Skocz do zawartości

X Plugin Manager Lite


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 6 miesięcy temu...

witam. Plugin litle niewidzi mi plikow spk ktore sciagam na pulpit aby je zainstalowac czy moze naprowadził by mnie ktos by rozwiazac ten problem pozdrawiam...

Post przeniesiony do odpowiedniego tematu. Pisz w tematach dotyczących skryptu lub programu, nie zakłądaj nowego tematu o tym samym. Yacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli szukasz tych plików poprzez: Settings -> Add directory to normalne, że ich nie widzi, funkcja ta, służy do naprowadzenia program na katalog z grą, by wiedział gdzie skrypty instalować.

Użyj: File -> Instal package 😀, lub SPK Explorera

Tu też zaczyna się mój problem: Pomijam fakt, że Lite miał uprzedzenia do Windowsa 7, tym bardziej, że udało mi się go spacyfikować (tryb zgodności) 😀 Oto mój problem:

Spoiler

Co prawda, używam tylko SPK Explorera a nie Lite-a (od kiedy zjadł moje save-y), ale komunikat w obu przypadkach jest ten sam, a na tle Lite-a widać jakiej wersji używam 😀 Dodam jeszcze, że próbowałem na różnych plikach SPK, błąd ten sam.

Pytanie: Co z tym fantem począć?

Domysły: SPK są uszkodzone, lub awersja do Win 7 tak wielka, że nie chce zadziałać.

Pomoże ktoś? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Win7, czasem uruchamiam PL Lite (choćby do testów). Nie mam żadnych problemów z instalacją skryptów przez PM Lite, właśnie przetestowałem instalację CCM i wszystko OK, zarówno w TC jak i AP. Wygląda to na jednostkowy problem u ciebie, ponieważ.

PM Lite tworzy kopie plików sav w katalogu Plugin manager w katalogu gry, który został wskazany jako katalog do instalacji skryptów. Zapewne podczas deinstalacji lub w jakimś innym przypadku kopie plików sav zostały przekopiowane do katalogu gdzie są pliki używane przez grę. Ale tak to już jest jak się używa programów, które starają się być "mądrzejsze" niż użytkownik. Dlatego wolę wszystko robić samemu (instalować skrypty, robić backup plików sav itp.) dzięki czemu nie mam takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem podobny chyba problem, z tym ze byl on w X3: Reunion na WinXP - z niektorych lokacji nie dało rady ani otworzyc pliku spk, ani zainstalowac go. Czasem wystarczylo przeniesc poziom wyzej badz do glownego folderu, czyli "C:" i wtedy dzialalo.

Po prostu moze manager ma ograniczenia co do dlugosci sciezki, badz jeszcze znakow w adresie.

Sprobuj zainstalowac/otworzyc plik spk z "C:"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj, przed przeczytaniem Twojego posta, pomyślałem, że warto spróbować "upodobnić" ścieżkę dostępu Win 7 do tej z XP-ka. Generalnie postąpiłem tą samą metodą, jaką podałeś 😀 Przekopiowałem cały katalog z grą i PM-em do folderu Program Files, ścieżka jak w XP, będzie luz.

Odpalam SPK Explorera i daję mu do zjedzenia odpowiedni plik: nie działa... Pomyślałem, że ścieżka dostępu do pluginów (które miałem na pulpicie) coś chrzani, więc cały plug- folder wylądował w Program Files, znowu karmię Explorera: DZIAŁA 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, otóż od dłuższego czasu usiłuje rozwiązać problem z PM jednak nic z tego nie wychodzi... Mianowicie mam taki problem, iż za każdym razem kiedy próbuje zainstalować mod .spk pojawia mi się error. PM odinstalowywałem, pobierałem różne wersje - nadaremno. Nie wiem, aczkolwiek może być zgrzyt z systemem ponieważ mam win7 x64. Jeżeli ktoś wie o co chodzi, prosiłbym o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Borykam się z problemem w programie Plugin Manager. Problem to , że mam stara wersje Lita 1.30 i program domaga się uaktualnienia. Po uaktualnieniu programu do wersji V1.47 wychodzą błędy i nie mogę uruchomić programu. Wszelakie próby odnalezienia linku skończyły się porażką, Może ktoś miał podobny przypadek , wszystkie pomocne sugestie mile widziane, za co z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Bailing, free jump, konkretnie - nie moge zainstalowac zadnych skryptow, jezeli sa w formacie .spk, za to moge instalowac, jezeli sa spakowane winrarem (intalll archive). Wersja PM to 1,47. Skrypty sciagam najnowsze, jakie sa - chyba ze na mamucie i forum ego nie ma najnowszych wersji, ale w takim razie nie wiem, skad je brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używamy PM do instalacji skryptów, nawet tych w formacie .SPK, ale z tego co piszesz, to chyba uzywasz opcji do instalacji właśnie plików z archiwum. Ta wersja PM powinna bez problemu instalować podane skrypty. Albo zobacz do opisu instalacji skryptów poprzez PM, albo ktoś ci to opisze, ja nawet nie pamiętam jak konkretnie działa PM, a kompa nie chce mi się włączać, aby to sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...