Skocz do zawartości

Misja Bala Gi problem


Lysix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie moge o tym problemie nigdzie znalezc ale jak lece do doku zaopatrzeniowego Great Trench to gosciu kaze mi satelite w xenonskim ustawic. Ostatnim razem polecialem zostawilem satelite przy bramie i wylecialem i zaliczylo, teraz musze ustawic w CENTRUM sektora i nawet jak tam wlatuje i ustawiam jak najblizej srodka ( dwa razy myslalem ze jest juz na srodku) to mi wyskakuje zebym skorektowal na srodek. I o co chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. w trzech

2. mam w zasiegu i nawet wszystkie bramy i wogule caly sektor

3. sprobuje z tymi zwiadowcami

i tak sobie pomyslalem ze teraz mam wgrany skrypt do rozmieszczania satelit i moze przez to nie moge normalnie zostawic tej satelity. Ostatnio jak gralem czyli przed reinstalka nie mialem tego skryptu a nie chce z niego korzystac w tym sektorze bo sami wrodzy a zeby to polecenie o rozmieszczeniu satelity zadzialalo to trzeba chyba z pol minuty na secie wiec nie da rady zwlaszcza jak latam rybolowem MkIII;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Po jakim czasie powinno przyjść zaproszenie do misji? Od spełnienia wszystkich warunków mineło już przeszło 5 godzin (w grze), a tu żadnej wiadomości. Wszystkie warunki mam spełnione:

Czas gry: 1-10:53

Stan konta: 31 mln

Jedna Fabryka

Rangi:

Argoni: Strażnik Federacji

Boroni: Zaufany Dworzanin

Splici: Obrońca Rodzin

Paranidianie: Przyjaciel Księcia Kapłana

Teladianie: Udziałowiec

Zresztą gdybym miał za niską rangę to i tak dostałbym wiadomość, że muszę ją podnieść, a tu nic 😁 .

😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XTM 0.75, profil: jakiś tam handlarz

PS. Właśnie skoczyłem do Grand Wxchange wypróbować mego jowego Cerbera na grasujących tam xenonach i spostrzegłem BRAK STOCZNI!!! Chyba zagadka rozwiązana 😁(( . Wnoskuje iż pozostaje czekać aż się odbuduje? Przynajmniej jest się na czym zemścić ]😁 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry że wtronce swoje 4 litery, ale mam pytanko odnośnie jednej misji. Mianowicie mam odnaleźć córke jednego gościa, wysyłe mnie do układu Thuruks Pride a tam mam sie udać do stacji handlowej. Robie tak i nic sie nie dzieje... Kompletna cisza,staram sie porozmawiać z "istotami" na tej stacji ale nic konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...