Skocz do zawartości

XTC czyli "XTM" do TC


michp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

Mi te kolorki bardzo odpowiadają i przyznam, że ich brak w X3TC trochę mi przeszkadzał.

No tak fajnie to i one może wyglądają, ale na pewno nie realnie. To jest tak jakbyś taki frachtowiec cały pomalował na różowo lub zielono, tak aby każdy u-boot widział go z odległości kilkudziesięciu kilometrów.

Wiesz co chcę przez to powiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Mi te kolorki bardzo odpowiadają i przyznam, że ich brak w X3TC trochę mi przeszkadzał.

No tak fajnie to i one może wyglądają, ale na pewno nie realnie. To jest tak jakbyś taki frachtowiec cały pomalował na różowo lub zielono, tak aby każdy u-boot widział go z odległości kilkudziesięciu kilometrów.

Wiesz co chcę przez to powiedzieć ?

Może i nie realne, ale mi się podobają 🤔 . Poza tym NPC raczej nie rozpoznają tak statków, a i kolor z jakiej odległości widać? 5 km? 10 km? To już skaner ma większy zasięg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje aby admin juz zalozyl odpowiedni dzial dla XTC z podforum na skrypty. Wiadomo, ze bedzie duzo pytan i dyskusji o skrypty, a takze opisow, konwersji i polonizacji. Podobnie z pytaniami o sama gre np. statki, misje, frakcje etc.

Nie warto tu wrzucac wszystkiego do jednego gara, taka moja propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym roku ? 🤔 Bo pozwolę sobie zacytować post Yacka.

Cytat

Napisane: 21 sie 2009, o 11:57

A z ostatnich wieści to zapowiadają że wydany będzie gdzieś w okolicach gwiazdki.

Bo mamy już prawie 2011 😁 A Nostradamus przepowiedział że koniec świata nastąpi 2012. Ciekawe czy dlatego że wyjdzie XTC, czy może dlatego że w Polsce odbędą się mistrzostwa świata 😁

Kupa śmiechu autostrad niet, stadionów niet 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dział będzie, może już jutro.

A XTC pewnie wyjdzie między świętami, a nowym rokiem. Dlaczego? Bo jak pisał o sobie AS, jego specjalnością jest zło. A wydając w takim terminie XTC zepsuje na raz dwa święta:

Boże Narodzenie - bo nie będzie XTC

Nowy Rok - bo będzie XTC

🤔

Hehe, dobre <lol>

Poki co nie narzekam, TC wywalilem z dysku. Nadrabiam wlasnie inne tytuly na ktore nie mailem wczesniej czasu np. Far Cry 2, ale do swiąt go przerobie wiec siegne po cos w zanadrzu. TC zainstaluje jak bedzie juz XTC, czysta instalka i ciach.

Przejrzalem ten watek od poczatku, ciekawe spekulacje sie trafialy. Sam mowilem ze wydadza moda w drugim kwartale 2011 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do instalacji, to jak pisał Trickmov, testowano XTC na czystym, spatchowanym do 3.9 TC, bez Bonus Packa, więc nie wiadomo jak skrypty z BP będą działały z XTC.

Jak pisałem poprzednio, zacznę grę bez żadnych dodatkowych skryptów, no może z mapą Scorpa. Potem się zobaczy na ile sam XTC pozwala. A wygląda, że będzie na dużo pozwalał. Bo z tego co widać w manualu ma w sobie wszystkie najciekawsze skrypty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machnac reka na ten bonus pack. Z tego co widac to dopalacz juz jest zaimplementowany (XTC Engine Boost), Obrona przeciwrakietowa tez jest, tyle ze nie bedzie uzywac rakiet tylko wabikow (Deploy Countermeasures) oraz impulsu ECM (Activate ECM). CLS i CAG - nie wiem, nie uzywam tego zreszta. Swiat gry jest raczej zorientowany na walke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Machnac reka na ten bonus pack. Z tego co widac to dopalacz juz jest zaimplementowany (XTC Engine Boost), Obrona przeciwrakietowa tez jest, tyle ze nie bedzie uzywac rakiet tylko wabikow (Deploy Countermeasures) oraz impulsu ECM (Activate ECM). CLS i CAG - nie wiem, nie uzywam tego zreszta. Swiat gry jest raczej zorientowany na walke.

Zgadzam się z Tobą. Dopalaczy nie kupuję, obrona antyrakietowa - skoro będzie w XTC to OK, CLS i CAG też nie używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, już na początku gry napotkałem na dziwny problem z misją (trochę przypomina te problemy z misjami dla stoczni z DDTC 1.1). Wziąłem misję w Free Argon Trading Station w Sirius Prime - miałem udać się do Sirius II i bronić tego sektora przed piratami. Tuż po zaakceptowaniu misji wyskakuje komunikat "mission aborted", dostaję od razu wiadomość od zleceniodawcy, w której jest napisane że nie udałem się we wskazane miejsce i tyle w temacie 🤔 Mam nadzieję, że to tylko jednostkowy przypadek..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysta instalka - może to miało wpływ - na wersję 1.4 z płytki poszedł od razu patch 1.0.1 -> 3.0 😁 EDIT: Po wykonaniu innej misji - obroń sektor przed piratami - zleconej i wykonanej już w Sirius II dostałem kasę oraz wiadomość z podziękowaniami. Ku mojemu zdziwieniu pojawiła mi się samoczynnie gdzieś po minucie nowa misja o następującej treści : http://img151.imageshack.us/i/x3tc2010122021393988.jpg/ Jedyne problemy, jakie mam do tej pory, to z misjami obrony sektora przed piratami. EDIT 2: na stronie Ego ten patch 1.0.1 -> 3.0 jest opisany jednak jako pasujący do wszystkich wersji gry 🤔 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi drodzy panowie, warto ściągać tę modyfikację ?? Czy narazie lepiej poczekać aż wypuszczą poprawki jakieś ?

Poczytałem na temat błędów, ale też na temat dosc ciekawych zmian. I niewiem czy warto się zabierać bo mam odczucia 50/50 po przeczytaniu wszystkich postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...