Skocz do zawartości

MOD Transcend II for Terran Conflict


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Witam mam problem zainstalowałem sobie Transcend 2 i pobrałem spolszczenie no i co zainstalowałem spolsczenie tez i co wszystkie statki są oznacone jako readtext zaglądam do pliku T próbuje sposobu z FAQ nie moge bo już plik istnieje no i właśnie nie wiem co dalej robić wersjia gry 2.7.1 wersjia moda najnowsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wynika z tego że mod ten używa własnych plików tekstowych (3247 i 7005) oraz zmodyfikowanego pliku 0001 (czyli głównego pliku tekstowego).

Ostatnie tłumaczenie było robione po patchu 2.1 (jeśli się nie mylę). Od tego czasu wyszło kilka kolejnych patchy, które dodały sporo tekstu do pliku 0001.

Jedyne rozwiązanie to wypakować z plików cat/dat moda (X3modmanager lub X3 Editor2) plik 0001-L044.xml i zmienić go zgodnie z FAQ na 0001-L048.xml. Następnie wrzucić go do katalogu T.

Ale teksty całej gry będą po angielsku, lepiej i szybciej więc, zgodnie z FAQ zmienić wersję językową gry na angielską i grać w T2 całkowicie po angielsku.

Aktualizacji tłumaczenia moda T2 nie przewiduję w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Dobra Yacek pomogleś mi z modem BSg ale teraz kidy próbowałem zastosować to wyjscie na modzie Trascend 2 no niue wiem gdzie znajduje sie plik cat tego moda PLs help

1. Przeniosłem post do odpowiedniego tematu.

2. Zobacz do mojego poprzedniego postu w tym temacie.

3. Mod ściągasz najpierw w postaci własnego programu instalacyjnego. Po zainstalowaniu programu uruchamiasz go i on dopiero ściąga i instaluje moda. Pliki tekstowe (jakie znajdziesz w moim poprzednim poście ich numery) znajdziesz w pliki transcendII.cat/dat. Plik po instalacji moda będzie w katalogu "mods".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...