Skocz do zawartości

XTC czyli "XTM" do TC


michp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

Nie wiem czy było juz to mowione, ale bedzie powrot skalniakow i smokow shivan. Oczywiscie podobnie jak w XTM bedzie je mozna aktywowac poprzez plugin. Sohneni pjawia sie jedynie w czasie wykonywania fabuly.

na co mi newsy 😀 niech wypuszczają swój projekt 😀

PS ciekawe czy na gwiazdkę się doczekamy (tego roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

XTC w pytaniach i odpowiedziach - pierwszy punkt.

A co do rokowań wydania XTC, moim zdaniem, mam nadzieję że się mylę, są coraz słabsze. Od stycznia nie ma oficjalnego infa na tema XTC. Brak jakiś innych informacji, już przestałem zaglądać do tematu o XTC na forum Ego, bo nic sensownego tam ostatnio się nie pojawiło. Na forum Xtendend również cisza.

Posty przeniesione do odpowiedniego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh szkoda, czyli zostaje wymiana statków na 8-bitowe cegły 😀 , szkoda tylko, że nie będzie można wykonać misji z czystego TC. Ciekawe, jak rozwiążą problem Aldrin, Ziemii czy Węzła Xenońskiego (a już miałem wobec niego wielkie plany 😀(( ). Mimo to mam nadzieje, ze naprawią to co skaszanił egosoft. Bo w TC panowie z egosoftu skopiowali xtm'a wywalili najlepsze rzeczy i dodali parę swoich (raz lepszych, raz gorszych) pomysłów + wkurzające błędy. Wydaję moim dot dogom polecenie zadokowania do mojego lotniskowca, większość zadokuje (nie używam wówczasSETA, ani jak dokują, ani jak opuszczeją lotniskowiec), a kilka stoi i za nic nie da się ich ruszyć. Muszę się przesiadać i dokować ręcznie. To samo jest ze startem. A najgorsze, że zdaża się to ok. raz na 5-10 operacji, więc zjawisko jest dość częste. Mam nadzieję, że to naprawią. Co do Statków soneńskich to chciałbym, żeby w grze było kilka takich mega przesadzonych statków stworzonych pod kątem przejmowania. Normalny gracz i tak ich nie będzie używał ( trochę się pobawi i odstawi), a rodość ze zdobycia ogromna 😀 . Zresztą, jak ktoś będzie chcieł latać czymś niezniszczelnym to wyedytu7je pierwszy lepszy statek i zmieni mu staty. No cóż pozostaje czekać, a jak na razie X3R + XTM 😀 + TC od czasu do czasu (tylko dla fabuły) 😀 .

PS. A właśnie, jeśli nie będzie można wykonywać fabuł z TC, to co z HQ 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa XTC będzie całkiem inna niż mapa TC, więc odpadnie problem z Aldrin. 😀

Co do problemów z dokowaniem. Jeśli jesteś w Lotniskowcu, to wybierz najpierw jakiś obiekt na cel (najlepiej bramę), wydaj polecenie Lotniskowcowi lotu do niej, potem dopiero wydaj polecenia dokowania statkom. Lotniskowiec zatrzyma się i poczeka aż wszystkie statki zadokują, potem będzie leciał dalej. U mnie działa to zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

... Co do Statków soneńskich to chciałbym, żeby w grze było kilka takich mega przesadzonych statków stworzonych pod kątem przejmowania. Normalny gracz i tak ich nie będzie używał ( trochę się pobawi i odstawi), a radość ze zdobycia ogromna 😀

Zamiast statków może być jakaś gigantyczna instalacja do zdobycia, coś jak HQ, dok lub mega stocznia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Faktycznie dość długo (a XTM po jakim czasie wyszedł?), może to świadczyć o tym, że szykują coś ciekawego, bo gdyby to było tylko kilka komend, sektorów i statków to pewno uwineli by się w kilka miesięcy.

XTM? Nie wiem, jak zacząłem grac w X3R, to XTM już był, choć w mało stabilnej wersji 0.72 (chyba).

Mam nadzieję, że to czekanie będzie warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...