Jump to content

Yacek - Moje boje czyli pamiętnik weterana - komentarze


Yacek
 Share

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cytat

Twoje, tylko tematy mi się pokręciły. Za mało kawy z rana...

Mnie się wczoraj wieczorem pomyliły, też za mało kawy z wieczora było.

A teraz informacja: pamiętnik będzie prowadzony do wydania patcha 2.5, wtedy wracam na chwile do starych save-ów, aby wykonać to co przygotowano w patchu 2.5 i wpisać do FAQ. Potem zaczynam grę od nowa, na jakim profilu jeszcze nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Tak ogólnie, to robię fabułę już trzeci raz. Ostatnio po instalacji patcha 2.0. I muszę z przykrością stwierdzić iż jest coraz łatwiej. I to nie dlatego że znam już ją. Patch 2.1 prowadził wiele udogodnień w fabułach, nie wymagają one aż tak wielkich starań i kombinowania jak to miało wcześniej. No cóż, jest to ukłon w stronę nowych graczy, którzy po kilku niepowodzeniach mogli się zniechęcić. Dla nas, starych wyjadaczy to kaszka z mleczkiem.

Link to comment
Share on other sites

Włączyłem wczoraj Extra stacje Xenonów w MBRR, bo mi nudno zaczynało być 😀

A poważnie to za dużo wielkich statków ras było, może teraz się ta ilość zmniejszy (pierwsze efekty już mam, w 347 zrobiło się luźniej). Szkoda tylko tych pięknych stacji, które Xenki zniszczą.

Link to comment
Share on other sites

Cytat

Włączyłem wczoraj Extra stacje Xenonów w MBRR, bo mi nudno zaczynało być 😀

A poważnie to za dużo wielkich statków ras było, może teraz się ta ilość zmniejszy (pierwsze efekty już mam, w 347 zrobiło się luźniej). Szkoda tylko tych pięknych stacji, które Xenki zniszczą.

Dlatego na razie MBRR wyłączyłem, wkurzało mnie to bardzo. Fajnie byłoby to jakoś zbalansować, bo teraz jak włączam hard z pirate patrols + MBRR + Xenki w MBRR to piratów praktycznie nie można uświadczyć, statków wszystkich ras jest masa poza sektorami sąsiadującymi z Xenkami. Tam oni hasają i robią co chcą 😀 Przydałyby się jeszcze jakieś inwazje w tych spokojniejszych sektorach ale wtedy prawie na pewno mój komp powiedziałby "dość" 😀 Najbardziej zbalansowany był sam hard mod ale trochę nudą zalatywało chwilami...

Link to comment
Share on other sites

Czytając najnowszy fragment się zacząłem zastanawiać, czy nie powineneś się zająć nową profesją w grze, obeznany w tych tematach jesteś, furore byś zrobił. Z Twoimi umiejętnościami marketingowymi byś nawet Klop-Klopa xenkom wcisnął.

Ale fakt, wymiana ubikacji w takim przypadku to podstawa, za dużo by Ci polis zeszło, bo tu nie ma co ryzykować w takim grząskim temacie.

Link to comment
Share on other sites

No, też pamiętam jak w początkowych fazach gry się polowało na okazje, czyli na K i J, które inni już na tyle pociachali, że można było próbować je wykończyć zanim one wykończyły mnie i podnieść sobie ładnie reputację. A gdyby jeszcze z takiego piloci wyskoczyli, jaki to zastrzyk gotówki piękny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...