Skocz do zawartości

zemsta sohnenów


marcin79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Dla tych co jeszcze grają w Reuniona lub mają zamiar grać ( JA 😀 ) mam ciekowastkę. Kiedy statek jest zadokowany Soneni raczej go nie przejmą. Sprawdziłem z udziałem bazyla. Zadokowałem go do mojej HQ (nie skanowałem) i zostawiłem grę na 3 godziny seta 10x. Po powrocie bazyl nadal grzecznie tkwił zadokowany w HQ 😀 (no to mam receptę na 30 dniowy skan 😀 ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja bym się tak nie cieszył. Przeskanujesz, zbudujesz, oddokujesz i się upomną. Bacz, aby ci HQ nie zniszczył 😀

Ale ja nie chcę budować... Ja chcę mieć tylko trofeum 😀 Pozatym budował by się kolejne 30 dni (a o scylli wolę nie myśleć ile to zajmie). Budując go i tak zepsułbym sobie grę. Statki Terran są lekko przesadzone, a co dopiero bazyl i scylla. Hmmm a może on próbuję shakować moją HQ 😀 😀 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Yacek ja odinstalowałem Reunion i poszłem grać w Tc ale teraz zainstalowałem Reuniona +XTM no i savy tez były nie wiem jak ale wczytałem i po 3 godzinach gry postanowiłem wysłać moje mantisy na tych natretnych piratów Yaki no i tak ze mną z 4 godziny latały i są nadal moje lącznie mam je oddokowane 13 godz i żadnego maila od Sonenów może dlatago że zrobiłem ich misje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można rozumieć ze wykonanie wszystkich misji Sonenów wyłącza ich "zemstę" ? Znaczy po zaliczeniu ich misji mogę bezkarnie używać ich Hi-Endowe statki ? Tak wiem że to niszczy grywalność ale nie wiele mnie to interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ponieważ na Bazyla nie mam kasy no ale Mantisy są moje jak uzbieram kasę do wyżebram os Sonenów bazyla i sprawdzę

A no właśnie jak kupić Bazyla od nich bo jak wcześniej grałem to pamiętam że coś się robiło no ale nie wiem teraz zapomniałem czytałem że się np podlatuje do ich np scylli łącznośc i sie kupowało licencje było tak napisane no ale np gdzie znalezc ich scylle ? bo w tamtym savie jesli to prawda z tymi licencjami to na Mantisa kupowałem coś ale już nie pamietam dobrze a może wszystko pomieszałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...