Skocz do zawartości

FAQ misji fabuły X3:TC - komentarze i pytania


Mani
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 431
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
W dniu 6.08.2011 o 22:48, skuz napisał:

mam problem z misją co trzeba przeskanować habitat piratów czym to można zrobić ? statki wiem ze skanerem ale fabryki O_O ?

help

Skanowanie Habitatu Piratów to misja z fabuły TC, więc zobacz do FAQ Fabuł TC. Nie myl misji z DDTC z Fabułami TC i nie pisz w złych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

No i szukałem informacje jak to jest w 3.2, ale nie znalazłem... Więc czy nadal jest ten bug, że Aldrina powinno się zaczynać po PHQ? Gdyż mam skończone OFF, Gonerów i Terranów, a w HUB mi zostało niecałe 200k rudy do pierwszego setu bram. Tak więc nie wiem. Jeśli bug istnieje, to czy jest możliwość poczekać z Aldrinem nawet po otrzymaniu wiadomości? Bo chciałbym skończyć wszystkie wątki i wtedy wskoczyć do AP (leży na steamie od premiery a jeszcze nie śmigane - kupiłem razem z TC, a wcześniej Reuniona męczyłem) 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja mam pytanie odnośnie fabuły Treasure Hunter (Polowanie na skarby). Mianowicie gram na modzie XRM. Mam problem z wskazówką 2. Nie umiem określać koordynatów sektora, przynajmniej tak się mi zdaje... Ale mniejsza z tym, bo na modzie XRM ilość skoków wynosi 2, a nie 4... I chodzi o to że w sektorze Bala Gi's Joy latałem 10 minut i nic. Więc jeżeli ilość skoków wynosi 2 to mi wyszło że ma to być sektor Antigone Memorial. W nim też nic nie znalazłem. Popełniam zasadnicze błędy, tylko jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślisz!? 😀

W czystej grze nie ma bramy między Quens Space a Antigone Memorial, dlatego odległość między podanymi we wskazówce sektorami wynosi 4 skoki. Fabuła to kod MD, zapisany na sztywno i to że grasz z XRM, który dodał nowe połączenia między sektorami, nie zmienia nic w kodzie, masz udać się do sektora podanego we wskazówce i lecieć na podane współrzędne.

Zobacz na mapę galaktyki (albo w grze, albo na mapie Scorps), sektor Kingdom End (górny lewy róg mapy ma współrzędne 0:0, sektor na prawo od niego ma współrzędne 1:0. Teraz oblicz sobie jaki sektor będzie miał współrzędne 4:3.

Nie moja wina, że grasz w XRM, nie znając czystej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2012 o 19:49, Xeeris napisał:

Na jakie współrzędne mam lecieć? Na x:4km y:3km ? Bo ja tu strzałek nie mam... ani współrzędnych...

Nie strzałek, nie ma naprowadzania. Specjalnie tak zrobiono, aby gracz użył pewnej części ciała.

Współrzędne mas podane w wiadomości, którą dostałeś odnośnie wskazówki nr 2, zobacz do dziennika wiadomości.

W dniu 14.08.2012 o 19:49, Xeeris napisał:

A gdybym nie znał metody to Antigone Memorial sam z siebie wybrał 😀 ?

No i źle byś wybrał, bo mas lecieć do innego sektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam pytanie dot. etapu 2 i 3 w fabule Borońskiej HUB.

Jak sobie poradziliście z uzbieraniem tych rzeczy? Mnie już trochę krew zalewa, jestem na etapie zbierania Teladianium. Specjalnie do tych celów wybudowałem Odlewnię Teladianium L ale chyba jednak to za mało. Zbieranie Teladianium to początek co to będzie później to boje się pomyśleć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest najbardziej czasochłonny etap gry. Wraz z kolejnymi patchami liczba surowców potrzebnych do dostarczenia zmniejszała się, lecz nadal było trzeba sporo wieczorków nad tym przesiedzieć. Nie dosyć, ze to czasochłonne to jeszcze żmudne jak cholera. No i dochodzi jeszcze kwestia z kredytami 😁

A Tobie Omicron mogę życzyć tylko powodzenia i wytrwałości 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tylu godzinach spędzonych w przestrzeni faktycznie czasem coś się ze mną dzieje 😉 Mi chodziło o to że jeśli gra była włączona 8-10h a Ty siedziałeś tylko przez 2h to przez pozostały czas (6-8h gdy Ciebie nie było) wszystkie fabryki działały i produkowały swoje zasoby. Diametralnie zmienia to fakt porównania ze mną gdyż u mnie wszystko stoi i nie pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2014 o 08:05, chak510 napisał:

Omicron widzę że stuka czytania z zrozumieniem zanika ... Siedziałem przed kompem 2 godziny a włączony był przez 8-10 ....

To ty przeczytaj swoją wypowiedz jeszcze raz.

Nota bene, sam płacisz za rachunki za prąd? 😀

Skrypt SCS Suite również pozwala złomować statki i odzyskiwać surowce. Pozwala również złomować wraki (można takie spotkać w kilku sektorach) złomowanie trwa trochę (kilka godzin) ale zasoby odzyskane z wraków są całkiem pokaźne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...