Skocz do zawartości

Skrypt Display Ranks


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skrypt Display Ranks pozwala nam na sprawdzenie jaką reputację mamy w tej chwili. Wyświetla reputacje: bojową; handlową; reputacje u wszystkich ras, w tym u piratów, Yaki, Kha'ak i Xenonów; oraz reputację u korporacji.

Instalacja: skrypt jest formacie .zip, więc po ściągnięciu pliku wypakowujemy go i wszystkie pliki z katalogu script przenosimy do podkatalogu script w katalogu gry, a wszystkie pliki z katalogu T przenosimy do podkatalogu T w katalogu gry. Oczywiście jeśli gramy w polską wersje gry to spolszczenie jest dostępne na Mamucie: 8412-L048.xml

Skrypt do poprawnego działania wymaga innego skryptu Chem String Functions Library. Skrypt ten jest dostępny w formacie .spk, instalacja poprzez Instalatora Cycrowa. Po instalacji jeśli gramy w wersję polską gry konieczne jest pobranie z Mamuta polskiej wersji pliku tekstowego: 8910-L048.xml i po wypakowaniu wrzucenie tego pliku do podkatalogu T w katalogu gry. Bez tego tłumaczenia skrypt Display Ranks nie będzie działał poprawnie.

Uwaga: jeśli mamy już skrypt Trade Overview poprawnie zainstalowany wraz ze skryptem Chem String Functions Library, nie musimy tej biblioteki ponownie instalować.

Po poprawnej instalacji skryptu Display Ranks i skryptu Chem String Functions Library, uruchamiamy grę. W Sterowaniu/ zakładka Interfejs pojawi na się nowa pozycja (Wyswietl Rangi/Display Ranks), której możemy przypisać jakiś klawisz.

Następnie lecąc w przestrzeni naciskamy wcześniej przypisany klawisz i otrzymujemy wiadomość, która zawiera podgląd naszych reputacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witajcie ponownie chciałem zainstalować sobie scrypt displey ranks postępuje zgodnie z instrukcja a raczej staram się pobrałem i zainstalowałem

XPluginManager_Setup.exe i kiedy klikam na plik lib.chem.strings-2.97.spk występuje jakiś błąd program nie może znaleźć poprawnego katalogu do instalacji.

Wydaje mi się ze ten program który sciagnolem nie jest pod x3 tc ale pod x3

A kiedy wyciągam pliki z tego pliku i instaluje wszytko na piechotę znaczy podmieniam pliki w sterowanie interface mam jakieś znaczki nie Display ranks i przypisany klawisz nie działa.

Pliki pl oczerniacie wgrałem

Może ktoś mi powiedzieć co robię złe ? w x3 R instalowałem skrypty ale to były zamierzchle czasy

Ps Mam pytanie przeczytałem 30 stron na tym forum i innych o abordażu i widzę ze dużo się zmieniło

Czy ktoś doświadczony może mi odpowiedzieć na pytanie czy da się to wykonać 1 statkiem czy trzeba mieć min 2 jednak jeden do zdjęcia osłon i zniszczenia uzbrojenia 2 do wystrzelenia marines ?

Dziękuje za waszą pomoc proszę nie bijcie jeśli to proste pytanie starałem się przeczytać wszytko co można na ten temat

Ps 2 specjalnie post napisałem w tym temacie nie wiedziałem gdzie to dać a nie chciałem zakładać nowego

ps 3 poradziłem sobie ktoś może odpowiedzieć mi na pyt czy po wgraniu polskiego pliku trzeba kasować odpowiednik tego pliku 44 tu chyba był problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pisz w odpowiednim temacie, a nie gdzie popadnie.

2. Plik XPluginManager_Setup.exe to instalator Managera Pluginów, masz go raz uruchomić i zainstalować managera. Potem klikasz na powstały na pulpicie skrót Plugin Manager - Instaler, otwiera się PM i dzięki niemu instalujesz skrypty.

3. W pierwszym poście masz podane wszystkie potrzebne linki do instalacji skryptu, skorzystaj z nich i zainstaluj wszystko od początku zgodnie z opisem z pierwszego postu.

4. Jeśli masz kilka pytań, to dla każdego szukaj odpowiedniego tematu, a nie wrzucaj wszystkich do jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program się otwiera normalnie i jak wskazuje mu jako folder TC pisze ze nie ma pliku exe

Jeśli możesz napisać co zrobić będę wdzięczny choć już sobie poradziłem możne mi się przydać na przyszłość 🤪

Udało mi się zainstalować sten scrypt na piechotę wyciągnąłem pliki z spk

Będę pisał w każdym temacie odpowiednie pytanie trochę to nie wygodne ale ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

program się otwiera normalnie i jak wskazuje mu jako folder TC pisze ze nie ma pliku exe

Po otwarciu programu, na głównym oknie masz opcję: "Current X directory", na prawo od tej opcji powinieneś mieć podana ścieżkę do katalogu z grą X3TC, jeśli nie masz to musisz programowi ją wskazać, klikasz na przycisk oznaczony "..." i szukasz katalogu z grą i pliku X3TC.exe. Potem będziesz mógł instalować skrypty bez problemu.

Cytat

Będę pisał w każdym temacie odpowiednie pytanie trochę to nie wygodne ale ok

Tak będzie lepiej, dla wszystkich. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...