Skocz do zawartości

X Plugin Manager Lite


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najnowsza wersja PM Lite posiada dodany program XSP Converter, który pozwala na konwersję statków dla X3R zapisanych w formacie .xsp do gry TC.

Sprawdziłem i działa, miałem tylko problem z pojawieniem się statku stoczniach, przypisanej mu rasy, ale od czego ES i ręczne dodanie statku do dowolnej stoczni. Być może nie ma z tym problemu, ale ja na szybko sprawdzałem i nie chciało mi się czekać.

W każdym razie można teraz konwertować dowolny statek zapisany w formacie .xsp tak aby można było używać go w TC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

W każdym razie można teraz konwertować dowolny statek zapisany w formacie .xsp tak aby można było używać go w TC.

Wreszcie!! Wobec powyższego zapraszam do stoczni na Mamucie. Otwarte 24/7....

A jaki statek Ci przekonwertować? Bo większość na Mamucie to statki z SW i ST, a tych podobno nie lubisz. 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Wczytujesz plik .xsp ze statkiem do Convertera

2. Przypisujesz mu osłony i bronie dostępne w TC (stawiasz ptaszki przy odpowiednich).

3. Zapisujesz zmiany w pliku.

4. Instalujesz statek do TC.

5. Czekasz kiedy gra ci się wysypie 🤪 Nie wiem jak jest w TC ze stabilnością gry po instalacji dodatkowych statków z plików .xsp, więc wolę uprzedzić. Instalujesz na własną odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Po długiej przerwie od X-a postanowiłem zagrać znów w TC ściągnąłem skrypty zainstalowałem i zaktualizowałem grę, no i przyszedł czas na plugin menagera. Jednak tu pojawił się problem. Po przełączeniu profilu na modyfied i zainstalowaniu gry wyłączyłem PM. Ku mojemu zdziwieniu po ponownym, uruchomieniu PM miałem znowu profil Vanilia i brak zainstalowanego jakiegokolwiek skryptu. W czym może być problem?? Aha próbowałem ponownie przełączyć na modyfied i zainstalować skrypty ale sytuacja powtarzała się...

Aha w programie startowym TC nie mogę tez wybrać pakietu modyfikacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A dlaczego w programie startowym nie mogę wybrać pakietu modyfikacji?? I czy mimo tego skrypty będą działać??

Bo nie masz moda. Aby w oknie startowym X3 pojawiła się (była dostępna) opcja "Wybierz pakiet modyfukacji", musisz dodać jakiś mod do katalogu mods w katalogu głównym gry. Wtedy ten mod będzie Base Mode. Poczytaj o sposobach instalacji modów w FAQ#9.

Cytat

No i ostatnie pytanie jak zainstalować statki bez PM lite?? I przepraszam za niewłaściwy temat.

Jakie statki? Pojedyncze modele zapisane w formacie .xsp? Zapomnij, bez PM-a nie da rady.

Jeśli pakiet statków (np. X-tra Ships Pack Cadiusa), czyli statki dostępne jako mod, to instaluj na jeden z dwóch sposobów opisanych w FAQ#9. Pamiętaj tylko że możesz mieć na raz tylko jeden mod ze statkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...