Skocz do zawartości

Jestem nowy i mam kilka pytań - Proszę przeczytać 1 post


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. Odnośnie wieżyczek, odpowiedź na to pytanie mogłeś znaleźć w instrukcji.

2. Prosiłem już kilkakrotnie, Ciebie szczególnie, o nie zadawanie kolejnych pytań w tematach ogólnych, tylko w odpowiednich tematycznie tematach, lub w przypadku braku takowych, o zakładanie nowych tematów, odpowiednio zatytułowanych.

Powody przedstawiłem w tym temacie w dyskusji kilka postów wcześniej.

Niniejszym uważam temat za wyczerpany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich użytkowników ^^

Po wypożyczeniu gry X3 Terran Conflict od przyjaciela (Brak instrukcji...dlatego właśnie niedługo kupię własną kopię 😀 ) i uruchomieniu jej, zostałem urzeczony przedstawionym wszechświatem, ciekawą mechaniką rozgrywki i genialnym autopilotem który wielokrotnie dostarczył mi powodów do śmiechu.

Po kilku godzinach ciężkich walk i spawaniu mojego statku kosmicznego uzbierałem ja sobie w końcu pierwsze 50 k, lecz kompletnie nie wiem co teraz zrobić. Myślałem o niedługim zakupie jakiegoś statku przeznaczonego do walki (najlepiej jak najszybszego), lecz kompletnie nie wiem który byłby odpowiedni. Handel niesamowicie mnie nudzi (co nie oznacza że w dalekiej przyszłości nie postawię drobnego kompleksu...Gwiezdnej Wódki), a chciałbym sobie jak najszybciej dorobić aby kupić porządny statek M3 (które bardzo mi się podobają).

Możecie mnie wesprzeć poradą i dobrym słowem ?

Pozdrawiam, Vilgefortz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytało się troszkę forum przed rejestracją ^^

Latam zwykłym Busterem (M4) z lekko ulepszonym silnikiem, pojemnością ładowni i sterownością, co pomaga przy unikaniu pocisków. Lata mi się całkiem nieźle, ale niestety większość przeciwników jest dla mnie zbyt szybka, przez co zwykła walka ciągnie się w nieskończoność, póki przeciwna strona nie wpakuje się w asteroidę lub nagle na pomoc przylecą inne statki.

Profil startowy to Custom Game. Nie lubię misji fabularnych 😀 Wolę zaczynać od zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA lubię grac od nowa 😀 Gra się o wiele ciekawiej może dlatego rozpoczynam grę po raz setny 😀 Po dłuższym czasie grania w TC nudzi i się gra jest jakaś łatwiejsza. A początek zawsze ale to zawsze daje mi sporo adrenaliny i pewnego rodzaju wyzwanie i chęć "przetrwania" w bezwzględnym pełnym przemocy i korupcji wszechświecie.

Cytat

Pshem napisał:

Hmm, taki komunikat powinien iść do każdego, kto się rejestruje na tym forum:

"Instrukcja do gry znajduje się na płycie bądź po instalacji w katalogu głównym gry"

A ja wcale tak nie uważam, ponieważ instrukcja informuje nas o tym. Więc jak masz instrukcję do gry to masz oryginał więc jaki problem? Ja generalnie nie popieram piractwa i uważam że taka informacja może pomóc tylko osobom posiadającym piracką wersje gry.

Więc stanowczo mówię Veto.

A osoby piszące nie posiadam instrukcji pomóżcie mi. Powinny dostać warna :/ Forum nie może promować piractwa. Ja tam nie chciałabym by moje kochane Xudb zostało z tak głupiego powodu zamknięte 😀((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem, niedługo kupuję własną kopię, więc wszystkich zgorszonych proszę o wybaczenie 😀 Idzie mi całkiem nieźle, mimo tego że jednak zrezygnowałem z fabuły, gdy za 2 razem musiałem wykonywać pierwszą misję (za pierwszym autopilot wpakował mnie w budynek, a za drugim zderzyłem się z jakimś szybko lecącym myśliwcem). 700k na koncie, wykonuję misję patrolowe na stopniu b.trudnym, gra mi się miło i ciekawie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

JA lubię grac od nowa 😀 Gra się o wiele ciekawiej może dlatego rozpoczynam grę po raz setny 😀 Po dłuższym czasie grania w TC nudzi i się gra jest jakaś łatwiejsza. A początek zawsze ale to zawsze daje mi sporo adrenaliny i pewnego rodzaju wyzwanie i chęć "przetrwania" w bezwzględnym pełnym przemocy i korupcji wszechświecie.

Cytat

Pshem napisał:

Hmm, taki komunikat powinien iść do każdego, kto się rejestruje na tym forum:

"Instrukcja do gry znajduje się na płycie bądź po instalacji w katalogu głównym gry"

A ja wcale tak nie uważam, ponieważ instrukcja informuje nas o tym. Więc jak masz instrukcję do gry to masz oryginał więc jaki problem? Ja generalnie nie popieram piractwa i uważam że taka informacja może pomóc tylko osobom posiadającym piracką wersje gry.

Więc stanowczo mówię Veto.

A osoby piszące nie posiadam instrukcji pomóżcie mi. Powinny dostać warna :/ Forum nie może promować piractwa. Ja tam nie chciałabym by moje kochane Xudb zostało z tak głupiego powodu zamknięte 😀((

No ok. Tylko jedna osoba pyta o instrukcję bo faktycznie ma pirata, a druga pyta o instrukcję, bo faktycznie jej nie ma z jakiegoś powodu pomimo posiadania oryginału. Nie nam to roztrząsać. A zdziwiłabyś się, w jakich okolicznościach potrafią zaginąć/zostać zniszczone instrukcje do X3 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Vilgefortz napisał:

Jak już pisałem, niedługo kupuję własną kopię, więc wszystkich zgorszonych proszę o wybaczenie

Nie zgorszyłeś mnie 😀 a słowa napisane do ciebie nie dotyczyły generalnie tylko i wyłącznie twojej osoby napisałam to ogólnie.

Ja po prostu czasem nie rozumiem pewnych spraw. Komputer jest jak auto, jak stać ciebie na luksusowe auto, mój preferowany to Corveta

😀 to stać go też na paliwo. Podobnie jest z kompem Gra X 3 TC nie jest droga a Można grać w nią nawet parę lat. Więc jeżeli uznałeś Vilgefortz że ja ciebie się czepiam to ja ciebie przepraszam, nie miałam takiego zamiaru ale prawdą jest to że nie uznaje i nie popieram piractwa 😀

Cytat

Pshemozz napisał:

A zdziwiłabyś się, w jakich okolicznościach potrafią zaginąć/zostać zniszczone instrukcje do X3 :]

Ojjjjjj nie Pshemku nie zdziwi mnie już nic, naprawdę 😀 nie znasz moich piesków. Moja rodzina była zmuszona zamontować skrzynkę pocztową w ogrodzie bo moje "psinki" nagminnie "czytały" pocztę 😀 strzępy latały na prawo i lewo, a i też "przyssały" się nie do jednej instrukcji 😀 Ale prawdą jest to, że nawet jak mój pis zjadł instrukcję to obowiązkiem dystrybutora/producenta jest zaopatrzenie ciebie w nowe oprogramowanie wraz z instrukcją lub udostępnienie tobie nowej instrukcji. Jako klient masz do tego prawo 😀

Raz mi nawet wymienili płytę na nową bo była "poryzana" bo musiała być ciągle w "czytniku" czytaj nośnik CD/DVD. Tak jak TC przed patchem 2.5 więc od nagminnego używania miałam prawo ubiegać się o nowe oprogramowanie.

Hmmmm ale strzeliłam off topica 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeeee, to nie jest offtopic, skądże, to naukowe rozpatrzenie zaistniałego proglemu egzystencjalnego dotyczącego instrukcji. Nooo ok, mój błąd Jagódko, widzę, że znane Ci są różne przypadki, cóż, mojego przykładu nie opiszę publicznie gdyż poniewać ktoś mógłby się poczuć zgorszony/zniesmaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Więc jeżeli uznałeś Vilgefortz że ja ciebie się czepiam to ja ciebie przepraszam, nie miałam takiego zamiaru ale prawdą jest to że nie uznaje i nie popieram piractwa 😀

Nie no, nic się nie stało 😀 Napisałem to profilaktycznie 😀

A co do instrukcji - ja uwieżę we wszystko co może stać się z papierem, odkąd mój kot uznał że książka "Prawda" Terry'ego Pratchetta będzie mu służyła jako wychodek...

Piractwa sam też nie popieram, nie licząc muzyki - gdyby nie nielegalne źródła, nigdy nie poznałbym mojego ulubionego zespołu, a mianowicie Dark Moor (których płyty kupuję bez wachania gdy tylko pojawią się w sklepach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat
Cytat

Nawet nie chcę wiedzieć, co tam sobie w swojej główce teraz pomyślałaś 😀

Same dobre rzeczy, jak śmiesz powątpiewać 😀

oj chciałabym oj chciałabym 😀 bo tak naprawdę to jestem chodzącym kłębkiem kosmatych myśli 😀

No właśnie w to ani trochę nie śmiem wątpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Vilgefortz napisał:

Mam 1.8kk, porządnie wyposażonego Pogromcę i brak pomysłu na to co mógłbym teraz zrobić.

Ja zazwyczaj rozpoczynam grę na profilu Erin Lovis - Obrońca Terrański. Tak na marginesie lubie grać TYLKO na profilach żeńskich.

Ukończenie fabuły Teeran zajmuje jakieś maksymalnie 5 godzin, jak nie szybciej. A to z tego względu że zawsze staram się w trakcie tej Fabuły przechwyciś jak NAJWIĘCEJ statków nieprzyjaciela poczym je sprzedaję. Fabuła Trran jest chyba najłątwiejsza jak nie Banalnie prosta. Pod koniec takiej fabuły mam dobre 12 milionów kredytów z dobrze wyposażonym statkiem i .... wszystkie statki jakie otrzymywałam to przetransportowałam całe uzbrojenie do jednego myśliwca i pod koniec fabuły miałam Vidara na pokładzie którego znajduje sie conajmniej siedemnaście sztuk Elektromagnetyczne działo plazmowe. Sporo robotów lub dron bojowych i rakiet typu wirmo, upiór. Za każdym razem gdy przerobie dany statek na pył kosiczny lub siłą "eksmituję" pilota z jego statku 😀 Zawsze zbieram rakiety, jakia by to nie była, bo to zawsze przekłada się na pfotitssssss ]😀.

Następnie zakupujuję pare ziółek i parę razy podkręcam vidara czyniąc z niego szybki statek bardzo dobrze uzbrojony i mocno nafaszerowny tarczami.

Natępnie zabieram się za dziecinnie proste fabuły jak :

- Treasure Hunt (Polowanie na skarby) Dlaczego pierwsza? czytaj niżej.

- Fabuła Gonerów budowa Świątyni

a następnie Fabuła Borońska HUB, ta fabuła nie wymaga kunsztu fechtunku w przestworzach tylko cierpliwości i zoorganizowania i pewnych nakładów finansowych. Ale przed rozpoczęciem tej misji w Avaracie ( skrypt MUS ) czyli w sektorze na prawo od Montalarr zakładam 3x farma przecnicy i tyleż samo destylerni gwieznej wódzi( z czasem ciągle ją rozbudowuje). Przy wykonywaniu fabuły Treasure Hunt (Polowanie na skarby) przy odbijaniu zakłądników dokonuje abordarzu za pomocą jednego z dwóch Tp Pochwa które dostajemy przy wykonywaniu Fabuły Terran. pierwszą sprzedaję zostawiając Marines na na pokładzie Vidara którego przejmuje w ramach ćwiczeń. A druga zostawiam do czasu zakupu ATF Aegir lub ATF Tyr po czym z tej drugiej transportuje cały personel z TP Pochwa na ATF Tyr.

Dlaczego ? Mój głupi wymysł - fajnie wygląda piechota morska złożona tylko z ziemian stacjonujących na ATF Tyr. Po czym sprzedaję potem TP Pochwa. Tak na marginesie nie mam jeszcze ulubionego TP który fajnie i zgrabie dokonywałby abordarzu.

Każda rasa ma specyficzny monolog w trakcie abordażu. Najlepsi są ziemianie bo najlepiej mi ich zrozumieć i dają specyficznego smaku, w przyszłości chciałabym wyciągnąć dźwięk z filmy Aliens: Obce decydujące starcie i dać właśnie ten dźwięk i odgłosy walki do tej właśnie gry 😀 A najbardziej wkurzają mnie Boroni .... mówcie co chcecie, ale w trakcie abordażu ich głosy przypominają mi bardziej Padlinki niż zaprawionych w boju Marines.

Więc Po wykonaniu fabuły Treasure Hunt (Polowanie na skarby) mamy Vidara śilnie uzbrojonego, szybkiego i mocno chronionego przez tarcze, TL Albatros ( chyba najładniejszy TL ) a ładownia też nie jest niczego sobie. Ziemski TL Prom Atmosferyczny ma największą łądowność bodajrze 80000 ton, ale za bardzo jest "szpetny" przypomina mi wtyczkę do gniazdka za co zdecydowanie odpada. A ładowniość na TL Albatros w zupełności wystarcza, tym bardziej że to dopiero początyek gry i nie dysponujemy za bardzo dużą ilością gotówki na początku gry, bo 12 milionów to w sumie tyle co nic. I posiadamy też dzięki fabule Treasure Hunt (Polowanie na skarby) Statek Eksperymentalny, który można rozbudować i zrobić z niego bardzo śilnego zwiadowcę. Po upgradowaniu w stoczn Marauder lub Gwiezdnego mechanika osiągnąc 600 k/m czyniąc go doskonałego zwiadowcę i eksploatatora wszechświata.

Fabuła Hub wcale nie jest trudna po zakupie paru TS Mistral Super Frachtowców śmiało można towary transportować i magazuynować do naszego TL Albatros. Przez sentymenty jego ładowności TL Albatrosz zawszsze Nazywam Dromader a moje TS najzwyczajniej w świecie TRAGARZ 1,2,3,4,5,6 itd. itp. Statek Eksperymentalny nazywam THE CROW ( w starozytności kruk - Crow był zwiastunem śmierci, chorób i nieszczęść ). Vidar nazywam - ATF Pretorian, ATF Aegir - Sovereignty, a mojego faworyta gry rzeżnika ATF Tyr - ATF CONFLAGRATION ( czyli Pożoga, 02zniszczenie zostawiający po sobie tylko zgliszcza K lub J niszczę w przeciągu 6, 7 sekund a dzięki Pshemowi który upgradował jego ładowność pozwalając mi zabrać na pokład cięższe uzbrojenie - działa i zdecydowanie więcej rakiet, szkoda tylko że nie ma możliwości używania kapsół abordarzowych, rakiet Moskito i Kafar ). Po tych wszystkich fabułach jak sami widzicie dysponujemy dobrą, szybką i mocną flotą której używam do wykonania Fabuły Argońsko-Splickiej Final Furry ( Ostateczna Furia ). Po ukończeniu fabuły Final Furry ( Ostateczna Furia ) to najzwyczajniej spacerek po parku. A nasz kompleks który budujemy zaraz po ukończeniu fabuły Treasure Hunt (Polowanie na skarby) w niewyobrażalny sposób nas nas zarabia dostarczając nam spory dochód.

Należy tez pamiętać by zaraz po wykonaniu fabuły Terran świeżo nabytym TP przez jakiś czas polatać w układzie słonecznym wykonać z 10 misji transportu personelu, tych misji jest jak Mrówków a przekłada się to na zakup w późniejszym czasie uzbrojenia do takich statków jak AYF Aegir i ATF Tyr.

Może powiem jeszcze tyle że należy wystrzegać się uzbrojenia wymagającego amunicji. Nie raz przytrafiło mi się że w trakcie wykonywania Fabuły Final Furry po prostu zabrakło mi amunicji a potem .... był już tylko jeden wielki napis KONIEC GRY.

Mam nadzieję że o niczym nie zapomniałam.

To by było na tyle z p[odpowiedzi dla początkujących. Nie wiem jaką WY strategię przyjmujecie w trakcie gry, ale wyżej wymieniona przeze mnie strategie sprawdza się za każdym razem i mnie już z wolna nudzi dlatego przymierzam się do O`ren Rock – Bankrut zabójca. Tym bardziej że Azakal podkręcił mnie swoim opisem i zmotywował do rozpoczęcia gry na profilu O`ren Rock – Bankrut zabójca. Lubię wyzwania i nie lubię iśc na skróty a fabuła terran na profilu Erin Lovis - Obrońca Terrański w sam raz nadaje się dla właśnie początkujących graczy.

Czy moje doświadczenia z grą są wystarczające duże bym mogła podnieść taki ciężar jaki ma do zaoferowania profil O`ren Rock – Bankrut zabójca? Tego sama się przekonam, ale wstrzymam się z tym do ukazania się moda o którym Yacek poinformował mnie a jego nazwa to DDTC o ile się nie mylę 😀.

Więc gdy w przestrzeni spotkacie pirata BlueBerry Shewolf sprawdzajcie panowie stan swoich tarcz, bowiem to ja będę waszym najgorszym koszmarem i waszą apokalipsą .... 😀 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...