Skocz do zawartości

Handel statkami klasy TL,M1,M2


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bulk Transporter był w BP do X3R. Fajna sprawa. Ale należy pamiętać że w TC są droidy frachtowe, które również się sprawdzają, choć trzeba mieć sporą ilość i czas na transport przy ich pomocy.

Dla TC też już jest taki skrypt: [Script] Bulk Transporter Upgrade. Jeśli ktoś instalował to może założy odpowiedni temat i opisze jak on działa w TC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może i faktyczine ten skrypt zdecydowanie ułatwiłby grę, aczkolwiek można by było sprawdzić.

Ja w sumie mogłabym, się pokusić i sprawdzić ten skrypt, tylko że podany przez Yacka link

Cytat

Enlgish Bulk Transporter Upgrade

nie działa. Plik do pobrania jest nie dostępny.

Cytat

w TC są inne bardziej "normalne" rozwiązania.

Czyli w sumie czasochłonne transfery pomiędzy TL a twoim TS a stacją :/ szczerze mówiąc ja osobiście uważam że ten czas można by było poświęcić na coś innegom gdy twój TL wykonałby tą czynność za ciebie. To też czy tak naprawdę aż tak bardzo ułatwiłby granie, w takim stopniu, by mógłby grze zaszkodzić, ja tak nie uważam. Z reszą sam Yacku napisałeś

Cytat

Ale należy pamiętać że w TC są droidy frachtowe, które również się sprawdzają, choć trzeba mieć sporą ilość i czas na transport przy ich pomocy.

A moim zdaniem autor po prostu daje nam rozwiązanie tegoż problemu na tacy.

No ale cóż chciałam dobrze 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro tutaj mowa o Handlu i TL-kach to nawinę tutaj podobny temat.

A mianowicie co bardzo ostatnimi czasy mnie irytuje to oczekiwanie na dostarczenie moich świeżo zakupionych stacji przez statek TL. Chciałabym zaznaczyć iż z początku gry nie posiadam własnego TL-ka więc jestem zmuszona wynająć tego przestrzennego bawoła.

Po przeskanowaniu tego TL-ka odkryłam że ów "stateczek" posiada napęd skokowy, co bardziej jest dziwne po zakupie Rajskiego ogrodu L i Plantacji konopi L 😀 w sektorze Ceo`s Sprite, wysłałam tego TL-ka do sektora nieznanego znajdującego się zaraz przy Montalarr.

Teladiański Albatros TL nawiasem mówiąc fajnie wygląda, chyba najlepiej z wszystkich TL jakie widziałam, to ten statek dosłownie leci :/ nie wykonuje żadnego skoku nad przestrzennego :/ Nie było by w tym nic złego, gdyby jeszcze leciał szybko, ale on się naprawdę muliiiiiii 😀 😀

Nie myśląc długo wykonałam parę skoków do sektorów gdzie są stocznie, i okazuje się że każdy TL posiada napęd skokowy :/ skoro je posiadają to czemu z niego nie korzystają ? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

pogięty szczur

😀

No jak dla mnie to Albatros wygląda jak zardzewiały toster 😀 ale i tak mi się podoba. A co do górniczego to.... zdecydowanie nie, może gdyby był mniejszy :/ ale nie zdecydowanie nie... a feee. 😀

Ale szanuje Archer twój wybór, i uważam że każdy statek ż każdej rasy trafi na swego wielbiciela nawet jaki jamnik jak Hermes 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No fakt ogniwek nie posiadają. Ale posiadając firmę dostawczą 😀 nie wygodniej było by im, a co ważniejsze dla "klienta" dostawa na czas ? 😀 a tak to ja muszę czekać i czekać i czekać. A czas to pieniądz 😀

Zalety bycia monopolistą 😀 można mieć klienta gdzieś, a i tak chętni się znajdą.

Co do wyglądu to dla mnie Albatross i Hercules są naj ale po budowie kilku kompleksów na potrzeby HUBa przestałem zwracać uwagę na wygląd i patrzę głównie na wielkość ładowni (Orca, Mammoth)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Co do wyglądu to dla mnie Albatross i Hercules są naj ale po budowie kilku kompleksów na potrzeby HUBa przestałem zwracać uwagę na wygląd i patrzę głównie na wielkość ładowni (Orca, Mammoth)...

Zgadzam się z tobą Prowler, i nie zwracałam też uwagi na pojemność hangarów tylko właśnie na ładownie. W poprzedniej grze jak miałam kompleks wódzi z 10 fabryk to miałam TL-ka i to był właśnie Mammoth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeś mi tylko Yacuś smaka narobił :/

Ale skoro go widziałeś...... to może ja go tak siłą go, siłą ]😀 😀

Właśnie sprawdziłam go w X3d wiever 😀 i faktycznie ma 80000 ładowności, pojemnośc na 5 statków i do tego bestia jest szybka 112 😀 grrrrrr musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć musze go mieć .... nie żeby to była jakaś obsesja 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...