Skocz do zawarto艣ci

LeWaR - W skafandrze przez X-艢wiat - komentarze

LeWaR
 Udost臋pnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Potrzebna mi plac贸wka wojskowa z marines. Poprzednia ogo艂ocona, a nikt nie chce si臋 zaci膮gn膮膰...

Poszukaj yyy (nie wiem jak to po naszemu jest) Marine Training Barracks w Pontifex' Seclusion, Ceo's Sprite, Home of Light i Ghinn's Escape. Zwykle maj膮 70-80 wojak贸w "na stanie" i mo偶na czasem trafi膰 na jakich艣 z dobrymi umiej臋tno艣ciami.

Du偶o tego z艂omu Ci wpada, jakie ustawienia NPC Bailing Addon masz w tej grze ?

Relacja jak najbardziej 馃榾

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Cytat
Cytat
Cytat

Du偶o tego z艂omu Ci wpada, jakie ustawienia NPC Bailing Addon masz w tej grze ?

To nie ma az takiego wp艂ywu. Ja mam 30/30 a dzi臋ki PP i MBRR tez mam sporo z艂omu, szczeg贸lnie w sektorach pirackich i xeno艅skich, tylko 偶e z wygarn膮膰 co艣 to ci臋偶ka sprawa.

Przy niskich warto艣ciach jest r贸偶nica. U siebie przy 20/10 w ci膮gu ponad 30 godzin gry natkn膮艂em si臋 na zaledwie par臋 mniejszych statk贸w (bodaj偶e 6 sztuk), a z wi臋kszych jeszcze nic nie by艂o. W poprzedniej grze nawet z MBRR przy ustawieniach NPC BA 20% te偶 stosunkowo rzadko spotyka艂em opuszczone jednostki. No i dochodzi stan kad艂uba, te opuszczone przy 20% zwykle maj膮 po 1-5% i zero wyposa偶enia.

Odno艣nik do komentarza

Mam w艂膮czonych NPC, zdrowa konkurencja to dobra konkurencja.

co do ustawie艅 to mam 80/80, ale chyba zmienie na 50/50. Co do samych du偶ych to inna sprawa, 偶e jak pisa艂em niszczycieli pe艂no jest w trakcie inwazji. Ale i tak mog臋 nieraz siedzie膰 godzine w sektorze a wszystko p贸jdzie na przemia艂 i nic nie wygarne. Wczoraj sprzeda艂em ponad 2 tysi膮ce rakiet bo lotniskowiec tyle mia艂 i jestem ponad 10 mln do przodu.

Odno艣nik do komentarza

Cytat

Co do procent贸w porzuconych statk贸w i ich wyposa偶enia to si臋 zgadzam, te偶 tak mam. Ale co do ilo艣ci tonie bardzo. Masz skrypt Salvage Command and NPC? W nim jest opcja przejmowania porzuconych statk贸w przez NPC. Mo偶e masz w艂膮czon膮. Ja nie, nie lubi臋 konkurencji 馃榾

Mam i te偶 zawsze wy艂膮czam konkurencj臋. U mnie te 10% robi r贸偶nic臋, kiedy艣 na pr贸b臋 w艂膮cza艂em gr臋 z tego samego save na seta z r贸偶nymi ustawieniami i ju偶 przy 30% wida膰 by艂o spory skok ilo艣ciowy.

Odno艣nik do komentarza

By艂em kiedy艣 zwolennikiem konkurencji. Dop贸ki nie zdarzy艂a si臋 sytuacja, na pocz膮tku mojego grania w TC gdzie jak wiadomo ka偶dy nabytek cenny, kiedy uda艂o mi si臋 t膮 biedn膮 Elit膮 zmasakrowa膰 konw贸j piracki i na koniec walki z Soko艂a wyskoczy艂 pilot. Momentalnie wyhamowa艂em, bo przelecia艂em obok niego z rozp臋du, obr贸ci艂em si臋, 偶eby go przej膮膰 i... sobie mog艂em - przej臋ty dos艂ownie po trzech sekundach przez konkurencj臋 Sok贸艂 sobie odlatywa艂 w sin膮 dal.

Wi臋c konkurencja posz艂a out.

Odno艣nik do komentarza

• 3 miesi膮ce temu...

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.

Udost臋pnij

• Dodaj now膮 pozycj臋...