Skocz do zawartości

XTC czyli "XTM" do TC


michp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

Sorkvild i tu się mylisz Jest Valhalla ale nie z XTM-a tylko z TC szkoda.Próbowałem jeszcze moda XTM M0 Valhalla-v1.0-cc normalnie i jako fake i nic z tego błędy graficzne designów statku,ten mod nie pasuje do Xtended.

Wydrukuj sobie to zdjęcie i przeżuj kilka razy, ok 🙁

Spoiler

Terran Ragnarök

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorkvild, pisałem już, widziałem Valhallę w grze XTC, to jest model z TC. Być może jest inny statek z modelem z XTM-a, ale nie nazywa się on Valhalla. Jeśli nie wierzysz, sam poszukaj Valhalli w sektorach Aldrin.

Inna sprawa, że nie wszystkie statki są dostępne od razu w nowej grze. W miarę upływu czasu gry, pojawiają się nowe jednostki. Można o tym przeczytać w GNS, pojawiają się tam informacje o nowych statkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu juz wspominalem, ze pewne statki zmienily nazwy. Valhalla z XTM to Ragnarok, zas Vallhalla to ten koszmar z TC i to wszystko. Coz poradzic, gdy ludzie przywiazuja sie do nazw tak bardzo.

Nie wiem jak zdobyc tego Ragnaroka, ale jak mowisz pewnie sie pojawi pozniej wraz z jakas fabula. Porownywalnym do Ragnaroka jest Xenonski I, ktory jeszcze nie ma wlasnego modelu, ale statsy dosc ma zblizone doń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie wiem jak zdobyc tego Ragnaroka, ale jak mowisz pewnie sie pojawi pozniej wraz z jakas fabula.

Na fabuły nie ma co liczyć.

Spoiler

Jak sprawdzałem pliki kodu MD to znalazłem tylko jedną fabułę, argońskiego Leviatana, uruchamia się po dotarciu do dwóch sektorów Argonów, ale trzeba czekać aż Argoni je zdobędą, bo są one nie dostępne na początku gry.

Jest też jakaś fabuła Łowcy Smoków, ale to raczej misje polowania na Smoki, a nie fabuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o statki to testowa wersja 3D Models and Stats Viewer 2.0.3.3 (http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... &start=285) daje podgląd na modele. Jednak nie jest ona wolna od błędów, na niektórych statkach reaguje zwiechą, nie pokazuje też poprawnie rodzai broni do montażu.

Spodziewałem się większej inwencji twórczej, może następna wersja moda przyniesie większą różnorodność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorkvild racja Valhalla z XTM to Ragnarok no niestety przyzwyczajenia do nazw zostały, i dlatego tak pisałem żeby to zobaczyć musiałem wgrać mały skrypt niechętnie ale ciekawość wygrała, przywróciłeś mi wiarę w XTM jak zobaczyłem ten statek ,tylko jak go zdobyć legalnie no cóż w miarę grania powinien się gdzieś pokazać to będzie mój cel 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...