucic sie na Xenon border cnflict. No to usuwam Race Response Fleet i tu maly zonk... gra mi sie bez tego wiesza! Jak ponownie zainstaluje to wszystko smiga. Ale ja nie chce tego holerstwa gra mi przez to spowalnia ! Jak mam to skutecznie wywalic?! 🙁

Eh wystarczylo wylonczyc w grze i poczekac jakis czas.... Przepraszam za fałszywy alarm Tylko stracilem godzine czasu panikujac 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość, jeśli tylko testujesz jakiś mod/skrypt to staraj się przynajmniej zachować save sprzed jego instalacji i po usunięciu zacznij znowu grać ładując właśnie te stany gry. Reunion jest dosyć czułe na takie sprawy i kilka razy po dłuższym czasie gry pojawiały mi się różne błędy, mimo prawidłowego wyłączenia i odinstalowania testowanych skryptów. W jednym przypadku, na początku mojej przygody z modami, straciłem 3 dni gry i plułem sobie w twarz, że wcześniej nie robiłem kopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...