Skocz do zawartości

XTC czyli "XTM" do TC


michp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poki co juz wiemy, ze wydanie zbliza sie wielkimi krokami. Jeszcze przed koncem tego roku. Po prostu super 😆

Cytat

Done: About 90%

To Do: about 10% - beta testing and RC's

Etc: Working on it. ^^

As we are getting closer to a release we do not want to say much about the mod currently as it will all be in the release post. I know that sounds mean, but we will have a release before the end of the year, so it is not long to wait for the full monty now.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W dniu dzisiejszym Aragon Speed zaprezentował trailer z nadchodzącego XTC. Można pobrać go z pierwszego posta tematu o XTC: X-Tended - Terran Conflict (XTC) (Update: - New Trailer! - 12/03/10).

Link do Trailera: http://downloads.thexuniverse.us/XTC_Re ... r_1_LQ.zip

Dostępny jest też na YouTube: http://bit.ly/g7v4cq

Dla mnie BOMBA!!!

Szczęka opadła z głośnym hukiem na podłogę. Jeszcze jej nie znalazłem.

No i smoki Shivan będą 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O super wiadomosc. Dopiero co wlaczylem kompa by sprawdzic, co szumi w swiecie X 🤔

Trailerek robi wrazenie, na to zesmy czekali. Statki wygladaja naprawde mistrzowsko. Widac tez obiecane statki z XTM (Galleon, Carrack) jak i formy zycia (skalniaki i smoki). Efekty broni tez pierwsza klasa. Mnostwo dobrych detali, silnik tego boronskiego kruzera robia wrazenie.

Jakos nie wieze by ten release byl idealny, jakies bugi beda 😁 Ale skoro beda patche ...

Juz od miesiaca mam czysta wersje przygotowana pod XTC, jeszcze tylko pare dni wiecej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakieś czasu zastanawiałem się jak grac z XTC. Jak sami autorzy pisali, nie gwarantują kompatybilności XTC z innymi skryptami i modami, zrzucając problem kompatybilności na autorów tych skryptów. Trzeba będzie więc testować skrypty w XTC lub czekać na poprawione wersje. Ja tym razem odpuszczę i poczekam. Zacznę grę z czystym XTC, zobaczę co on sam w sobie oferuje, jakie skrypty ma już dodane przez autorów XTC, potem, po jakimś czasie dodam sobie dopiero te, których będzie mi brakowało (NPC Bail Addon 🤔 ).

Cytat

silnik tego boronskiego kruzera robo wrazenie.

Mnie to wygląda na dziób, a nie silnik.

Zresztą to nie nowość w XTC, był kiedyś mod ze statkiem: [SHIP] Terran Mole M6, który również miał obracający się jak sokowirówka dziób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Hehe, skalniaki wygladaja jak jakies statki. Kto nie gral w XTM moglby sie niezle naciac 🤔

Ja się naciąłem. Zdobyłem taki, chciałem polatać nim, a może nawet nim polatałem. Nie pamiętam, tak dawno to było, pisałem o tym na forum, ale nie chce mi się szukać.

PS. XTC zostanie udostępniony pomiędzy Świętami a Nowym Rokiem. Prawdopodobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A tą "bzdziółę" sobie najpierw sam utoczy ? 🤔

A jak!? Naturalnie 😁 http://www.youtube.com/watch?v=j-wVFLuc ... re=related Polecam 😁

Np. Wyobraz sobie, ze taki skalniak zeruje gdzies w poblizu lupin skalnych z nividium. Tam sobie pochlania mniejsze kawalki, zas pewna czesc tego pierwiatska wzmaga jego mieszanke 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...