Skocz do zawartości

XTC czyli "XTM" do TC


michp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję, która jak zwykle okaże się wielka aczkolwiek niespełniona.

Cytat

XTC na pewno nie zrobi takiej rewolucji jaką zrobił XTM w Reunion choćby dlatego, że podstawka TC zawiera sporo rozwiązań i samej treści oryginalnego XTM. Kiedyś czytałem

Dokładnie jak piszesz. X3 Renion było dość mocno podrasowanym X2 The Threat. Sektorów troszkę więcej (tylko troszkę), kilka nowych komend automatyzujących niektóre czynności (np.: górnoctwo mobilne) i przede wszytkim świetna grafika. XTM dokonał większej rewolucji w stosunku do X3 niż ten w stounku do X2.

XTC raczej tak przełomowy nie będzie, zbyt małe pole manewru. Nowe sektory i nowe statki jeszcze bardziej obciążą kompa więc jak już Yacek napisał, nie będzie ich zbyt wiele. Nowe statki, skrypty itd można doinstalować we własnym zakresie więc i tu nowości nie należy się spodziewać.

Cytat

Beda nowe statki, fabryki xxl, gotowe kompleksy do kupienia, eksplodujace statki flagowe beda powodowac uszkodzenia dla sasiednich jednostek, ulepszona wydajnosc gry w stosunku do podstawki.

Niewiele to ale zawsze coś 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No bedzie troche tego nowego "starego" latania 😀 Min. Reaper, Reaver, statki Mk1, Whale, HCF, Swordfish i wiele innych.

Ciekaw jestem czy statki chociaz jak smieszny Blastclaw i hotdog Eclipse (nie prototyp) beda zastapione przez poprzednie modele (modele z xtm) tychze. W XTM hotdog robil za calkiem niezly transporter ze zwiększonymi właściwościami bojowymi. Podobnie sprawa sie ma z innymi czy beda zastepywane np. Q z TC na Q z XTM lub Carrack czy Galleon. Osobiscie bardziej podobaly mnie sie wersje statkow z xtm. Aczkolwiek no trzeba bedzie jeszcze troche poczkac, az tworcy uchyla kolejny rabek tajemnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie ten statek nie podnieca. Nie lubię desingu Borońskich statków, ani samych ich statków, ze względu na ich parametry. Nawet nie pamiętam czy latałem jakimś statkiem Borońskim dłużej niż kilka minut.

Zdecydowanie pod względem wyglądu podobają mi się statki Paranidian, Argonów, Terran i Splitów. O Taladianiańskich nie ma co pisać, to latające, przerdzewiałe, kontenery na śmieci 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zdecydowanie pod względem wyglądu podobają mi się statki Paranidian, Argonów, Terran i Splitów. O Taladianiańskich nie ma co pisać, to latające, przerdzewiałe, kontenery na śmieci 😀

Ja mam Boronów pod względem wyglądu na 1. miejscu

2. Terranie

3.Splici

Cytat

O Taladianiańskich nie ma co pisać, to latające, przerdzewiałe, kontenery na śmieci 😀

I daleko na końcu wszystkich statków kosmicznych istniejących we wszechświecie: Teladianie jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadzilem ze te kilka obrazkow wywola tu dyskusje o iscie konkwistadorskim charakterze, wiec chyba niepotrzebnie wkleilem tutaj te screeny, kto chce wiedziec wiecej - wie gdzie nalezy szukac nowin o xtc.

Poki co powstrzymam sie od wypowiedzi i odbijania pileczki w tym temacie do czasu pojawienia sie jakiegos konkretnego materialu.

Ciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Ci tylko uzmysłowić że to co tobie się podoba, nie wszystkim przypada do gustu. A gusta są różne i nie powinno się o nich dyskutować. Ty się z lekka uniosłeś gdy skrytykowałem statek Boroński więc przypomniałem ci że kilka postów wcześniej tak samo zareagowałeś na kilka innych statków.

Jesteśmy kwita? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

O matko! Jestem pod wrazeniem. ALe chyba jeden haczyk. Mapa ma ograniczona liczbe sektorow, wiec dodajac te z oryginalu wyjdzie ponad 400 chyba, a mapa nie zdola chyba tego pomiescic, wiec wydaje mi sie, ze mogli niektore oryginalne sektory... nazwijmy to szeroko "zremodelowac" (cokolwiek, by sie pod tym nie krylo 😁).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Byc moze z tych nowych sektorow wybiora tylko czesc "tych nalepszych"? Przydaloby sie kilka sektorow, gdzie trwa wieczna walka cos na wzor Kao Mistake z Xtm.

W TC wieczna walka trwa w sektorze do którego dostać się można, dzięki prezentowi od Gonerów, za wykonanie ich fabuły. Ba, nawet czasem może być ona trudniejsza, bo do sektora możemy skoczyć tylko jednym statkiem.

Ale sektorek Kao Mistake miał klimacik, oj miał 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...