Skocz do zawartości

[script] LazCorp Crystal Free Solar Power Plant


El_Dar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

witam 🤪

El_Dar.... to z czego robia te ogniwa ???? z powiecza ????

sorrki ale ja bym nie poleczala takich skryptow , to moze odrazu niesmiertelnosc sobie zafundujmy i bedziemy latac jak maczo stateczkiem M5 a bedziemy rozwalc Niszczyciele ziemskie 😉

sorrki za ostra opinie ale nic na latwizne nie ide ta gre sie powinno makszymalnie utrudniac nie ulatwiac no poza ScS i BSA tyo podstawowe skrypty do instalki ale inne to tylko na inwazje walke i to co brakuje czyli jakies statki - ciekawe , skanerek czy bramy co nie widzi naped skokowy .no i upiekszajace 😛 ja sobie zainstalowalam kolorowe dysze HIHIHi

ladnie to wyglada .

El_Dar nie odbier mojej krytyki zle , ty tak samo kochasz ta gre jak ja i napewno niechcesz czaterow ani innych jakis glupich ulatwien .

z powarzaniem Joanna

PS jesli czujesz sie trofiony to serdecznie cie przepraszam nie mialam tego w zamiarze 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fakt jest taki, że skrypt ten aż tak bardzo nie ułatwia gry. W elektrowniach NPC kryształy są przecież surowcem drugorzędnym więc czemu u gracz są pierwszorzędnym 🤪 Jeszcze przy X2 zastanawiałem się czy nie lepiej byłoby usunąć kryształy z SPP gracza, ale w zamian za to podnieść cene zakupu samej fabryki do poziomu np kilkudziesięciu milionów. Wówczas SPP nie stałyby się tanim i szybkim sposobem zdobycia kaski, a żeby kupić taką elektrownię, trzeba by wyłożyć "trochę" grosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam gdyż dawno już tego skryptu nie używałem ale za Elektrownie XL to chyba trza było i z 95 MLN wyłożyć więc raczej nie jest to ułatwienie które można użyć na początku gry tylko dopiero jak jest się troszkę forsiastym a wtedy naprawdę jest to po prostu jeden mały problem z głowy (pilnowanie dopływu kryształów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...