Skocz do zawartości

No to pochwalmy sie statkami :)


Balbinka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Aegira sobie odpuść, cienki bolek ze względu na możliwość instalacji tylko ziemskiego uzbrojenia.

Dla Aegira podstawowe uzbrojenie to wyrzutnia materii/antymaterii. Z tym nie ma większego problemu, a jeśli wykorzystamy Twoją technikę klonowania, problem nie istnieje. Zresztą do Aegira przymierzałem się przez dłuższy czas, opis i wrażenia płynące z jego używania umieściłem tutaj: http://xudb.pl/topic/604-atf-aegir/

Cytat

Aegira sobie odpuść, cienki bolek ze względu na możliwość instalacji tylko ziemskiego uzbrojenia.

Hyperionem to trzeba umieć latać 😀 ja nim Q roznoszę bez problemu, przy pomocy rakiet to nim rozprawiam się ze statkami M1 i M2.

Dla mnie Hyperion jest przereklamowany. Porównując jego wartości bojowe pomiędzy Vidarem, a Hyperionem, wydawało by się, że Hyperion jest znacznie lepszy niż Vidar. Większa ładownia, większa szybkość, możliwość zadokowania 2 myśliwców, większa ilość wieżyczek i laserów, powinna sprawić, że statek ten powinien być znacznie lepszy pod względem bojowym niż Vidar. Z pozoru tak to wygląda, jest jedno małe ale, Hyperionowi brakuje porządnej broni, która oparta jest na amunicji. Do małych potyczek jest bardzo dobry, schody zaczynają się przy większych statkach - w pewnej chwili brakuje energii. Vidar ma możliwość zainstalowania wyrzutni materii/antymaterii, broń jest uniwersalna do walki z mniejszymi jak i większymi jednostkami. Mniejsza prędkość Vidara, jest zrekompensowana przez jego zwrotność. Przy bliskich odległościach, znacznie lepiej manewruje unikając ciężkiego ostrzału z M1 czy M2 od porównywanego Hyperiona. Spośród M6, Hypcio jest dobry jako uniwersalny statek w którym możemy troche powalczyć, trochę pozwiedzać, coś przetransportować etc. Vidar to elitarna jednostka bojowa klasy M6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym, no na pewno Vidar vel Rozjemca jest "wygodny" - każdą sprawę można w nim załatwić 1 tylko klawiszem myszki. 😀 Chociaż z M5 to się można namęczyć, ale dużo nie zrobią. Za to brak broni obszarowej no i skromny wybór rakiet... Ale za to nie trzeba się przejmować "cieżkim palcem", EMPC strzalają nawet na minimum energii a są jeszcze do wybotu amunicyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...