Skocz do zawartości

Przyjaciele xudb


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście chciałbym bardzo podziękować Sorkvildowi, za nominowanie mnie na ten zaszczytny kolor. Aczkolwiek uważam że nie zasłużyłem na to, i też jakoś mnie to ani nie grzeje ani nie ziębi, że będę jasno czy ciemno niebieski. Uważam, że przyjdzie taki czas gdy włożę swój wkład w xudb, nawet miałem taki plan. No ale cóż ja mogę zrobić? Xudb jest ograniczone, chciałem zrobić encyklopedię, ale xudb nawet nie ma prostych komend takich jak, pianie tekstu od lewej strony, środka i od prawej strony. Na dzień dzisiejszy popieram plan Azakala i Ozziego odnośnie przetłumaczenia gry X beyond the frontier. Może wtedy ktoś uzna że coś tam zrobiłem.

W każdym razie Sorkvild, dziękuje bardzo za nominację 😉 A największą nagrodą, jak dla mnie jest czytanie i udzielanie się w tematach moich opowiadań. W tedy wiem, że pomimo tragicznego stylu pisania ktoś czyta to co nabazgrałem i... podoba mu się. Za to również chciałbym tobie podziękować i Powlerowi. Nie chcę podlizywać się Sorkvildowi i Powlerowi, ale zawsze podobało mi się to, jak podchodzicie do ludzi, i dlatego uważam że robicie kawał dobrej roboty 😉 Forum bez was, nie było by tym czym jest. Zatem chylę czoło panowie.

Co do Riessa, to ma racje. Co do kolorku, jak już powiedziałem, mi na nim nie zależy. Ale najbardziej dziwiło mnie tylko to, że Cerber tak długo musiał czekać na kolorek 🙁 Chłopak ( bez obrazy ) dużo udzielał się w postach, a mimo to musiał poczekać. Wiem że ostatnio mieliśmy spora różnice zdań odnośnie tego czy da się utrzymać sektor czy też nie, ale mimo to ciesze się że w końcu dostał "kororek" 😉

Ok ja spadam grać w Fallout, w końcu muszę dokończyć to opowiadanie, bo mam zamiar zabrać się za kontynuacje Lost in Space 😀 X2 The Threat ściągnięcie tej gry z GamersGate kosztuje 4.99 funtów 😀

Już teraz bym ściągnął, ale chcę przynajmniej Fallouta dokończyć 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...